reklama
CNN Prima News pistole

pistole

Výpis příspěvků ke štítku „pistole“

Kde se vzal ostrý náboj? Asi jde o selhání jednotlivce, říká spoluproducent filmu Jákl

22. října 2021 23:34

Celý svět šokovala tragédie, která se odehrála během natáčení amerického westernu Rust v Novém Mexiku. Americký herec Alec Baldwin nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. V rekvizitní zbrani se totiž nacházel jeden ostrý náboj. Ze situace je zdrcený i český producent Petr Jákl, který na tvorbě filmu spolupracuje.

Opilý muž si držel na benzince pistoli u hlavy. Chtěl jsem ji jen prodat, hájí se

8. října 2021 23:42

Na telefonické oznámení, že na benzinové čerpací stanici ve Svobodě nad Úpou je ozbrojený člověk, vyjížděli začátkem týdne policisté na Trutnovsku. „Na lince 158 přijali oznámení o muži, který si měl držet střelnou zbraň u hlavy,” uvedla policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Šárka Pižlová. Policisté ho brzy nato zadrželi nedaleko.

Míří na vás agresor pistolí? Utečte, schovejte se, bojujte, radí odborník na sebeobranu

29. června 2021 14:48

Utečte, schovejte se, bojujte. To jsou základní pravidla pro případ, pokud vás začne ohrožovat agresor se střelnou zbraní v ruce. Jeden takový v pražské Bělehradské ulici postřelil zaměstnankyni úřadu práce, po svém činu je na útěku. Jak se chovat v kontaktu s podobně nebezpečnými jedinci? V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje právník a odborník na sebeobranu Pavel Houdek.

reklama