CNN Prima News Nymburk

Nymburk

Výpis příspěvků ke štítku „Nymburk“

Děsivá nehoda na Královéhradecku. Řidič SUV vjel přímo pod kola kamionu, čelní srážku nepřežil

14. listopadu 2022 10:10

Na Královéhradecku se v pondělí časně ráno srazilo osobní auto s nákladním vozem. Řidič SUV čelní střet s kamionem nepřežil. Nehoda se odehrála krátce po třetí hodině ranní na rovném přehledném úseku silnice I/11 za obcí Lovčice ve směru na Prahu. Na místo se ihned sjelo několik hasičských jednotek z Královéhradecka, ale i ze stanic Nymburk a Poděbrady.

Lokomotiva na boku a zranění lidé. Ve hře je chyba strojvedoucího, vlaky Praha-Kolín nejezdí

10. října 2022 18:07

Mezi Poříčany a Nymburkem v pondělí večer vykolejila lokomotiva a dvě cisterny nákladního vlaku. Provoz na koridoru mezi Prahou a Kolínem bude zastavený zřejmě až do úterý. Vlak projel návěstidlo, řekl mluvčí Správy železnic Dušan Gavenda. Dva lidé se lehce zranili, dodal mluvčí středočeské záchranné služby Marek Hylebrant. Škoda je podle prvních odhadů čtyři miliony korun, z toho 1,5 milionu na trati a 2,5 milionu na vlaku, konstatoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Jeden mrtvý, pět zraněných. Sanitka jela s pacientem od nehody a srazila se s autem

29. října 2021 15:20
Aktualizováno

U Nymburku se v pátek odpoledne srazila sanitka krajské záchranné služby s osobním vozem. Při nehodě zemřel jeden člověk, dalších pět lidí se zranilo. Na místě zasahovaly dva vrtulníky, na pomoc pak dorazilo i pět posádek záchranářů, informovala mluvčí krajské záchranné služby Petra Homolová. Provoz byl obnoven kolem 18:00.