reklama

NOVÝ DEN - Všechny informace pro úspěšný start vašeho dne na jednom místě

NOVÝ DEN

Všechny informace pro úspěšný start vašeho dne na jednom místě. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově od 6.00 do 9.00, na Primě premiérově od 7.00 do 9.00. Moderují Libor Bouček a Soňa Porupková.

reklama
Chci vědět, do jakého dne se každé ráno probouzím. A věřím, že to chcete vědět i vy. Co se stalo – i co vás každý nový den čeká.

Libor Bouček

NOVÝ DEN

Ve velkém zpravodajském studiu se na vás budou každý pracovní den těšit Libor Bouček a Soňa Porupková – a jejich hosté. Zprávy od vás z ulice – i z celého světa. Protože ten se nás týká čím dál tím víc. O proud nejaktuálnějších informací se ve studiu budou starat zkušení zprávaři Gabriela Lašková, Sandra Pospíšilová a Jaroslav Brousil.

Libor Bouček

Moderátor, scenárista a dabér. Za více než dvacet let v branži moderoval nespočet televizních projektů a v současnosti je jedním z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených moderátorů v zemi.

Jeho kariéra je dlouhodobě spjata s televizí Prima, kde provázel diváky rekordně sledovanou reality show VyVolení, vědomostní show Máme rádi Česko nebo českou verzí legendární televizní soutěže Pevnost Boyard.

Podívejte se na rozhovor s Liborem Boučkem a Soňou Porupkovou:

Mezi další projekty Libora Boučka patří šest ročníků České Miss, několik vyhlášení ankety Český slavík Mattoni, Superstar, slovenská taneční show Let’s Dance nebo talentová show Hlas ČeskoSlovenska. Byl jedním z moderátorů Evropy 2 a Frekvence 1, uváděl přenosy pěvecké soutěže Eurovision Song Contest.

Aktuálně je jednou z hlavních tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad NOVÝ DEN.

NOVÝ DEN, Libour Bouček
NOVÝ DEN, Libour Bouček

Soňa Porupková

Přes osm let pracovala pro veřejnoprávní Českou televizi v redakci zpravodajství. Pro ČT24 připravovala a moderovala pořad @online, který se věnoval trendům na internetu, kyberhrozbám, novým technologiím či startupům. Podobně zaměřeným tématům se věnovala i v dalších pořadech vysílaných na ČT24. Tři roky pak pracovala jako editorka sociálních sítí ČT24.

Podívejte se na rozhovor se Soňou Porupkovou:

Později přešla do Televize Seznam, kde byla moderátorkou zpravodajských bloků a rozhovorů. Mnohaleté zkušenosti s moderováním pak má i z komerčních rádií. Aktuálně je novou tváří zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí pořad NOVÝ DEN s Liborem Boučkem.

NOVÝ DEN, Soňa Porupková
NOVÝ DEN, Soňa Porupková

Gabriela Lašková

Rodačka z Chotěboře vystudovala Vysokou školu finanční a správní. Ještě pod svým dívčím příjmením Kratochvílová se v roce 2013 stala Českou Miss a první královnou krásy s krátkými vlasy. Při studiu na gymnáziu působila kromě modelingu v týmu mažoretek, s nímž se v roce 2013 stala vicemistryní Evropy.

Podívejte se na rozhovor s Gabrielou Laškovou:

Od léta 2014 do února 2018 moderovala hlavní zpravodajskou relaci na Primě ve dvojici s bývalým desetibojařem Romanem Šebrlem. Od podzimu 2018, po návratu z mateřské dovolené, moderovala VELKÉ ZPRÁVY s novým kolegou Matějem Misařem. Nově bude členkou ranního týmu a jednou z tváří pořadu Nový den platformy CNN Prima NEWS.

NOVÝ DEN, Gabriela Lašková
NOVÝ DEN, Gabriela Lašková

Sandra Pospíšilová

Narodila se 1. ledna 1986 v Čeladné. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a během školy ji pohltilo investování a obchodování na burze, což byla její první praxe. Před lety se ale rozhodla pro změnu a nastoupila do České televize jako moderátorka studia Burza.

Podívejte se na rozhovor se Sandrou Pospíšilovou:

Od ledna 2011 je tváří televize Prima, kde začala moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Od srpna 2013 ji diváci znají jako tvář Odpoledních zpráv. Nově bude členkou ranního týmu zpravodajské platformy CNN Prima NEWS a bude divákům přinášet aktuální informace v pořadu NOVÝ DEN.

NOVÝ DEN, Sandra Pospíšilová
NOVÝ DEN, Sandra Pospíšilová

Jaroslav Brousil

Do médií vstoupil v roce 2015 jako reportér TV Praha, kde se věnoval především komunální politice. Odtud jeho kroky vedly do projektu Seznam Zprávy, kde rozšířil své působení i na zahraniční zpravodajství.

Podívejte se na rozhovor s Jaroslavem Brousilem:

Poslední tři roky pracoval pro TV Nova, kde pokračoval jako politický reportér a postupně se více věnoval moderování, například předvolebních debat, diskuzního pořadu Napřímo nebo Poledních a Odpoledních Televizních novin. Aktuálně se stará o zprávy v ranní show nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS s názvem NOVÝ DEN.

NOVÝ DEN, Jaroslav Brousil
NOVÝ DEN, Jaroslav Brousil

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Soudy

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Prezident Miloš Zeman ve středu při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké uhelné společnosti (MUS), který v roce 1999 schválila jeho vláda. MUS podle něj nebyla strategickou společností a vláda byla ráda, že se menšinového podílu zbaví. Obžaloba tvrdí, že manažeři MUS stát při prodeji podvedli, protože Zemanův kabinet nevěděl, že skutečným nabyvatelem akcií firmy budou právě oni.

Historie

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

Hvězda filmového plátna, která se stala jedním z idolů své doby. Zahrála si v dnes již kultovních filmech jako Kristián, Přítelkyně pana ministra nebo Hotel Modrá hvězda. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka Adina Mandlová zemřela už před 30 lety. O její filmové kariéře a milencích v době nacistického Německa a emigraci toho bylo napsáno mnoho. Jaké ale měla dětství? A co všechno předcházelo její herecké kariéře?

Novavax se již brzy přidá do rodiny schválených vakcín v EU, předpovídá Jourová
reklama
reklama
Klaus: Piráti jsou nejextrémnější levicová strana. Novodobí komunisté

360°

Domácí zpravodajství

Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal
Další články
reklama
reklama