reklama

Zpěvačka Olga Lounová pátrá po neslyšící dívce, která si zatancovala v jejím novém klipu

Zpěvačka Olga Lounová natočila s Eliškou Mrázovou, známější pod jménem Elis Mráz, nový klip s názvem Napůl lásky ve stylu šedesátých let. Při jeho natáčení se ale stala zajímavá věc. Do ateliéru zabloudila neslyšící slečna, která si nakonec v klipu i zahrála. Bez ohlášení pak ale odešla a nenechala na sebe kontakt. Čeká na ni honorář.

reklama

Olga Lounová a Elis Mráz natočily nový videoklip o lásce, ve kterém se se zpěvačky přetahují o jednoho muže. Klip se nese v duchu šedesátých let a předlohou jim byl slavný hit Stevieho Wondera Part Time Lover.

K tématu

Jako tradičně obklopovali zpěvačky ve videoklipu tanečníci a tanečnice. Jednou z nich byla i neznámá neslyšící dívka, která do ateliéru doslova zabloudila. Olga se chopila příležitosti a dívce nabídla, aby si ve videoklipu zatancovala.

„Já jsem na závěrečnou scénu sháněla všechny, kdo se zúčastnili natáčení. A byla tam holčička, o které jsem zjistila, že je neslyšící, myslela jsem si, že je od Elis, tak jí říkám, ať jde taky, a ona že ano a že to je její sen,“ popsala Lounová.

„Byla úplně šťastná. Dostala se tam úplnou náhodou, když ji taxikář vysadil místo v Kobylisích až v Klecanech a ona viděla světlo z ateliéru a šla za ním. A odtančila s námi tu scénu, jenže potom ji někdo volal a ona se mezitím vypařila,“ doplnila Lounová.

Jelikož si nikdo jméno dívky nestihl poznamenat, Olga Lounová se v reportáži pořadu SHOWTIME obrátila na diváky s prosbou. „Pokud ji někdo poznáváte, tak nám prosím dejte vědět, máme pro ni honorář a chtěli bychom dát její jméno i do titulků,“ požádala diváky a na kameru ukázala, v jakých šatech ve videoklipu dívka tancovala.

Další hlavní zprávy

Domácí

Prahu zřejmě čekají další střety na demonstracích. Připraveny jsou stovky policistů

Prahu zřejmě čekají další střety na demonstracích. Připraveny jsou stovky policistů

Stovky policistů budou dohlížet na demonstrace, které pořadatelé svolali na středu 28. října do centra Prahy. Protesty či recesistické akce by se měly konat na náměstí Republiky, na Staroměstském náměstí a na Klárově. Demonstranti se chtějí především vyslovit proti vládním opatřením zavedeným kvůli koronavirové epidemii. Policie zatím neočekává, že by protesty skončily násilnými střety, jako se to stalo před devíti dny, sdělil mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

Od půlnoci z úterka na středu 28. října začala v Česku platit dosud nejpřísnější opatření proti šíření koronaviru. Trvat budou přinejmenším do konce nouzového stavu, tedy do 3. listopadu. Vláda zakázala například volný pohyb po deváté hodině večer, provoz maloobchodů v neděli, omezila farmářské trhy a nařídila homeoffice. Jaké mají tato opatření výjimky?

Koronavirus

Další rekord: Přibylo 15 663 případů koronaviru. Kapacity systému jsou ohroženy

Další rekord: Přibylo 15 663 případů koronaviru. Kapacity systému jsou ohroženy

Počet nových případů koronaviru v Česku se po čtyřech dnech vrátil nad 15 000. V úterý potvrzených 15 663 nakažených zhruba o 400 překonalo rekord z minulého pátku. Nemocných je nyní více než 170 000 lidí, většinou s mírným průběhem onemocnění COVID-19. Pokračuje ale nárůst počtu hospitalizovaných a také úmrtí, těch už je 2 547. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

reklama
Prymula: Máme signály, že jsme na dobré cestě. Klíčová budou čtvrteční data
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Zákaz vycházení, zavřené obchody, povinný home office. Co vše se mění?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Každý den distanční výuky škodí všem žákům, upozorňuje neurolog Stránský
Vládní nařízení se dotkla i autoškol. Žákům hrozí opakování a další placení kurzu
Poslední metro v deset večer. Denní provoz pražské MHD se od pondělí zkrátí
Zákaz prodeje alkoholu a lockdown jako v Izraeli. Imunolog Hořejší by opatření přitvrdil
Další články
reklama
reklama