reklama
CNN Prima News podzim

podzim

Výpis příspěvků ke štítku „podzim“

Konec týdne přinese první sněhovou nadílku. Pozor na náledí, varují meteorologové

25. listopadu 2021 09:06

Konec pracovního týdne přinese první výraznější sněhovou nadílku. Sněhové přeháňky zprvu očekávejme zejména na jihovýchodě republiky, postupně, zejména začátkem nového týdne, už bude sněžit na většině území. Denní teploty se budou pohybovat mezi 0 až 5 °C. Meteorologové pak varují před náledím, které se může tvořit zejména v dopoledních hodinách.

Právě teď je ta správná doba vysadit léčivý česnek

3. listopadu 2021 17:45

Snad jste česnek letos ještě nesadili, byla by to zbytečná chyba. S výsadbou česneku pro další sezonu by se mělo počkat až těsně před prvními mrazy. Pak se nejlépe ujmou a připraví pro růst v dalším roce. Správná péče se vám určitě vyplatí, získáte tak velmi silný a účinný přírodní lék, který ničí viry, bakterie, plísně a dokonce zvládne zlikvidovat i bradavice.

Chladno a déšť. Začátek listopadu přinese do Česka typický podzim

1. listopadu 2021 19:08

Následující týden v Česku bude deštivý s denními maximy kolem deseti stupňů Celsia. V dalších třech listopadových týdnech se postupně ochladí. Ke konci měsíce se nejvyšší odpolední teploty budou pohybovat v průměru kolem šesti stupňů. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

reklama