reklama

Rozhovor s Lenny: Chtěla bych, aby Marpa více lidí vidělo stejnýma očima jako já

Kdo by řekl, že se krásná a talentovaná zpěvačka Lenny během dospívání cítila jako outsider. Teď je ale všechno jinak. Vydala nové album, chystá velký koncert a je šťastná ve vztahu s raperem Marpem.

reklama

Jaké teď prožíváš životní období, jsi šťastná?

Velmi šťastná. Myslím, že jsem sebenaplněná, což je velmi důležitý prvek, protože já jsem to skrz své dospívání hledala. Byla jsem takový outsider. I mezi spolužáky, měla jsem jen pár kamarádů a opravdu vím, jaké je vybočovat ze společnosti. Za opravdový úspěch považuju, že dělám to, co miluju, každý den. Jsem šťastný člověk.

Ty jsi v těchto dnech vydala své druhé album a prozradila jsi, že je v něm vše, co jsi chtěla sdělit. Co to je, co jsi chtěla říct?

Myslím, že ta tvorba je dospělejší, je to po čtyřech letech, takže mám zase víc co říct.

Vyšlo tvé nové album. Co bys nám o něm prozradila?

Album se jmenuje Weird & Wonderful (Podivný a krásný) a vychází to z toho procesu, který byl zdlouhavý, ale přinesl krásné plody práce. Taková jsou i témata, o kterých mluvím. Celý grafický motiv je květinový a já přináším květy té práce. Zároveň bych řekla, že podivný a krásný je i svět, o kterém píšu, a doufám, že lidi se s tím ztotožní.

Mezi písničkami je i duet s tvým životním partnerem, raperem Marpem. Jak vznikla ta písnička?

Byl to takový nápad. Vytáhla jsem kus textu ze šuplíku, ono se to nějak správně spojilo a já jsem říkala, co kdybychom udělali takové pokračování, akorát s opakem, že já bych pozvala Marpa. Vyplynulo to přirozeně, protože my už jsme spolu jeden duet dělali, a tohle je takové pokračování.

Píseň je o vztahové rozepři. Jak se vám točil klip k této písni? Je docela divoký...

Je no, hodně divoký a já musím říct, že jsem se musela herecky docela přemáhat. Protože se považuju za nekonfliktní a nehádavý typ ve vztahu, že od těch hádek spíš utíkám, když už jsem úplně zoufalá, nebo se snažím to nějak vyřešit, já jsem takový udobřovací typ. Takže ten klip se mi točil ztěžka v rámci těch hereckých scén, ale zároveň jsme točili v malém týmu, a tím pádem ta nervozita odpadla. Jsem s tím mega spokojená.

Takže takhle to u vás doma nevypadá?

Ne, takhle rozhodně ne.

Jaký je život s Marpem?

Hezký. Já bych byla ráda, kdyby ho všichni viděli očima, kterýma ho vidím já, protože je to neskutečně vtipný člověk. Když jsme se poznali, tak na mě taky působil tak nedostupně. Já jsem zase taková otevřená, takže ty naše povahy na sebe narazily. Myslím, že jsme si toho hodně předali. A ten vztah je hezký, je postavený na vzájemné úctě a lásce k sobě a chtěla bych, aby ho víc lidí vidělo těma očima, co já.

Další hlavní zprávy

Vláda

Hnutí SPD je xenofobní, covid zastavil neonacisty. Vláda schválila zprávu o extremismu

Hnutí SPD je xenofobní, covid zastavil neonacisty. Vláda schválila zprávu o extremismu

Zprávu o extremismu a předsudečné nenávisti na území Česka v loňském roce schválila v pondělí vláda. Vyplývá to z výsledků jednání zveřejněných na webu kabinetu. Zpráva uvádí, že nejvýznamnějším uskupením s dominujícími „xenofobními a vyhroceně nacionalistickými prvky“ zůstalo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na Twitteru odmítl Okamurovy výtky, že resort zprávu využívá k politickému boji, dělá to podle něj naopak šéf SPD.

Škrtil ji a zmlátil, žena později zemřela. Vrah stráví za mřížemi 14 let
EURO: Čechům se rýsuje soupeř. Na koho můžou narazit? A proč se vyhnout žlutým kartám?
400. výročí poprav: Čtvrcení těl a věšení hlav nad Karlův most aneb Krutosti horší Turka
Můj muž plánuje autonehodu, Camilla je návnada. Našla se záhadná poznámka psaná Dianou
reklama
reklama
Asfalt jako horká kaše aneb Z dějin české Sahary 1911 a 1947, kdy vedra zabíjela

Počasí

Domácí zpravodajství

Únik jedovatých plynů v Plzni přežil jeden muž ze čtyř. Už je z nemocnice doma
Málo míst ve školkách? Piráti chtějí placené sousedy pod „státním dohledem“
Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové
Muže, který zemřel po zásahu policie, srovnávají s Floydem. Pitva ukázala na drogy
Další články
reklama
reklama