CNN Prima News Petr Dědek

Petr Dědek

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Dědek“

Hraním videoher se dají vydělat miliony korun. I esportovcům ale hrozí syndrom vyhoření

22. dubna 2022 16:22

Profesionální zápasy v počítačových hrách vyprodávají sportovní stadiony a z nejlepších hráčů se stávají světové celebrity. Zdánlivě vysněná práce má ale i svou stinnou stránku. Esportovcům kvůli náročnému tréninku může hrozit syndrom vyhoření. „Týmový trénink zahrnuje šest až osm hodin denně,“ popsal přípravu herních profesionálů trenér Jakub Kokoška v reportáži herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu v 22:35 na CNN Prima NEWS.

Beckham, Neymar i Jankto. Fotbalisté vlastní esportové týmy, investují do nich miliony

10. února 2022 06:31

Jsou hvězdy, mají miliony a rádi investují do inovativních věcí. Fotbalisty Davida Beckhama a českého reprezentanta Jakuba Jankta spojuje vášeň k elektronickému sportu. Oba založili vlastní esportové týmy a nasypali do nich obří sumy, aby své značkové projekty probudili k životu. K nim se přidávají další fotbalisté napříč planetou – brzy je asi doplní také brazilský útočník Neymar.

Herní mistrovství finišuje. O postup na šampionát zabojuje i tým českého miliardáře

19. října 2021 11:52

Turnajová šňůra Guseppe MČR Tour míří do finále. Utkají se v něm nejlepší české esportové celky v online hře League of Legends, mezi nimiž nechybí ani třeba Dynamo Eclot – tým miliardáře a většinového vlastníka pardubického hokejového klubu Petra Dědka. Finále mohou diváci sledovat na Twitch kanále organizátora PLAYzone.cz, a to už v úterý od 17:00.

Vítězem letošní Tipsport COOL Ligy je tým ENTERPRISE. Odnesl si 100 tisíc korun

23. září 2021 14:05

Desátá sezona Tipsport COOL Ligy má za sebou velkolepé finále. Esportové turnajové stálice na české scéně se zúčastnily nejlepší domácí týmy, šampionem v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive se nakonec stalo uskupení ENTERPRISE esports. Z klání si profesionální hráči odnesli nejen 100 tisíc korun, ale také postup na turnaje Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách a středoevropskou soutěž V4 Future Sports Festival.

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Stadion v Hradci postaví na nohy i majitel Dynama Pardubice. Zbývá jediná překážka

26. března 2021 09:05

Tvrzení, že současný stadion v Hradci Králové není zrovna nejkrásnějším fotbalovým stánkem v České republice, asi nikoho neurazí. Už dlouhá léta se usiluje o kompletní přestavbu chátrajícího areálu, doposud ale zůstávalo pouze u řečí. Teď to vypadá, že by se na podzim mohlo konečně poprvé „kopnout“ do země. Na světě je vizualizace a teď padla překážka v podobě nutného posvěcení od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Vybudování nového domova pro „Votroky“ bude mít na starost i firma Petra Dědka, tedy majitele hokejového Dynama Pardubice.

Tahoun Pardubic a český reprezentant si dva roky nezahraje hokej. V krvi měl kokain

16. března 2021 20:29

Hokejový útočník Jan Mandát z Pardubic dostal od disciplinární komise extraligy dvouletý trest zákazu startů za doping. Pětadvacetiletý hráč, který v této sezoně debutoval v seniorské reprezentaci, byl 13. prosince po zápase v Liberci pozitivně testován na kokain. Mandát má zastavenou činnost do 12. ledna 2023, vedení Dynama hráči okamžitě ukončilo smlouvu.