spor

Výpis příspěvků ke štítku „spor“

Poláci si nárokují české území. Nedal bych jim ani milimetr čtvereční, zlobí se starosta

9. října 2022 21:17

V Polsku opět sílí hlasy, že by Česko mělo svým severním sousedům vrátit 368 hektarů území, o které Poláci přišli v padesátých letech minulého století. Česká republika územní dluh uznává a dokonce už vytipovala pozemky, které by sousední země mohla získat. To ale kritizuje starosta pohraniční obce Chrastava Michael Canov.

Spor v SPD: Nechutně jste mě pranýřovali, napsal Blaško Okamurovi a vrátil mu průkaz hnutí

15. září 2022 08:17

Europoslanec Hynek Blaško odchází z hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Uvedl to v dopise předsedovi hnutí Tomiu Okamurovi, který zveřejnil na Facebooku. Blaško kritizuje šéfa hnutí za nedemokratické jednání vůči členům SPD. Okamura se podle něj obklopuje jen lidmi, kteří si nedovolí mu oponovat, a zasahuje do skladby regionálních volebních kandidátek.

Chtěl si Upír Krejčí ublížit? S autem sjel do potoka, pak utekl do lesa. Skončil v nemocnici

13. června 2022 01:35

Policisté v neděli večer vyjížděli k nahlášené nehodě nedaleko Mirošovic u Prahy. Na místě objevili auto převrácené v korytu potoka, opodál v lese pak silně opilého muže. Podle informací CNN Prima NEWS se jednalo o Václava Upíra Krejčího. Okolnosti nasvědčují tomu, že si známý herec snažil ublížit. Nakonec skončil v nemocnici.