CNN Prima News pistole

pistole

Výpis příspěvků ke štítku „pistole“

Británii šokovala smrt malé Olivie. Útočník ji zastřelil v domě přímo před zraky matky

24. srpna 2022 13:41

Velká Británie je v šoku ze smrti 9leté holčičky, kterou v liverpoolském domě zabil zatím neznámý střelec. Ten rovněž postřelil její matku. K tragické události došlo zřejmě nešťastnou náhodou. Do bytu nejdříve násilím vtrhnul neznámý muž, kterého jiný muž se zbraní pronásledoval a střílel po něm už na ulici. Střelec pokračoval v palbě i uvnitř domu, nehledě na 9letou Olivii a její matku. Obě zasáhl, dívku smrtelně. Policie oznámila, v souvislosti s incidentem zadržela jednoho podezřelého.

Ruská influencerka zuří: Politika i na pískovišti? Děti v USA střílí z pistolek do sochy Putina

8. srpna 2022 13:17

V newyorském Central Parku se objevil ruský prezident Vladimir Putin, i když ne tak docela. Umělec James Colomina na dětské hřiště umístil zářivě rudou sochu vůdce, jenž sedí na miniaturním tanku. Podle francouzského tvůrce je cílem upozornit na absurditu války a vyzdvihnout odvahu dětí. Umělec ale za svůj počin sklízí i kritiku.

Detaily masakru v Rožnově: Muž zastřelil své dvě děti a partnerku, která byla policistka

3. srpna 2022 16:41

V Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku zemřeli při násilném trestném činu čtyři lidé, dva dospělí a dvě malé děti. Podle policie devětačtyřicetiletý muž zastřelil svou pětatřicetiletou družku a své dvě děti. Poté zbraň obrátil proti sobě, uvedla policie na Twitteru. Žena byla policistka. Policie případ předběžně kvalifikovala jako trojnásobnou vraždu.

Lupiči v Plzni dvakrát narazili na odvážné ženy. Ty se nezalekly zbraní a nic jim nedaly

17. dubna 2022 05:42

Plzeňští kriminalisté vyšetřují dvě loupežná přepadení, při kterých lupiči narazili na odvážné ženy. V prvním případě se rozhodli se zbraní vykrást zákaznické centrum dopravních podniků. Ve druhém muž s nožem v ruce požadoval peníze po lékárnici. Štáb CNN Prima NEWS hovořil se ženou, která je v jednom z těchto případů důležitým svědkem.