CNN Prima News odnětí svobody

odnětí svobody

Výpis příspěvků ke štítku „odnětí svobody“

Detaily případu pobodané cizinky na Chebsku: Muž útočil ze žárlivosti, tvrdí jejich kolegové

Okresní soud v Chebu poslal během středečního dopoledne do vazby šedesátiletého cizince, který v obci na Chebsku brutálně pobodal svou ženu. Tu se zdravotníkům podařilo zachránit a její stav stabilizovat. Podle informací CNN Prima NEWS má jít o Rumuna. Důvodem napadení měla být žárlivost ze strany agresora, jak uvedli kolegové páru ze zaměstnání. Ve firmě, kde manželé pracovali, prý s nimi nikdy problémy nebyly. Pachateli nyní hrozí trest v rozmezí deseti až osmnácti let.

Tvrdý trest za útok na Kapitol. Nejsem terorista, hájil se vůdce pravicových radikálů u soudu

Federální soud ve Washingtonu vyměřil ve čtvrtek bývalému vůdci krajně pravicové skupiny Proud Boys Josephu Biggsovi 17letý trest vězení za účast na rozvratném spiknutí v souvislosti s útokem na sídlo Kongresu, k němuž došlo 6. ledna 2021. Skupina se tehdy připojila k davu, který donutil americké zákonodárce opustit ve spěchu státní budovu. Spolu s vůdcem skupiny čekají na vyměření trestu také čtyři členové seskupení.

Mistr světa musí na šest měsíců do vězení. Stýkal se s manželkou, i když to měl zakázané

Stabilně patří do reprezentačního kádru Francie, má místo v základní sestavě slavného Bayernu Mnichov, na krku pouze 25 let. Že se pro obránce Lucase Hernandeze vše vyvíjí snově? Nikoliv. O místo v národním týmu i bavorském celku může brzy přijít. Španělský soud ho ve středu poslal na šest měsíců do vězení. Trávil totiž čas se svojí manželkou, i když nesměl.

Muž ze Sokolovska popravil přítelkyni i s milencem. Teď musí zaplatit a jde do vězení

Za dvojnásobnou vraždu vyměřil ve středu Krajský soud v Plzni šedesátiletému Miroslavu Kumberovi z Horního Slavkova na Sokolovsku 19 let vězení. Trest si má odpykat ve věznici se zvýšenou ostrahou. Kumbera v lednu zastřelil v Horním Slavkově legálně drženou zbraní svou přítelkyni a jejího údajného milence. Za dvojnásobnou vraždu mu u soudu hrozil výjimečný trest. Kumbera má podle verdiktu také zaplatit poškozeným odškodné víc než tři miliony korun.