reklama
CNN Prima News ohrožení

ohrožení

Výpis příspěvků ke štítku „ohrožení“

Na Příbramsku se pátrá po seniorce. Nemá u sebe potřebné léky ani telefon

27. prosince 2021 13:46

Příbramští policisté pátrají po čtyřiasedmdesátileté ženě, která v sobotu 25. prosince odešla v Nalžovicích na Příbramsku na procházku fotit svá oblíbená místa a doposud se nevrátila domů. Po ženě pátrá mimo jiné psovod nebo potápěči, informovala v pondělí mluvčí policie Michaela Richterová. Seniorka užívá léky na diabetes a tlak, bez jejich pravidelného užívání by mohla být ohrožená na životě.

Bez řidičáku a pod vlivem drog ujížděl policistům. Zastavili ho ukázkovým manévrem

9. prosince 2021 17:35

Policisté museli za Hradcem Králové zastavit auto, které po cestě směrem z Prahy ohrožovalo další vozy. Měli podezření, že by řidič mohl být ozbrojený a pod vlivem návykových látek. Povedlo se jim ho zastavit bez jediného škrábnutí, když ho sevřeli mezi více aut. Poté opravdu našli v autě plynovou pistoli a zjistili také, že muž nikdy nevlastnil řidičský průkaz.

Nadějný lék na covid: EMA dala zelenou další pilulce, ale jen pro část pacientů

19. listopadu 2021 19:43

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) se v pátek vyslovila pro léčbu covidu u některých pacientů pilulkou vyvinutou farmaceutickou společností Merck. Lék s názvem molnupiravir zatím nedostal plnohodnotné povolení, podle EMA jej ale lze začít podávat dospělým lidem, kteří po nákaze koronavirem zvládají sami dýchat, ovšem panuje u nich riziko těžkého průběhu onemocnění. Unijní agentura také ohlásila, že začala posuzovat obdobnou pilulku od společnosti Pfizer.

Řidič projel tunelem téměř 170 km/h. Mám rád zvuk svého auta, řekl policistům

7. května 2021 20:14

Někdo si pouští hlasitou hudbu, jiný preferuje praskání výfuku a burácení motoru. Pětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu si chtěl zážitek z jízdy ještě o něco umocnit. V Královopolském tunelu v Brně doslova prosvištěl kolem policejního vozu téměř 170kilometrovou rychlostí. „Mám rád zvuk svého auta,“ řekl policistům při kontrole.

Drama na Přerovsku. Starosta se musel schovat na úřadě, útočník mu hrozil nožem

13. dubna 2021 14:42

Muž středního věku ohrožoval podle policie nožem starostu Bělotína na Přerovsku kvůli dlouhodobým sporům týkajícím se výkonu jeho funkce. Vyhrožoval mu údajně i ublížením na zdraví. Útočník mu nakonec propíchl dvě pneumatiky u osobního vozu, starosta se do příjezdu hlídky uchýlil do budovy úřadu. Útočník je podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě, hrozí mu až šestileté vězení, sdělila v úterý přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

reklama