CNN Prima News Oldřich Kaiser

Oldřich Kaiser

Výpis příspěvků ke štítku „Oldřich Kaiser“

Zemřela Marie Poledňáková. Autorka slavných komedií a filmu S tebou mě baví svět

8. listopadu 2022 14:56

Ve věku 81 let v úterý zemřela filmová scenáristka a režisérka Marie Poledňáková, autorka slavných komedií s Tomášem Holým nebo filmu S tebou mě baví svět. S odkazem na rodinu to oznámil filmový producent Jan Bradáč. Režisérka podle něj odešla v klidu, uprostřed rodinného kruhu. Informace o místě, čase a způsobu rozloučení s Marií Poledňákovou budou včas zveřejněny, doplnil Bradáč.

Největší pijani českého šoubyznysu. Které celebrity skončily kvůli alkoholu v léčebně?

7. června 2022 07:34

Démon zvaný alkohol si nevybírá. V posledních týdnech se spekuluje o tom, že s ním má problém Dagmar Patrasová, což tvrdí i její manžel Felix Slováček. V českém šoubyznysu by zdaleka nebyla jedinou osobností, která mu propadla. Pojďme se podívat na ty, kteří se na něm stali závislí, ale po podstoupení léčby se od něj dokázali oprostit.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na kabaret Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

1. září 2021 16:24

Prima hvězdné léto pod žižkovskou věží je v plném proudu a my vás zveme na divadelní kabaret Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem složený z oblíbených scének z dílny Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse z televizních pořadů. Pro zapojení do soutěže o vstupenky nám stačí odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!