reklama

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

reklama

Kanaďan Aubrey Drake Graham známý jako Drake patří mezi nejslavnější rappery současnosti. Proslul ale také jako herec v dramatickém seriálu Degrassi: The Next Generation, ve kterém účinkoval osm let od roku 2001. Čtyřiatřicetiletý hudebník má na svém kontě nespočet hudebních hitů, přičemž 200 z nich se umístilo v nejprestižnějším žebříčku prodejnosti singlů v USA – Billboard Hot 100. Byl tak prvním umělcem v historii, který tento milník pokořil.

Že nemá Drake hluboko do kapsy, tedy nikoho nepřekvapí. I proto může vlastnit automobilové skvosty, jakými jsou například již zmiňovaný Rolls-Royce Phantom Bushukan, Bugatti Veyron, Mercedes-Benz SLR McLaren či Brabus 850. Nyní vozový park rozšiřuje ještě o další fascinující Rolls-Royce. Tentokrát o „gotický“ Cullinan.

Na úpravě tohoto modelu se podílela společnost Chrome Hearts, která se specializuje na výrobu luxusních doplňků v gotickém stylu. Na exteriéru jsou změny patrné až po detailnějším prohlédnutí. Lze si všimnout třeba sníženého podvozku, kol s křížovým designem a vrytými nápisy „F**k You“ na ráfkách nebo tří křížů z černého kovu namísto ikonické sošky Spirit of Ecstasy. Umělecký sloh z 12. století se však nejvíce promítl do kabiny, kde najdeme černé čalounění s nejrůznějšími vzory, odpovídajícími právě gotickému stylu.

Kdo by chtěl Drakeův Rolls-Royce Cullinan spatřit na vlastní oči, má čas do 15. května v miamském muzeu umění, kde se aktuálně vystavuje.

Tagy:

Hlavní zprávy

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv
ZOH 2022

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv

Na zimní olympijské hry v Pekingu se příští rok nevypraví žádní představitelé vlády USA. Diplomatický bojkot her v pondělí oznámila mluvčí Bílého domu Jen Psakiová, která rozhodnutí odůvodnila porušováním lidských práv v Číně. Cílem opatření je naznačit Pekingu, že nemůže pokračovat ve svém současném kurzu. Vláda prezidenta Joea Bidena tím vyjádřila podporu americkým sportovcům, kteří na hry pojedou. Trestat je zákazem účasti by podle Bílého domu nebylo správné

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky
Středočeský kraj

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

reklama