reklama

muž

Výpis příspěvků ke štítku „muž“

Muž se sekerou útočil v domě v Tišnově. Pět lidí je těžce zraněných, zasahoval vrtulník

11. října 2021 21:17
Aktualizováno

V domě v Tišnově u Brna v pondělí večer útočil muž se sekerou. Záchranáři měli v péči šest pacientů, pět z nich utrpělo těžká zranění. Utrpěli bodná a sečná zranění, informovala mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka řekl, že útočníka policisté zadrželi.

Senior údajně napadl těhotnou ženu, a tak ho její muž zkopal. Opilci úřadovali v Plzni

8. října 2021 18:43

Policisté dostali ve čtvrtek v Plzni několik oznámení o ženě, která se pohybuje po čtyřech, a o starším muži, který leží na zemi a krvácí v obličeji. Hlídky pak zjistily, že případy spolu souvisejí. Na místě našly manželský pár a zraněného muže. Všichni byli opilí a jejich verze toho, co se na ulici odehrálo, se lišily. Zraněný muž tvrdil, že ženu jen požádal o cigaretu a její partner ho hned napadl. Protože byli všichni aktéři pod vlivem alkoholu, nebylo možné hned zjistit pravdu.

Aquaparkový pedofil měl řádit po celé Moravě. Viní ho ze znásilnění a onanování před dětmi

6. října 2021 11:12

Dva roky měl nyní 51letý muž z Opavy obtěžovat nezletilé dívky na Vysočině a v Moravskoslezském kraji. Oslovoval je na koupalištích a v aquaparcích, obnažoval se před nimi, onanoval a nabádal je, aby na něj sahaly. Před jeho dopadením loni v říjnu měl podniknout třináct sexuálně motivovaných útoků, jedno dítě údajně znásilnil. Muži hrozí až dvanáct let za mřížemi.

Osahával a líbal ženu, musela se schovat v hotelu. Pražští policisté po útočníkovi pátrají

27. září 2021 14:34
Aktualizováno

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie v pondělí zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

reklama