reklama
CNN Prima News Petr Čech

Petr Čech

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Čech“

První Vánoce Žbirkové po smrti Mekyho. Povečeřela s Čechem a vyrazila i k Pohlreichovi

27. prosince 2021 18:58

Letošní Vánoce jsou pro Kateřinu Žbirkovou obzvlášť smutné. Poprvé je totiž tráví bez manžela Miroslava Žbirky, který zemřel v listopadu. Aby zahnala smutné myšlenky, obklopovala se po celou dobu adventu rodinou a blízkými přáteli. Jednou vyrazila na večeři s bývalým fotbalovým brankářem Petrem Čechem, jindy zase navštívila restauraci šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Hororové zranění brankáře Slovácka připomnělo úraz Čecha. Ten mladíkovi poslal vzkaz

5. října 2021 13:36

Děsivé chvíle zahrnoval zápas fotbalové ligy dorostu mezi Slováckem a Zbrojovkou Brno. 16letý gólman týmu z Uherského Hradiště Jakub Zavadil v něm utrpěl poranění lebky, po převozu do nemocnice vyšetření odhalilo krvácení do mozku. Naštěstí nebude mít brankářský talent kromě několika stehů na hlavě žádné následky, k tomu ho ještě potěšil legendární gólman Petr Čech.

Přestupová bomba léta na spadnutí. Chelsea chystá 4,5 miliardy na norský supertalent

13. července 2021 14:55

Majitel fotbalové Chelsea, ruský miliardář Roman Abramovič, se chystá sáhnout během letního přestupového období hluboko do kapsy. Šéf někdejšího gólmana Petra Čecha prý souhlasí, aby klub nabídl 175 milionů eur, v přepočtu 4,5 miliardy korun, za norský útočný supertalent Erlinga Brauta Haalanda. Fotbalista aktuálně obléká dres německé Borussie Dortmund.

Krteček neobměkčí naše srdce, pivem si nás nekoupíte: Rusové mění pohled na Česko

3. května 2021 17:08

Kreml považuje Českou republiku za nepřátelský stát. Zatím neoficiálně, ale Česko se ocitlo na seznamu Rusku nepřátelských států. Improvizovaný přehled zemí, které si to s Kremlem měly rozházet, se objevil v nejpopulárnější ruské politické talk show 60 minut na kanálu Rossija. Ani prostí Rusové nejsou v negativních emocích vůči Česku pozadu.

Dejte nám čas, překřikoval se Petr Čech s fanoušky Chelsea kvůli Superlize

20. dubna 2021 22:03

Proti vzniku fotbalové Superligy se postavili hráči i fanoušci. Protestují dokonce i fanoušci klubů, které se nadnárodní soutěže mají účastnit. Mezi nimi byli i příznivci londýnské Chelsea, kteří se rozhodli vyrazit na protest. Rozčilené fanoušky se snažil uklidnit nynější činovník klubu a bývalý veleúspěšný brankář týmu i české reprezentace Petr Čech. Nakonec se velkoklub rozhodl z nové soutěže vycouvat.

Superliga se za obřího tlaku začíná hroutit. Po dvou dnech ji opouští City i Chelsea

20. dubna 2021 20:46

Jsou to pouhé dva dny, co se svět dozvěděl, že se má Superliga stát realitou. Evropská soutěž se zakládajícími 12 členy si okamžitě získala odpůrce napříč celým fotbalovým spektrem, nadšence prakticky žádné. V pondělí sílily protesty fanoušků týmů, jež se rozhodly utvořit elitní společnost. A zdá se, že obrovský tlak má výsledek. Podle informací z Británie se rozhodly z projektu vycouvat Chelsea i Manchester City.

Petr Čech verze 2021. Brankář Kolář už dostal po hororovém zákroku helmu i masku

1. dubna 2021 10:14

V říjnu roku 2006 zasáhl irský fotbalista Stephen Hunt kolenem přímo do hlavy Petra Čecha. Český brankář od té doby až do konce kariéry nesundal ochrannou helmu, která se stala neodmyslitelnou součástí jeho image. Stejný doplněk bude mít nyní nasazený gólman Slavie Praha Ondřej Kolář. S novou pomůckou se musí opora „sešívaných“ sžívat po hororovém kopu od Kemara Roofea, útočníka Rangers FC.

Petr Čech se vrací. Fotbalová legenda nastoupí za rezervu Chelsea proti Tottenhamu

13. prosince 2020 17:18

Česká fotbalová legenda Petr Čech hlásí návrat. Slavný brankář se totiž znovu postaví mezi tři tyče v soutěžním utkání. V pondělí by měl chytat za rezervní tým Chelsea v londýnském derby s Tottenhamem. Čech sice ukončil kariéru už před rokem a půl, Chelsea ho však dopsala na soupisku kvůli koronavirové pandemii a možné nákaze ostatních gólmanů.

Nejdražší gólman světa byl málo. A tak Chelsea spasil Čech, který ukázal na Mendyho

7. listopadu 2020 09:22

Na postu brankáře měla londýnská Chelsea poslední dobou velký problém. Prostor mezi třemi tyčemi sice hájil nejdražší gólman světa Kepa Arizzabalaga, ovšem jeho výkony značně zaostávaly za cenou, za kterou k „Blues“ přišel. Post se vedení klubu rozhodlo obsadit Edouardem Mendym z Rennes, když dalo na radu české legendy Petra Čecha. Zdá se, že trefilo jackpot a začíná vznikat krásná paralela s rokem 2004.

reklama