reklama
CNN Prima News Petr Čech

Petr Čech

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Čech“

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

Proti vzniku fotbalové Superligy se postavili hráči i fanoušci. Protestují dokonce i fanoušci klubů, které se nadnárodní soutěže mají účastnit. Mezi nimi byli i příznivci londýnské Chelsea, kteří se rozhodli vyrazit na protest. Rozčilené fanoušky se snažil uklidnit nynější činovník klubu a bývalý veleúspěšný brankář týmu i české reprezentace Petr Čech. Nakonec se velkoklub rozhodl z nové soutěže vycouvat.

Superliga se za obřího tlaku začíná hroutit. Po dvou dnech ji opouští City i Chelsea

Jsou to pouhé dva dny, co se svět dozvěděl, že se má Superliga stát realitou. Evropská soutěž se zakládajícími 12 členy si okamžitě získala odpůrce napříč celým fotbalovým spektrem, nadšence prakticky žádné. V pondělí sílily protesty fanoušků týmů, jež se rozhodly utvořit elitní společnost. A zdá se, že obrovský tlak má výsledek. Podle informací z Británie se rozhodly z projektu vycouvat Chelsea i Manchester City.

Petr Čech verze 2021. Brankář Kolář už dostal po hororovém zákroku helmu i masku

V říjnu roku 2006 zasáhl irský fotbalista Stephen Hunt kolenem přímo do hlavy Petra Čecha. Český brankář od té doby až do konce kariéry nesundal ochrannou helmu, která se stala neodmyslitelnou součástí jeho image. Stejný doplněk bude mít nyní nasazený gólman Slavie Praha Ondřej Kolář. S novou pomůckou se musí opora „sešívaných“ sžívat po hororovém kopu od Kemara Roofea, útočníka Rangers FC.

Nejdražší gólman světa byl málo. A tak Chelsea spasil Čech, který ukázal na Mendyho

Na postu brankáře měla londýnská Chelsea poslední dobou velký problém. Prostor mezi třemi tyčemi sice hájil nejdražší gólman světa Kepa Arizzabalaga, ovšem jeho výkony značně zaostávaly za cenou, za kterou k „Blues“ přišel. Post se vedení klubu rozhodlo obsadit Edouardem Mendym z Rennes, když dalo na radu české legendy Petra Čecha. Zdá se, že trefilo jackpot a začíná vznikat krásná paralela s rokem 2004.

reklama