reklama
CNN Prima News Partie

Partie

Výpis příspěvků ke štítku „Partie“

Piráti: Na Babišovu úroveň se nesnížíme, lže a bojí se. Byty nikomu danit nebudeme

Nebudeme se snižovat na Babišovu úroveň, stojí si za svým Piráti. Podle jejich poslance Jana Lipavského se premiér Andrej Babiš (ANO) bojí a začíná lhát. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS tak reagoval na opakované výtky ze strany ANO, že Piráti jsou promigrační a chtějí lidem danit byty. Piráti to neustále vyvrací a tvrdí, že nic takového nechtějí a v programu nemají.

Pospíšil: Prezident svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě

Prezident Miloš Zeman svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě, kritizoval hlavu státu europoslanec TOP 09 a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil v pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS. Podle europoslance TOP 09 je ostuda, že ústavní činitelé státu se u kauzy neshodli, a to tak Českou republiku silně poškodilo v Bruselu.

Sledujte ZÁZNAM Partie se Šlachtou, Bartoškem a Ferjenčíkem. Co bude po volbách?

Rozvolněné léto. Kam nás dovede? Stihnou se podnikatelé alespoň částečně zhojit na letním provozu? A co rozvolňování? Nepostupujeme až příliš rychle, či jde o populistický krok před volbami? Nejen o tom v první polovině Partie diskutovali vicepremiér za Hnutí ANO Karel Havlíček, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda Hnutí SPD Tomio Okamura. Co bude po volbách? Na toto téma diskutují v druhé polovině pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík, místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek a šéf Přísahy Robert Šlachta.

Vláda nebyla k Vrběticím schopná mluvit jednotně a spojenci to vidí, říká Rakušan

Česká republika nedokázala mezi spojenci vyjednat dostatečnou koordinaci diplomatické reakce vůči Kremlu poté, co bylo odhaleno zapojení ruských tajných služeb do výbuchů ve Vrběticích. V Partii Terezie Tománkové to řekl předseda hnutí STAN Vít Rakušan. Spojenci podle něj vidí, že nejvyšší státní představitelé u nás zpochybňují tajné služby. Česko proto musí ukázat, že má v zahraniční politice jeden hlas.

reklama