reklama
CNN Prima News Petr Dědek

Petr Dědek

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Dědek“

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Stadion v Hradci postaví na nohy i majitel Dynama Pardubice. Zbývá jediná překážka

26. března 2021 09:05

Tvrzení, že současný stadion v Hradci Králové není zrovna nejkrásnějším fotbalovým stánkem v České republice, asi nikoho neurazí. Už dlouhá léta se usiluje o kompletní přestavbu chátrajícího areálu, doposud ale zůstávalo pouze u řečí. Teď to vypadá, že by se na podzim mohlo konečně poprvé „kopnout“ do země. Na světě je vizualizace a teď padla překážka v podobě nutného posvěcení od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Vybudování nového domova pro „Votroky“ bude mít na starost i firma Petra Dědka, tedy majitele hokejového Dynama Pardubice.

Tahoun Pardubic a český reprezentant si dva roky nezahraje hokej. V krvi měl kokain

16. března 2021 20:29

Hokejový útočník Jan Mandát z Pardubic dostal od disciplinární komise extraligy dvouletý trest zákazu startů za doping. Pětadvacetiletý hráč, který v této sezoně debutoval v seniorské reprezentaci, byl 13. prosince po zápase v Liberci pozitivně testován na kokain. Mandát má zastavenou činnost do 12. ledna 2023, vedení Dynama hráči okamžitě ukončilo smlouvu.

Původně měl řídit pod vlivem kokainu. Teď se hokejový útočník Kousal vrací k Dynamu

2. prosince 2020 16:59

Podle zpráv z listopadu to vypadalo, že s kariérou hokejového útočníka Dynama Pardubice Roberta Kousala je konec. Při jízdě autem ho zastavila policie a udělala mu orientační testy na drogy. Kousal měl původně řídit pod vlivem kokainu, ale pozdější výsledky krevního testu ukázaly, že se v jeho těle nacházelo „jen“ THC. Vedení klubu teď vzalo vzhledem k nejasné závažnosti přestupku 30letého hráče na milost a už v pátek může opět hrát.

Další pardubický „perníkář“ má problém s drogami. Skončí hokejista Kousal v Dynamu?

13. listopadu 2020 17:36

Nikoli pervitin (perník), nýbrž kokain je momentálně největší problém, který trápí kabinu hokejového týmu Dynamo Pardubice. Konkrétně jde o centra první lajny extraligového klubu Roberta Kousala, kterému Policie České republiky měla při silniční kontrole provést orientační test na požití omamných látek. Hokejista měl mít v těle stopy kokainu a marihuany. Majitel klubu Petr Dědek hodlá situaci řešit rázně. Pokud krevní rozbory přítomnost drog potvrdí, Kousal v Pardubicích definitivně dohrál.

reklama