CNN Prima News Náchodsko

Náchodsko

Výpis příspěvků ke štítku „Náchodsko“

Krutý násilník obviněný z vraždy rodičů nebyl příčetný. Policie navrhla zastavit stíhání

3. listopadu 2022 16:55

Policie navrhla státnímu zastupitelství zastavit trestní stíhání muže obviněného z červnové dvojnásobné vraždy na Náchodsku. Šestatřicetiletý muž nebyl podle znaleckého posudku z oboru psychiatrie a psychologie v době činu příčetný a není schopen účasti v trestním řízení. Vyplynulo to z informací, které policie zveřejnila na webu.

Šroubovákem udeřila manžela do oka. Teď ženě z Náchodska hrozí léta ve vězení

6. dubna 2022 15:59

Policie obvinila z pokusu o vraždu čtyřiadvacetiletou ženu z Náchodska. Na konci března v opilosti zaútočila na svého partnera po předchozí slovní i fyzické roztržce. Udeřila ho šroubovákem do pravého oka a poté jej podle policie šestkrát bodla do horní poloviny těla. Informovala o tom mluvčí policie Lucie Konečná. Muž přežil díky včasnému zákroku lékařů. Obviněné ženě v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až 18 let vězení.

Zastřelený pes na Náchodsku? Obyvatelé se bouří, policie případ odložila

22. října 2021 19:38

Adršpachem na Náchodsku rezonuje případ údajné střelby v obci z konce léta. Zůstal po ní na ulici mrtvý pes jedné z obyvatelek. Háček je v tom, že ho pohřbila bez pitvy, kterou po ní požadovala policie. Ta teď případ odkládá s tím, že střelbu nelze potvrdit, takže není co vyšetřovat. Proti tomu se bouří jak řada obyvatel obce, tak majitelé psa, kteří mají i fotografii, kudy měl projektil proniknout do těla.