reklama
CNN Prima News následky

následky

Výpis příspěvků ke štítku „následky“

Denisa po covidu balancovala na hraně smrti. Dočasně zavřela firmu, následky trpí dodnes

19. ledna 2022 11:42

Za pondělí testy v Česku odhalily 20 270 případů nákazy koronavirem. Oproti minulému týdnu je to o téměř 13 tisíc víc. Někteří se musí poprat i s těžkým průběhem nemoci, stejně jako podnikatelka Denisa Halašová ze Vsetínska. Loni si zažila peklo, několik týdnů se pohybovala na hranici života a smrti. Nakonec se ale dokázala vrátit zpátky do života.

Tonga po výbuchu vulkánu čeká na humanitární pomoc. Lidé odklízí sopečný popel z letiště

19. ledna 2022 05:27

Záchranné týmy na tichomořském souostroví Tonga usilovně pracují na odklizení vulkanického popela z přistávací dráhy mezinárodního letiště, aby mohla do země proudit humanitární pomoc poté, co na ostrovech způsobila rozsáhlé škody sobotní erupce sopky a následné tsunami. Katastrofa si podle dosavadních informací vyžádala čtyři oběti, uvedl zpravodajský server BBC News.

Problémy po očkování? Někteří požadují odškodnění, ministerstvo zatím nikomu nevyhovělo

13. ledna 2022 07:15

Dokončené očkování proti covidu má v Česku přes 6,7 milionu lidí. Většina z nich měla po vakcíně lehké nebo žádné zdravotní obtíže. Podle některých lékařů ale ani počet těch, kterým se po vakcinaci zhoršily jejich zdravotní problémy, není malý. Desítky lidí už kvůli tomu požadují po ministerstvu zdravotnictví odškodnění.

ČEZ vyhlásil kalamitní stav. Bez elektřiny zůstaly po vichřici desítky tisíc domovů

21. října 2021 20:33

Společnost ČEZ Distribuce kvůli následkům silného větru vyhlásila kalamitní stav v celém Středočeském kraji a v okresech Děčín, Česká Lípa, Chrudim, Pardubice, Trutnov, Náchod a Havlíčkův Brod. K 19:00 firma evidovala ještě 85 tisíc odběrných míst bez elektřiny a pracovala na opravě 189 poruch na vedení vysokého napětí. Oznámila to mluvčí Skupiny ČEZ Soňa Holingerová.

Konec v Červeném trpaslíkovi mě mrzel. Pak jsem ho nesledoval, přiznal představitel Hollyho

21. října 2021 07:35

Je součástí jednoho z nejpopulárnějších sitcomů historie, který se od konce 80. let natáčí dodnes. Britský komediální sci-fi Červený trpaslík se vepsal do srdcí fanoušků po celém světě a velkou měrou k tomu přispěl i herec Norman Lovett. Ten v kultovním seriálu ztvárnil postavu lodního počítače Hollyho, který o sobě tvrdí, že má IQ 6 000, reálně se však příliš neprojevovalo. Lovett se účastnil letošního ročníku pražského Comic-Conu a při té příležitosti poskytl rozhovor CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM brífinku Babiše a Havlíčka: Jak minimalizují dopady krachu Bohemia Energy?

13. října 2021 14:07

Zástupci vlády se situací kolem ukončení činnosti firmy Bohemia Energy zabývají od úterý. Řeší, jak minimalizovat dopady na zákazníky. Jednání pokračují i ve středu, uvedl to premiér Andrej Babiš (ANO). Podle vicepremiéra a ministra průmyslu Karla Havlíčka (za ANO) jde o selhání komerčního subjektu v důsledku spekulací a celoevropského růstu cen energií. K této události proto svolali mimořádnou tiskovou konferenci, kterou můžete sledovat přímo v tomto článku.

reklama