CNN Prima News nábytek

nábytek

Výpis příspěvků ke štítku „nábytek“

Problémové předání Hradu? Nic nového. Klaus se stěhoval do vybydlených kanceláří, líčil Weigl

1. února 2023 07:09

Jisté napětí mezi nově zvoleným prezidentem a administrativou dosluhující hlavy státu není ničím novým. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to naznačil Jiří Weigl, někdejší vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Václava Klause. Během vysílání sdělil, v jak neutěšeném stavu „prezidentskou štafetu“ předávala administrativa Václava Havla. Reagoval tím i na zprávy, dle kterých tým Petra Pavla zatím se současnou hradní kanceláří moc nespolupracuje.

Mias OC: Kvalitní nábytek v práci je důležitý. Proč? Trávíme v ní třetinu života

15. prosince 2022 11:38

Open space, kancelář, pracovní prostor –⁠ ať používáte jakýkoli název, fakt je ten, že pracovní prostředí se pro většinu lidí stává druhým domovem. Aby ne, v zaměstnání trávíme více než třetinu svých životů. A tak je logické, že zásadní roli v něm hraje i nábytek. Ten nám slouží, ale navíc také poskytuje pohodlí a především pomáhá utvářet příjemnou atmosféru. A pokud se nám zařízení našich kanceláří nejen líbí, ale splňuje i nároky na kvalitu materiálu i samotného zpracování, pak se tomu říká radost na druhou. Právě s takovou myšlenkou k výrobě nábytku přistupuje společnost Mias OC spol. s r.o., která se už třináctým rokem pyšní osvědčením Česká kvalita.

Zdravé nohy do dospělosti vydrží jen třetině lidí. Roli hraje i (ne)vhodná obuv

11. prosince 2022 13:38

Koupě bot nejmladším členům rodiny je těžkým oříškem v mnohých českých domácnostech. Zásadní roli při jejich výběru hraje nejen cena, ale také zdravý vývoj nohou našich dětí, který má vliv na chůzi i držení těla po celý zbytek života. Jak se na trhu zorientovat a kterému výrobci dětské obuvi důvěřovat? Pomoc nabízí Národní program Česká kvalita a především pak osvědčení kvality, která jsou v jeho rámci jednotlivými správci značek udělována. Certifikát zaručující nadstandardní kvalitu dětské obuvi už dlouhých 14 let vlastní i společnost KTR.

Emilku a Drahušku pohřbily domy z vepřovic, vzpomíná žena na sousedky z Troubek

10. července 2022 15:41

Na děsivé zvuky, které doprovázely zkázu hroutících se domů, vzpomínají v hanáckých Troubkách jako na „strašidelné džuchy“. Při povodni v červenci 1997 tady domky z nepálené hlíny padaly také v ulicích K Záložně a Vrbí. „Tam bydlela sousedka Emilka a vedle v domku Drahuška. A jak to bortilo, to byly teda džuchy,“ ukazuje do dvora 85letá Jarmila Smolková. Obě sousedky zahynuly v přívalové vlně pod troskami domů. Záplavy v Troubkách nepřežilo devět lidí, poslední oběť zemřela 10. července 1997.

Záběry z akce: Policisté na D1 zadrželi pět migrantů. Ukrývali se v návěsu s nábytkem

24. června 2022 13:49

Celkem pět migrantů ve věku od 20 do 47 let zadrželi policisté na Vysočině. Na podezřelý kamion upozornila obsluha čerpací stanice z 96. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Prahu. Všichni zadržení údajně nastoupili do návěsu kamionu na území Rumunska a chtěli se v úkrytu dostat do Francie nebo Itálie. Všichni cizinci byli postupně vyslechnuti a následně eskortováni do zařízení pro zajištěné cizince v Balkové.

IKEA tvrdě zakročí proti neočkovaným. Zaměstnancům v karanténě sníží nemocenskou

13. ledna 2022 21:51

Švédska firma IKEA přitvrdila proti svým neočkovaným zaměstnancům na pobočkách ve Velké Británii. V případě, že se nevakcinovaný pracovník dostane do úzkého kontaktu s člověkem nakaženým koronavirem a musí do karantény, společnost mu vyplatí nemocenskou ve výši, kterou ukládají britské zákony. Nábytkářská firma však slíbila, že zavede určité výjimky.