pivo

Výpis příspěvků ke štítku „pivo“

Zákulisí Pavlovy kampaně: Přípitek vlastním pivem, paralelní svět a besedy s občany

29. listopadu 2022 21:43

Návštěvy firem nebo besedy s občany. Tak vypadá kampaň generála Petra Pavla, přestože on sám ji tak nenazývá. S jedním z favoritů prezidentské volby strávil několik dní na jeho výjezdu po republice i štáb CNN Prima NEWS. Jak lidé reagují na jeho komunistickou minulost? Má rád pivo? A co říká o vládě Petra Fialy, která ho podporuje?

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

26. listopadu 2022 08:19

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

GLOSA: Katar versus duhový Západ 3:0. Víra v jednu velkou fotbalovou rodinu je omyl

24. listopadu 2022 06:27

Říká se, že pro Brazilce je fotbal náboženstvím. A také se říká, že pro Argentince bohem byl a stále je Diego Maradona. Vyprávět toto obyvatelům Kataru je úkol náročný, protože ti už jedno náboženství a jednoho Boha mají. Není božstva kromě Boha a Muhammad je posel Boží, a nic na tom nezmění kopání do míče, živý Messi ani duhová páska kolem ruky.

Kilo kuřecích stehen za 60 Kč, kilo mouky za 11 Kč aneb Jak se žije Čechům v Anglii

21. listopadu 2022 18:34

Ve Spojeném království pracuje nejméně 60 tisíc občanů České republiky. I když za bydlení zaplatí o něco více než doma, dostávají vyšší mzdy a potraviny nakoupí dokonce levněji než v tuzemsku. „V českých obchodech je teď levnější snad jedině pivo,“ porovnává obě země Lenka Schneiderová, která už devět let pobývá na jihu Anglie.

Nákupem v akcích se dají ušetřit tisíce. Odborníci radí, na co zacílit a na co si dát pozor

30. října 2022 18:58

Nákupem v akcích může čtyřčlenná rodina ušetřit ročně až 24 000 korun. Tvrdí to specializovaný web Kupi.cz, který sestavil žebříček produktů, které se prý nevyplatí kupovat, pokud nejsou zlevněné. Ekonomové varují před takzvanými falešnými akcemi, kdy obchod zvýší cenu výrobku jenom proto, aby pak sleva vypadala větší.

U piva je těžké být pesimista. V budoucnu za něj ale 70 korun zaplatíme, říká Dvořák

18. října 2022 21:22

Kvůli vysokým cenám energií zdražuje i pivo, připomněl v pořadu Co na to vaše peněženka generální ředitel pivovaru Budějovický Budvar Petr Dvořák. Přiznal, že výhledově Češi za oblíbený alkoholický nápoj zaplatí až 70 korun, příští rok to prý ale nebude. „U piva je těžké být pesimistou, bude lépe,“ dodal ve vysílání CNN Prima NEWS.

Plzeňský Prazdroj slaví: 180 let od prvního půllitru

21. září 2022 12:15

Když se řekne Plzeň, někteří lidé si představí město na západě Čech. Milovníkům zlatavého moku se ale pravděpodobně vybaví oblíbený nápoj, který toto město proslavil po celém světě. My vás teď zveme do slavných plzeňských pivovarských sklepů a ukážeme vám, jak se nápoj správně čepuje.