Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

Kanaďan Aubrey Drake Graham známý jako Drake patří mezi nejslavnější rappery současnosti. Proslul ale také jako herec v dramatickém seriálu Degrassi: The Next Generation, ve kterém účinkoval osm let od roku 2001. Čtyřiatřicetiletý hudebník má na svém kontě nespočet hudebních hitů, přičemž 200 z nich se umístilo v nejprestižnějším žebříčku prodejnosti singlů v USA – Billboard Hot 100. Byl tak prvním umělcem v historii, který tento milník pokořil.

Že nemá Drake hluboko do kapsy, tedy nikoho nepřekvapí. I proto může vlastnit automobilové skvosty, jakými jsou například již zmiňovaný Rolls-Royce Phantom Bushukan, Bugatti Veyron, Mercedes-Benz SLR McLaren či Brabus 850. Nyní vozový park rozšiřuje ještě o další fascinující Rolls-Royce. Tentokrát o „gotický“ Cullinan.

Na úpravě tohoto modelu se podílela společnost Chrome Hearts, která se specializuje na výrobu luxusních doplňků v gotickém stylu. Na exteriéru jsou změny patrné až po detailnějším prohlédnutí. Lze si všimnout třeba sníženého podvozku, kol s křížovým designem a vrytými nápisy „F**k You“ na ráfkách nebo tří křížů z černého kovu namísto ikonické sošky Spirit of Ecstasy. Umělecký sloh z 12. století se však nejvíce promítl do kabiny, kde najdeme černé čalounění s nejrůznějšími vzory, odpovídajícími právě gotickému stylu.

Kdo by chtěl Drakeův Rolls-Royce Cullinan spatřit na vlastní oči, má čas do 15. května v miamském muzeu umění, kde se aktuálně vystavuje.

Tagy: