CNN Prima News Petr Čech

Petr Čech

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Čech“

Exmanželka Čechmánka odhalila detaily soužití. Popsala negativní vlivy na rodinu sportovce

Jaký je život po boku vrcholového sportovce? Tomu se ve své bakalářské práci na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně věnovala exmanželka nedávno zesnulého hokejového brankáře Romana Čechmánka Dagmar. Práce nese název Výchova dětí v rodině profesionálního sportovce a autorka se v ní mimo jiné zabývá tím, jaké poměry v takové rodině panují, informoval web Blesk.cz.

Další triumf pro sportovní legendu: Petr Čech posílí tým v nejvyšší britské hokejové soutěži

Bývalý fotbalový brankář Petr Čech si vyzkouší angažmá v nejvyšší britské hokejové soutěži. Na hostování ho získali obhájci titulu Belfast Giants, kteří představili novou posilu na klubovém webu. Jednačtyřicetiletý rekordman v počtu startů za českou fotbalovou reprezentaci přišel jako dočasná výpomoc z druholigového týmu Oxford City Stars.

Tragická smrt hokejisty zasáhla i tým Petra Čecha. Klub zavádí nové opatření k ochraně hráčů

Hokejový klub Oxford City Stars, za který hraje i bývalý fotbalový brankář Petr Čech, zavádí povinné nákrčníky. Reaguje tak na tragické úmrtí amerického hokejisty Adama Johnsona, který zemřel poté, co mu protihráč Matt Petgrave nešťastně prořízl krk bruslí. Oxford zároveň vyzval ostatní kluby, aby opatření zavedly také. Nejde totiž o první případ, kdy k podobnému incidentu na ledě došlo – zranění Clinta Malarchuka, Richarda Zedníka či Branislava Konráda však nebyla smrtelná.

Čech do NHL? Hvězdám Chicaga ukázal, že umí i hokej. Zážitek k nezaplacení, zářil

Petra Čecha zná celý svět jako jednoho z nejlepší fotbalových gólmanů historie. Ale cizí mu není ani brankoviště na ledě. Vždyť nyní oblečen do mohutné výstroje chytá v anglické soutěži. A svoji lásku k hokeji prokázal i na slavné zámořské scéně, když si zatrénoval s týmem z NHL, Chicagem Blackhawks. S trochou nadsázky ukázal, že by při současné krizi týmu mohl být dobrou alternativou.

Hodně otázek, málo odpovědí, říká Čech o Chelsea. Tuchel je ochotný sednout za volant

V neděli dosáhla Chelsea už na svoji pátou výhru v řadě v Premier League. Za normálních okolností by to znamenalo „slunečno a pohoda“. Jenže londýnský gigant neví, zda vůbec zvládne přežít zbytek sezony. Po uvalených sankcích na dosavadního majitele Romana Abramoviče byli Blues zatlačeni do kouta, kde se to jen hemží nejistotou. A nepředvídatelnou budoucnost musí řešit i brankářská legenda mančaftu ze Stamford Bridge, nyní technický ředitel, Petr Čech.

Temné dny Chelsea: Zákaz prodeje suvenýrů i prodlužování smluv. Co nový majitel?

Vstup Romana Abramoviče do londýnské Chelsea v roce 2003 proměnil anglickou fotbalovou mapu a vlastně i tu evropskou. Klub rázem vyhrával tituly v Premier League, dobyl Ligu mistrů a byl obávaným gigantem. Tento status je nyní v ohrožení. Ruský oligarcha se vzhledem k dění na Ukrajině snažil klub prodat, ale nestihl to. Britská vláda na něj ve čtvrtek uvalila sankce a Blues se rázem ocitli ve velmi svízelné situaci.

První Vánoce Žbirkové po smrti Mekyho. Povečeřela s Čechem a vyrazila i k Pohlreichovi

Letošní Vánoce jsou pro Kateřinu Žbirkovou obzvlášť smutné. Poprvé je totiž tráví bez manžela Miroslava Žbirky, který zemřel v listopadu. Aby zahnala smutné myšlenky, obklopovala se po celou dobu adventu rodinou a blízkými přáteli. Jednou vyrazila na večeři s bývalým fotbalovým brankářem Petrem Čechem, jindy zase navštívila restauraci šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Hororové zranění brankáře Slovácka připomnělo úraz Čecha. Ten mladíkovi poslal vzkaz

Děsivé chvíle zahrnoval zápas fotbalové ligy dorostu mezi Slováckem a Zbrojovkou Brno. 16letý gólman týmu z Uherského Hradiště Jakub Zavadil v něm utrpěl poranění lebky, po převozu do nemocnice vyšetření odhalilo krvácení do mozku. Naštěstí nebude mít brankářský talent kromě několika stehů na hlavě žádné následky, k tomu ho ještě potěšil legendární gólman Petr Čech.