reklama

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

Kdo by chtěl Drakeův Rolls-Royce Cullinan spatřit na vlastní oči, má čas do 15. května v miamském muzeu umění.
Zdroj: Chrome Hearts

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

reklama

Kanaďan Aubrey Drake Graham známý jako Drake patří mezi nejslavnější rappery současnosti. Proslul ale také jako herec v dramatickém seriálu Degrassi: The Next Generation, ve kterém účinkoval osm let od roku 2001. Čtyřiatřicetiletý hudebník má na svém kontě nespočet hudebních hitů, přičemž 200 z nich se umístilo v nejprestižnějším žebříčku prodejnosti singlů v USA – Billboard Hot 100. Byl tak prvním umělcem v historii, který tento milník pokořil.

Že nemá Drake hluboko do kapsy, tedy nikoho nepřekvapí. I proto může vlastnit automobilové skvosty, jakými jsou například již zmiňovaný Rolls-Royce Phantom Bushukan, Bugatti Veyron, Mercedes-Benz SLR McLaren či Brabus 850. Nyní vozový park rozšiřuje ještě o další fascinující Rolls-Royce. Tentokrát o „gotický“ Cullinan.

Na úpravě tohoto modelu se podílela společnost Chrome Hearts, která se specializuje na výrobu luxusních doplňků v gotickém stylu. Na exteriéru jsou změny patrné až po detailnějším prohlédnutí. Lze si všimnout třeba sníženého podvozku, kol s křížovým designem a vrytými nápisy „F**k You“ na ráfkách nebo tří křížů z černého kovu namísto ikonické sošky Spirit of Ecstasy. Umělecký sloh z 12. století se však nejvíce promítl do kabiny, kde najdeme černé čalounění s nejrůznějšími vzory, odpovídajícími právě gotickému stylu.

/ fotografií

Kdo by chtěl Drakeův Rolls-Royce Cullinan spatřit na vlastní oči, má čas do 15. května v miamském muzeu umění, kde se aktuálně vystavuje.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Krimi

Sledujte ŽIVĚ brífink policie k okolnostem zákroku na Roma v Teplicích

Sledujte ŽIVĚ brífink policie k okolnostem zákroku na Roma v Teplicích

Chování policie při zákroku na Roma z Teplic vyvolává spoustu otázek. Proto se krajské ředitelství Ústeckého kraje rozhodlo uspořádat mimořádný brífink k okolnostem zákroku v Teplicích, který se koná ve čtvrtek v Ústí nad Labem. Začátek je plánovaný na 15 hodin a tiskovou konferenci můžete sledovat přímo v tomto článku.

„Jako kdybych to znova vyhrál.“ Dojatý Šebrle má po pěti letech zpět ztracené zlato
Covid cestovní seriál: Přísný sever Afriky. Co potřebujete do Egypta, Maroka či Tuniska?
Obchod v Olomouci zakazuje vstup očkovaným proti covidu. Úřady prošetřují diskriminaci
reklama
reklama
Zákrok v Teplicích působí na Romy jako veřejná poprava, říká člen rady vlády

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí
Noční bouře strhla stožáry u Temelína. Část elektrárny stojí, lidé jsou bez elektřiny
Pirátský kandidát na ministra považuje vyšší zdanění za řešení bytové krize
Tachezy: Indická mutace delta může v Česku převládnout koncem léta
Další články
reklama
reklama