reklama

Naštvaná Kitzia se stala hitem internetu po Grumpy Cat

Kitzia a její radost z dobrého posedu a kočičího mlíčka. Zdroj: welovecatsandkittens.com
Foto:

Pamatujete si Grumpy Cat? Svým nevrlým výrazem baví internet už od roku 2012. Minulý rok bohužel zemřela v náruči svého majitele na komplikace způsobené zánětem močových cest. Vypadá to ale, že nástupkyně na sebe nenechala dlouho čekat. Seznamte se s Kitzií.

reklama

Panička Viktorie plní Instagram fotkami své kočky, která se tváří, jako by se pár dní nevyprázdnila a ještě k tomu slyšela nejsprostější kočičí vtip. Pochází z Floridy. Viktorie pochopitelně přísahá, že Kitziin výraz klame a jde o velmi přátelskou a milou kočičí společnici. Nicméně její nepřátelský a tak trochu zděšený výraz už Viktorii vysloužil přes 88 tisíc sledujících.

Na internetu je už necelé dva roky a její popularita neustále roste. Získala si dokonce i mediální pozornost, jak informuje server welovecatsandkittens.com.

Jméno Kitzia odkazuje na původní bydliště ukrajinské majitelky. Na instagramovém profilu se o žádných zdravotních komplikacích této kočky nemluví.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Specifická krása. Díky lezení souzníte s přírodou, na pískovcové skály to chce odvahu

Specifická krása. Díky lezení souzníte s přírodou, na pískovcové skály to chce odvahu

Díky úspěchům lezce Adama Ondry se o sportovní lezení zajímá čím dál více lidí. Umělé lezecké stěny jsou občas přeplněné, ti zkušenější proto vyráží ven. Za „kumšt“ se dá považovat lezení na pískovcových skalách, které je o něco náročnější. Odměnou za zdolané špígry jsou nádherné výhledy a krása okolní přírody, se kterou člověk při lezení souzní.

reklama
Lidé v karanténě budou moci volit z auta pouze ve středu
Policie pátrá po ozbrojeném muži, který loupil v Chebu. Možná jde o zločince z Německa
reklama
reklama
Apokalyptické záběry z Bejrútu: Jak výbuch proměnil město v trosky

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Zemřela baletka Eva Horáková z Národního divadla, bylo jí padesát let
Derby Sparta–⁠Slavia se bude hrát 7. listopadu. Fotbalová liga má program pro 18 klubů
Další články
reklama
reklama