reklama

Oslovuje ženy na zastávkách tramvají a nabízí jim sex. Po muži pátrá pražská policie

Policisté pátrají po muži, který v Praze sexuálně obtěžuje ženy. Pohybuje se vždy kolem tramvajových zastávek. Muži zákona nyní zveřejnili kamerové záznamy a popis pachatele. Hrozí mu až dva roky za mřížemi.

reklama

Muž obtěžuje ženy v pražských ulicích od konce loňského roku, konkrétně v městských částech 1 a 5. „Vždy se pohyboval okolo tramvajových zastávek. K ženám přišel do bezprostřední blízkosti, přitiskl se k nim svým rozkrokem a verbálně jim nabízel orální uspokojení a následně i pohlavní styk,“ sdělil policejní mluvčí Richard Hrdina.

Hrozí mu dva roky vězení

Policistům se z kamerových záznamů podařilo zjistit podobu pachatele. „Jedná se o muže světlé pleti, ve věku kolem 45 až 50 let, vysokého přibližně 178 centimetrů, běžné postavy. Má černé rovně střižené krátké vlasy a nosí brýle. Oblečen byl do tmavé bundy a modrých džínových kalhot,“ dodal Hrdina.

Pachateli nyní za výtržnictví hrozí až dva roky ve vězení. Pokud jste muže poznali nebo máte informace vedoucí k jeho nalezení, zavolejte na linku 158.

K tématu

Další hlavní zprávy

Královéhradecký kraj

Na škole v přírodě musely zasahovat sanitky. Desítky dětí po jídle zvracely

Na škole v přírodě musely zasahovat sanitky. Desítky dětí po jídle zvracely

  • Aktualizováno

Záchranná služba v noci na dnešek zasahovala v rekreačním zařízení v Hradci Králové, kde byla škola v přírodě. Nevolnost způsobená zřejmě stravou zasáhla dvacet dětí a dva dospělé. V nemocnici skončilo pět lidí. Záchranáři dostali informaci o větším počtu lidí trpících náhlou nevolností a zvracením v úterý krátce před půl jednou v noci.

EURO 2021

Osmifinálový soupeř pro Čechy? Nizozemci v Budapešti, narazit mohou ale i na Slováky

Osmifinálový soupeř pro Čechy? Nizozemci v Budapešti, narazit mohou ale i na Slováky

S trochou nadsázky lze říct, že cíl pro utkání české reprezentace proti Anglii byl splněn. Šilhavého svěřenci nezískali ani bod (0:1), což znamenalo, že skupinu D fotbalového Eura nevyhrají. Tím pádem se paradoxně vyhnou v osmifinále nejděsivějším soupeřům. Přesný osmifinálový sok zatím není známý, ale možnosti jsou už značně osekané a úplně jasno bude ve středu večer. Koho tedy mohou Češi potkat?

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory
Spisovatelem navzdory. Autor Rozmarného léta Vančura se narodil před 130 lety
reklama
reklama
Kvůli zásahu v Teplicích se chystají protesty. Za „českého Floyda“ lidé zapalují svíčky

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Praktiky straší vyhazování vakcín. Nenasytní pacienti blokují dávky pro ostatní
Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných
Další články
reklama
reklama