reklama
CNN Prima News nevolnost

nevolnost

Výpis příspěvků ke štítku „nevolnost“

Šéfa Semaforu Suchého převezli záchranáři přímo z divadla do nemocnice. Už je doma

10. října 2021 20:33

Herce a šéfa divadla Semafor Jiřího Suchého převezla záchranná služba z divadelního představení do pražské Ústřední vojenské nemocnice. Podle mluvčí záchranářů byl při vědomí. S informací přišla MF Dnes. Suchý měl být ve svém divadle na akci spjaté s premiérou nového filmu, kde před fanoušky zpíval. Posléze se mu ale mělo udělat nevolno. Z nemocnice byl již propuštěn.

Na škole v přírodě musely zasahovat sanitky. Desítky dětí po jídle zvracely

23. června 2021 10:28
Aktualizováno

Záchranná služba v noci na dnešek zasahovala v rekreačním zařízení v Hradci Králové, kde byla škola v přírodě. Nevolnost způsobená zřejmě stravou zasáhla dvacet dětí a dva dospělé. V nemocnici skončilo pět lidí. Záchranáři dostali informaci o větším počtu lidí trpících náhlou nevolností a zvracením v úterý krátce před půl jednou v noci.

Krevní sraženiny způsobuje vakcína od AstraZenecy. Jde o vedlejší účinek, uvedla EMA

7. dubna 2021 16:27

Výskyt krevních sraženin může být velmi vzácným vedlejším účinkem očkovací látky firmy AstraZeneca. Po podrobném hodnocení desítek případů úmrtí či zdravotních obtíží k tomu dospěla Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA). Její šéfka Emer Cookeová nicméně zdůraznila, že látka britsko-švédské firmy je velmi efektivní a její přínos v boji proti nemoci COVID-19 stále převyšuje možná rizika.

Nevolnost, průjmy, zvracení. Devět dětí z tábora na Novojičínsku skončilo v nemocnici

3. srpna 2020 10:50

Záchranáři ošetřili během víkendu tři desítky dětí z dětského tábora na Novojičínsku. Trpěly nevolností, průjmy a zvracením. Devět dětí skončilo v nemocnici. Ostatní, které měly zdravotní problémy, jely domů. Děti se podle informací ČTK pravděpodobně nakazily ze svačiny, kterou některé nesnědly hned, ale až později odpoledne.

reklama