reklama

Nabourali do sebe a začali se hádat. Nevšimli si, že jedno z aut začalo hořet

Nečekanou dohru měla sobotní autonehoda v centru Brna. Podle svědků se po běžné srážce dvou aut oba řidiči do sebe pustili a začali se hádat. Uniklo jim tak, že mezitím vůz jednoho z nich začal hořet.

reklama

K nehodě došlo v sobotu před desátou dopoledne na křižovatce ulic Kounicova a Smetanova. Na videu je vidět, jak z jednoho z aut šlehají plameny, které se snaží hasiči zkrotit. Scéně jak z filmu přitom předcházela jen drobná a banální nehoda.

K tématu

„Řidič osobního automobilu Škoda Octavia dával přednost na majáky přijíždějící sanitce, za ním jedoucí řidič osobního automobilu Ford nestačil reagovat a narazil do něj zezadu,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Oba řidiči následně z aut vystoupili a podle svědků se začali hádat. Nezpozorovali, že jeden z nabouraných vozů začal mezitím hořet. „Možná, že kdyby jejich řešení bylo umírněnější, všimli by si dříve a automobil nemusel shořet,“ dodal Malášek.

„Při příjezdu na místo události byl již osobní automobil celý v plamenech. Nasadili jsme jeden vodní proud a během pár minut jsme dostali požár pod kontrolu,“ řekl mluvčí hasičů David Jirouš.

Podle hasičů požár mohla způsobit palivová hadička, která se po nehodě uvolnila. Osmnáct let staré osobní auto plameny zcela zničily.

K tématu

Další hlavní zprávy

Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ: Duel Václava Klause ml. a Pavla Novotného k nelegálnímu večírku

Sledujte ŽIVĚ: Duel Václava Klause ml. a Pavla Novotného k nelegálnímu večírku

Za takzvaný papalášský večírek v zavřeném teplickém hotelu padají hlavy. Šéf Národní sportovní agentury Milan Hnilička (za ANO) složil poslanecký mandát a ve funkci skončil i další z účastníků – ředitel libereckých policistů Vladislav Husák. Kdo je papaláš a kdo není, o to se teď hraje? Mají účastníci tajných večírků rezignovat? Je takový trest odpovídající? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové budou poslanec a předseda hnutí Trikolora Václav Klaus ml. a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS).

Koronavirus

Respirátory pro všechny ano, ale zdarma. Čínské nahraďme českými, vyzývají poslanci vládu

Respirátory pro všechny ano, ale zdarma. Čínské nahraďme českými, vyzývají poslanci vládu

Poslanci podporují povinné respirátory, ale pouze pokud jich bude dost, budou zdarma nebo pokud vláda zastropuje jejich ceny. Vláda by zároveň měla podle nich podpořit české firmy, které vyrábí kvalitní produkty a nenakupovat nefunkční zboží v Číně. Česko je nejlepší na světě a stát by to měl využít. Povinné nošení respirátorů po vzoru Rakouska nebo Německa navrhl minulý týden premiér Andrej Babiš.

K věci

Posselt: Německé nemocnice mohou převzít české pacienty. Hrát na hranice je idiotské

Posselt: Německé nemocnice mohou převzít české pacienty. Hrát na hranice je idiotské

Narodil se na západě Německa, s velkou vervou se ale hlásí k českým kořenům. Bernd Posselt je u nás známý hlavně jako šéf Sudetoněmeckého krajanského sdružení a kritik Benešových dekretů. Je zastáncem spojené Evropy a navrhuje, aby Německo pomohlo České republice se zvládáním koronavirové pandemie. Jak vnímá současnou situaci v Evropě? A chtěl by se někdy vrátit zpátky do České republiky? Na tyto otázky odpovídal v pořadu K věci Petry Vinterové.

Násilné protesty v Nizozemsku pokračují. Je to jako občanská válka, hřímá premiér
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Jak si s námi jeden policajt vytřel zadek

Názory

Domácí zpravodajství

Policejní prezident odvolá krajského šéfa Husáka, má zatím zůstat na řadové pozici
Česko pokryl nový sníh a komplikuje dopravu. Místy napadne až 15 centimetrů
Další články
reklama
reklama