muž

Výpis příspěvků ke štítku „muž“

Naháč v nákupním centru. S mužem pohoršujícím veřejnost v Žilině se vypořádali strážníci

O nezvyklý pohled se postaral dospělý muž v Žilině, který se po městě a nákupním centru Mirage procházel tak, jak ho „pán Bůh stvořil“. Svou nahotou přítomné pohoršoval, na místo tak byli přivoláni strážníci. Před nimi se však dal naháč na útěk, začalo tak nahánění, které skončilo tím, že dotyčný skončil zpacifikovaný na zemi. O incidentu informoval web zilinak.sk.

Muž v Praze srazil ženu do kolejiště metra a v klidu odešel. Brutální útok zachytila kamera

Pražští policisté vypátrali padesátiletého muže, který podle nich shodil ženu z nástupiště metra Smíchovské nádraží do kolejiště a způsobil jí velmi vážná zranění. Muže kriminalisté obvinili z výtržnictví a pokusu o těžké ublížení na zdraví. V případě odsouzení mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody, uvedl v pondělí policejní mluvčí Jan Rybanský.

Zvrhlík v pražském autobuse: Osahával nezletilou, nechtěl ji nechat vystoupit

Otřesný zážitek má za sebou nezletilá dívka, která jela autobusem ve všední den v dopoledních hodinách na sídlišti na kraji Prahy. Neznámý muž k ní přisedl, snažil se ji osahávat v rozkroku a nechtěl ji nechat vystoupit. Choval se přitom velmi agresivně. Jeho počínání zachytily kamery. Policie záznam zveřejnila a prosí veřejnost, aby jí pomohla pachatele nechutného činu najít.

Detaily hrůzné vraždy ve Štrbském Plese. Hádka dvou mužů skončila utopením mladšího z nich

Brutální vraždu šetří policisté z Prešova na Slovensku. Podle jejich zjištění měl obviněný 48letý muž ve středu v podvečer ve Štrbském Plese usmrtit jiného muže po hádce. Oba pocházeli z Nitry, o čem přesně se měli dohadovat, policisté zjišťují. Již nyní však ví, že obviněný měl svou oběť strčit do jezera a následně jí pod hladinou držet hlavu do doby, než přestala jevit známky života.