CNN Prima News Nymburk

Nymburk

Výpis příspěvků ke štítku „Nymburk“

Tragické zřícení rogala v Nymburku: Kluzák začal hořet, v troskách zahynuli dva muži

V Nymburku spadlo během sobotního odpoledne rogalo a začalo hořet. Nehodu nepřežili dva muži. Jejich těla našli záchranáři v troskách stroje. Mluvčí středočeských policistů Michaela Richterová uvedla, že příčinu a okolnosti tragédie budou kriminalisté zjišťovat spolu s odborníky pro vyšetřování leteckých nehod. Podle informací redakce CNN Prima NEWS měl stroji začít vynechávat motor, pilot se proto pokusil o návrat na nymburské letiště, odkud stroj původně vzlétl.

Děsivá nehoda na Královéhradecku. Řidič SUV vjel přímo pod kola kamionu, čelní srážku nepřežil

Na Královéhradecku se v pondělí časně ráno srazilo osobní auto s nákladním vozem. Řidič SUV čelní střet s kamionem nepřežil. Nehoda se odehrála krátce po třetí hodině ranní na rovném přehledném úseku silnice I/11 za obcí Lovčice ve směru na Prahu. Na místo se ihned sjelo několik hasičských jednotek z Královéhradecka, ale i ze stanic Nymburk a Poděbrady.

Lokomotiva na boku a zranění lidé. Ve hře je chyba strojvedoucího, vlaky Praha-Kolín nejezdí

Mezi Poříčany a Nymburkem v pondělí večer vykolejila lokomotiva a dvě cisterny nákladního vlaku. Provoz na koridoru mezi Prahou a Kolínem bude zastavený zřejmě až do úterý. Vlak projel návěstidlo, řekl mluvčí Správy železnic Dušan Gavenda. Dva lidé se lehce zranili, dodal mluvčí středočeské záchranné služby Marek Hylebrant. Škoda je podle prvních odhadů čtyři miliony korun, z toho 1,5 milionu na trati a 2,5 milionu na vlaku, konstatoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.