Zpěvačka Olga Lounová pátrá po neslyšící dívce, která si zatancovala v jejím novém klipu

Zpěvačka Olga Lounová natočila s Eliškou Mrázovou, známější pod jménem Elis Mráz, nový klip s názvem Napůl lásky ve stylu šedesátých let. Při jeho natáčení se ale stala zajímavá věc. Do ateliéru zabloudila neslyšící slečna, která si nakonec v klipu i zahrála. Bez ohlášení pak ale odešla a nenechala na sebe kontakt. Čeká na ni honorář.

Olga Lounová a Elis Mráz natočily nový videoklip o lásce, ve kterém se se zpěvačky přetahují o jednoho muže. Klip se nese v duchu šedesátých let a předlohou jim byl slavný hit Stevieho Wondera Part Time Lover.

Jako tradičně obklopovali zpěvačky ve videoklipu tanečníci a tanečnice. Jednou z nich byla i neznámá neslyšící dívka, která do ateliéru doslova zabloudila. Olga se chopila příležitosti a dívce nabídla, aby si ve videoklipu zatancovala.

„Já jsem na závěrečnou scénu sháněla všechny, kdo se zúčastnili natáčení. A byla tam holčička, o které jsem zjistila, že je neslyšící, myslela jsem si, že je od Elis, tak jí říkám, ať jde taky, a ona že ano a že to je její sen,“ popsala Lounová.

„Byla úplně šťastná. Dostala se tam úplnou náhodou, když ji taxikář vysadil místo v Kobylisích až v Klecanech a ona viděla světlo z ateliéru a šla za ním. A odtančila s námi tu scénu, jenže potom ji někdo volal a ona se mezitím vypařila,“ doplnila Lounová.

Jelikož si nikdo jméno dívky nestihl poznamenat, Olga Lounová se v reportáži pořadu SHOWTIME obrátila na diváky s prosbou. „Pokud ji někdo poznáváte, tak nám prosím dejte vědět, máme pro ni honorář a chtěli bychom dát její jméno i do titulků,“ požádala diváky a na kameru ukázala, v jakých šatech ve videoklipu dívka tancovala.

Tagy: