reklama
CNN Prima News Partie

Partie

Výpis příspěvků ke štítku „Partie“

Nejlepší hlášky v Partii. Mrtví bez očkování, arogance Schillerové i „promiň, Karlo“

21. listopadu 2021 22:12

Neočkovaní lidé jsou nezodpovědní a ohrožují tu zodpovědnou část společnosti. Kdo se nenechá naočkovat, může umřít. A tak dále. V nedělní Partii Terezie Tománkové padaly k aktuálnímu vývoji epidemické situace nemoci COVID-19 ostré výroky. Ve vysílání CNN Prima NEWS se spolu střetli ministryně financí Alena Schillerová (ANO), první místopředseda lidovců Jan Bartošek a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula.

Že prezident odmítne jmenovat ministra? Měl by to řešit Ústavní soud, míní Bartošek

21. listopadu 2021 11:47

Pokud by skutečně platilo, že prezident Miloš Zeman odmítne jmenovat některého z ministrů, mohl by o pravomocích prezidenta rozhodnout Ústavní soud. V Partii Terezie Tománkové to řekl první místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. Přesto stále věří, že prezident bude jednat přesně podle ústavy, která nedává prostor k nejmenování ministra.

Prymula: Opatření nezvládají zastavit obrovský nápor. Budou tu s námi ještě půl roku

21. listopadu 2021 11:32

Současná opatření jsou sice nastavená správně, ale měla přijít dříve. V Partii Terezie Tománkové to řekl bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Je podle něj zásadní přijmout cílená opatření, aby nemuselo dojít k lockdownu. Dá se však předpokládat, že počty nakažených v příštích dnech nadále porostou do dalších rekordních čísel.

Schillerová: Neočkovaní ohrožují zbytek populace. Přece nebudou trpět ti zodpovědní

21. listopadu 2021 11:18

Aktuální vlna epidemie nemoci COVID-19 ukazuje, že jsou to především neočkovaní lidé, kteří plní jednotky intenzivní péče a zatěžují zdravotnický systém. V Partii Terezie Tománkové se na tom shodla ministryně financí Alena Schillerová (ANO) s místopředsedou lidovců Janem Bartoškem i bývalým ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou. Podle Schillerové neočkovaní ohrožují zodpovědnou očkovanou část populace.

Testovat by se mělo ve školách i firmách, říká Jurečka. Nevyloučil nouzový stav

14. listopadu 2021 12:44

Zavedení nouzového stavu nelze vyloučit, je ale potřeba dělat vše pro to, aby se mu Česko vyhnulo, řekl předseda KDU-ČSL Marian Jurečka v pořadu Partie Terezie Tománkové. Rovněž by byl pro pravidelné testování nejen ve školách, ale také ve firmách. Podle Vladimíra Špidly (ČSSD), bývalého premiéra a poradce exministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové, ale bude nouzový stav nevyhnutelný, pokud se situace zhorší, zaznělo ve vysílání CNN Prima NEWS.

reklama