Muž potřeboval dobít baterky: Strčil si nabíječku do penisu a skončil v nemocnici

Muž, který přišel do nemocnice v severovýchodní Indii, si stěžoval na silné bolesti břicha. Tvrdil, že spolkl sluchátka. Lékaři ale v jeho střevech nic nenašli. Později se ukázalo, že doktorům lhal. Uspokojoval se totiž nabíječkou na mobil, kterou si strkal do penisu.

Indický muž přišel do nemocnice kvůli silným bolestem břicha. Jelikož tvrdil, že pozřel sluchátka, ošetřující lékař mu předepsal projímadlo. „Pacient se dostavil znovu asi po pěti dnech a navzdory tomu, že vykonával řádně své tělesné potřeby, žádný kabel z něj nevyšel,“ řekl pro CNN ošetřující chirurg Walliul Islam.

Lékaři se tedy rozhodli pro chirurgický zákrok. „Provedli jsme endoskopii, ale stále jsme nic nenacházeli. Protože si muž nadále stěžoval na silné bolesti, rozhodli jsme se pacienta operovat. V jeho střevech ovšem nic nebylo,“ pokračoval chirurg.

Proč muž trpěl bolestmi, přestože sluchátka v jeho trávícím traktu nebyla, objasnil až rentgen. Jeho tělo trápil dvoumetrový kabel, který nebyl ve střevech, ale v močovém měchýři do něhož se dostal penisem přes močovou trubici.

„Musel jsem udělat řez, kterým jsem dvoumetrový kabel z těla muže vytáhl. Byla to šňůra od nabíječky,“ objasnil Islam. „Kdyby k nám byl pacient od začátku upřímný, vyhnuli bychom se předchozímu trápení a mohl být ošetřen mnohem dříve,“ dodal.

Lékař nejprve nechápal, za jakým účelem by si někdo dobrovolně strkal nabíječku do penisu. „Dočetl jsem se pak, že někteří lidé dosahují sexuálního uspokojení zasouváním různých předmětů do penisu, což byl právě tento případ.“ Chirurg Walliun Islam dodal, že s touto nebezpečnou formou sexuálního uspokojování by si pacient měl zajít spíše k některému jeho kolegovi z psychiatrie.

Tagy: