CNN Prima News návrat

návrat

Výpis příspěvků ke štítku „návrat“

Harry s rodinou se domů vrátil bez fanfár. Před katedrálou ho vybučeli, průvod vynechal

6. června 2022 17:51

Ve Velké Británii nepobyli ani týden a už se vrátili zpět do slunné Kalifornie. Řeč je o princi Harrym a jeho manželce Meghan, kteří minulý týden přiletěli do Londýna, aby se zúčastnili oslav královnina platinového jubilea na trůnu. V Británii ovšem strávili pouhých pět dní. V neděli nasedli na soukromé letadlo a odletěli.

Трогательная встреча с папой. Девятилетний мальчик вернулся на Украину спустя три месяца

30. května 2022 15:53

Три месяца назад украинцы начали массово бежать из раздираемой войной страны. Среди них был девятилетний мальчик Гордий с мамой, которые тогда эмоционально прощались со своим отцом Русланом Гладким на львовском вокзале. Но вот спустя три месяца мальчик снова встретил своего отца.

Čtyři astronauti se po půl roce vrátili z vesmíru. Testovali i pěstování chilli papriček

6. května 2022 08:01

V Mexickém zálivu u pobřeží Floridy v pátek v 6:43 SELČ přistála vesmírná loď Crew Dragon se čtyřmi astronauty, kteří se zúčastnili již třetí dlouhodobé mise na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) obsluhované společností SpaceX miliardáře Elona Muska. Čtveřice astronautů americké vesmírné agentury NASA a její evropské obdoby ESA prováděla řadu experimentů, od pěstování chilli papriček v nulové gravitaci po testování robotů.