reklama
CNN Prima News Petra Vintrová

Petra Vintrová

Výpis příspěvků ke štítku „Petra Vintrová“

Astronaut: Ve stavu beztíže nesmíte ani drobit. Brzy přistaneme na Měsíci, poté i na Marsu

3. února 2021 19:14

Do konce současného desetiletí lidé opět přistanou na Měsíci, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS německý astronaut Thomas Reiter. Také nevyloučil cesty na Mars a turistické výlety do vesmíru. Ke všemu ale prý vede ještě dlouhá cesta. Dnes 62letý Reiter strávil 179 dnů na sovětské vesmírné stanici Mir a jen o něco méně na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Letěl ruskou kosmickou lodí Sojuz i americkým raketoplánem.

Republikáni žijí v minulosti, demokraté zase v budoucnosti, říká velvyslanec Kmoníček

4. listopadu 2020 19:39

Ať souboj o prezidentský post v USA vyhraje Donald Trump, nebo Joe Biden, volby ukázaly, že v Americe je stále stejný počet republikánských a demokratických příznivců. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl český velvyslanec ve Spojených státech amerických Hynek Kmoníček. Podle něj mají obě strany jiné představy o životě v zemi, ale ani jedna nekoresponduje s realitou.

Děti pod pět let by roušku nosit neměly, říká člen Světové zdravotnické organizace

28. srpna 2020 19:27

Dětem by nikdo neměl odpírat výuku, proto by se v září školy rozhodně měly otevřít. Podle Srdana, zástupce ředitele Světové zdravotnické organizace (WHO) v Česku, je u nejmenších žáků mimo jiné problém s tím, že neumí pořádně manipulovat s rouškou. Nosit by ji tak neměli, uvedl host pátečního pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

reklama