Natáčení klipu Burešové provázely samé pohromy. Pokazilo se, co se dalo, prozradila

Eva Burešová, představitelka Týny ze seriálu Slunečná, měla v pondělí premiéru nového videoklipu s názvem Úsměv Mony Lisy. Přestože natáčení doprovázelo spoustu problémů, nový song slaví velký úspěch. Během jednoho dne má téměř 200 tisíc shlédnutí na YouTube.

O nový song Burešové se opět postarali Václav Noid Bárta a jeho přítelkyně Eliška Grabcová, kteří byli také autory jejího předešlého hitu Malý princ. „Natáčeli jsme v neděli, byla to taková rychloakce. Doprovázelo to spousta problémů. Jednou vypadl generátor, jindy se nám rozpojil reproduktor s telefonem, takže nám přestala hrát hudba. Nikdy se však nestalo, že by Eva zapomněla text,“ řekl Bárta.

„Pokazilo se, co se dalo, ale Vašek naštěstí zůstal klidný. Popravdě jsem ten den měla pocit, že si všichni vybrali smůlu ještě do mého příjezdu a já si pak přišla, zazpívala a jela zase pryč. Byla jsem v klidu a děkuji za to,“ uvedla Burešová.

Klip je unikátní tím, že je natočen na jeden záběr, který je navíc oproti reálnému času malinko zpomalený. „Ve videoklipu to vypadá, že Eva zpívá v normálním tempu, avšak během natáčení jsme museli písničku zrychlit jednou tolik a ona měla co dělat, aby text zvládla správně vyslovovat,“ vysvětlil Bárta. Přestože celý klip ukazuje jen Burešovou, s výrazem si prý hlavu nelámala. „Písnička je psaná pro mě, takže vím, o čem zpívám,“ řekla.

Píseň vznikla na popud Elišky. „Celé to vymyslela moje Eliška. Jednoho času dávala Eva příspěvky na sociální sítě, ve kterých psala, že jsou lidé oškliví, protože řešili, že se někdo ošklivě směje, a tak na to konto přišla Eliška s touhle písničkou. Vypráví o tom, že by se člověk neměl bát usmívat se, protože smích je to nejkrásnější, co máme,“ řekl Bárta.

Z nového singlu je nadšená i samotná Burešová. „Když jsem poprvé uslyšela píseň, tak jsem jim okamžitě napsala, že je miluji. Kromě samotné skladby jsem asi nejvíce nadšená i z naší spolupráce s Vaškem a Eliškou, protože mají opravdu krásné nápady. Asi se za těch 11 let známe natolik, že vše, co oni stvoří, se mi zdá být ideální,“ popsala.

Tagy: