reklama
CNN Prima News neprůstřelné vesty

neprůstřelné vesty

Výpis příspěvků ke štítku „neprůstřelné vesty“

Jestli nám nevrátí naše zbraně, vybombardujme je. Trump brojí proti Tálibánu a tepe Bidena

1. září 2021 19:43

Bývalý americký prezident Donald Trump burcuje proti Tálibánu. USA v zemi po stažení svých sil zanechaly spoustu vojenské výzbroje a techniky. Trump nyní hlásá, že by Američané měli po tálibáncích požadovat, aby jim vše vrátili. Pokud by tak neučinil, měli by Američané podle Trumpa zakročit silou. Buď by se měli do Afghánistánu vrátit s armádou, nebo tálibánce přímo vybombardovat.

Muž chtěl vyzkoušet novou neprůstřelnou vestu, tak na sebe vypálil. Nefungovala

2. února 2021 15:35

Ke kurióznímu, ale smutnému případu vyjížděli v pondělí večer středočeští záchranáři. Mladý muž chtěl totiž společně se svými kamarády na Nymbursku vyzkoušet novou neprůstřelnou vestu. Měl tak na sebe vystřelit vlastní zbraní, vesta ale nefungovala. Nyní je muž v umělém spánku a na plicní ventilaci v pražské nemocnici.

Ministerstvo obrany kupuje neprůstřelné vesty v ceně skoro 1,7 miliardy korun

13. května 2020 11:44

Ministerstvo obrany ve středu podepsalo rámcovou smlouvu s firmou STV Group na pořízení až téměř 47 000 neprůstřelných vest. Na tiskové konferenci to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Podle informací ČTK ministerstvo za vesty zaplatí až 1,67 miliardy korun včetně DPH. Česká společnost bude vojákům vesty dodávat do roku 2025, obrana je bude objednávat podle aktuální potřeby.

reklama