Smrtelná nehoda v Praze: Srážku tramvaje, motorky a auta nepřežil jeden člověk

ČTK
CNN Prima NEWS
ČTK , CNN Prima NEWS
  • 30. čvc 2026, 06:58

  • Policisté od čtvrtečního rána zasahují u dopravní nehody motocyklu, osobního auta a tramvaje s tragickými následky v Zenklově ulici v Praze 8. Střet nepřežil jeden člověk, informovali na síti X. Řidiči by se měli místu vyhnout.

    K neštěstí došlo v Zenklově ulici v městské části Praha 8. Srazila se tramvaj, osobní auto a motorka, informovali policisté na síti X. Nehodu nepřežil jeden člověk.

    Tramvaj následkem střetu vykolejila. „Ulice bude obousměrně několik hodin uzavřena. Žádáme řidiče, aby se místu vyhnuli,“ doplnila policie.

    Nehoda se stala po 06:00. Je kvůli ní omezený provoz tramvajových linek 3, 10 a 24, informoval na webu dopravní podnik. Nasazené jsou náhradní autobusy. Tramvaje 3 a 24 jsou od Masarykova nádraží odkloněné na náměstí Republiky a Strossmayerovo náměstí, dále přes Výstaviště a Trojskou do Kobylis. Linka 10 ve směru z centra končí na Palmovce a na severu jezdí v úseku Sídliště Ďáblice – Vozovna Kobylisy.

    MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Řidička přišla s neskutečnou výmluvou. Její riskantní jízdu na Mladoboleslavsku zachytila kamera