reklama

Nabourali do sebe a začali se hádat. Nevšimli si, že jedno z aut začalo hořet

Nečekanou dohru měla sobotní autonehoda v centru Brna. Podle svědků se po běžné srážce dvou aut oba řidiči do sebe pustili a začali se hádat. Uniklo jim tak, že mezitím vůz jednoho z nich začal hořet.

reklama

K nehodě došlo v sobotu před desátou dopoledne na křižovatce ulic Kounicova a Smetanova. Na videu je vidět, jak z jednoho z aut šlehají plameny, které se snaží hasiči zkrotit. Scéně jak z filmu přitom předcházela jen drobná a banální nehoda.

K tématu

„Řidič osobního automobilu Škoda Octavia dával přednost na majáky přijíždějící sanitce, za ním jedoucí řidič osobního automobilu Ford nestačil reagovat a narazil do něj zezadu,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Oba řidiči následně z aut vystoupili a podle svědků se začali hádat. Nezpozorovali, že jeden z nabouraných vozů začal mezitím hořet. „Možná, že kdyby jejich řešení bylo umírněnější, všimli by si dříve a automobil nemusel shořet,“ dodal Malášek.

„Při příjezdu na místo události byl již osobní automobil celý v plamenech. Nasadili jsme jeden vodní proud a během pár minut jsme dostali požár pod kontrolu,“ řekl mluvčí hasičů David Jirouš.

Podle hasičů požár mohla způsobit palivová hadička, která se po nehodě uvolnila. Osmnáct let staré osobní auto plameny zcela zničily.

K tématu

Další hlavní zprávy

Fotbal

Trpišovský se divil: Trest pro Kúdelu? Myslel jsem, že si ze mě dělají srandu

Trpišovský se divil: Trest pro Kúdelu? Myslel jsem, že si ze mě dělají srandu

Putování Slavie Evropskou ligou končí ve čtvrtfinále. Ráznou stopku vystavil v odvetě vítězstvím 4:0 anglický Arsenal. „Sešívaní“ dělali na hřišti v této sezoně skvělou reklamu českému fotbalu, zejména Britské ostrovy ale na Pražany zanevřely kvůli incidentu z osmifinálového zápasu v Glasgow mezi stoperem Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou. I o tom, jak se ke kauze postavila organizace UEFA, mluvil po vypadnutí trenér vršovického klubu Jindřich Trpišovský.

Sešívaná pohádka v Evropské lize končí. Slavia doma dostala od Arsenalu lekci
Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč
Třinec jde za Libercem do finále extraligy. Sedmý zápas s Boleslaví rozsekl Růžička
reklama
reklama
Máme učit, ne testovat. Ředitel semilské školy si stojí za svým, hrozí mu odvolání

Školství

Domácí zpravodajství

Další rebelující základka: V Jiříkově se žáci mohou testovat doma před odchodem do školy
Další články
reklama
reklama