CNN Prima News pohlaví

pohlaví

Výpis příspěvků ke štítku „pohlaví“

Eva Perkausová dlouho skrývala těhotenské bříško. Prozradila, jaké pohlaví miminka si přeje

Moderátorka Eva Perkausová, která oznámila své druhé těhotenství a je již v šestém měsíci, v rozhovoru pro Showtime na CNN Prima NEWS prozradila, že pro ni početí bylo překvapením hlavně kvůli tomu, jak rychle nastalo od prvního porodu. Své těhotenské bříško dokázala skrývat až do této doby, což ji samotnou velmi překvapilo. Radostnou zprávu oznámila hvězda Hlavních zpráv svému muži Ivanovi jen tak mimochodem v posteli. Ač se o pohlaví dítěte dozví pár až na konci září, má přesto moderátorka své skromné přání.

Potíže Černochové? Řídit obranu chlap, problémy nejsou, tvrdí Koten. Žáček mluvil o bulváru

V historii, když byla ministrem obrany dáma, problémy vyplavaly na povrch hned nebo později. Praktičtější by bylo, kdyby resort řídil muž. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl poslanec Radek Koten (SPD). Reagoval tak na informace z médií, kdy se má ministryně obrany Jana Černochová (ODS) dostávat do sporů se svými podřízenými. Poslanec Pavel Žáček (ODS) si chce na celou situaci udělat obrázek sám. „Naskakujeme na anonymní informace, jež se objevily v médiích. Pro mě je to bulvarizace problémů, které možná jsou či nejsou,“ podotkl.

Měl jsem jít za tvým pláčem. Ze vzkazu pro mrtvé miminko mrazí, policie uvedla detaily případu

V anglickém Brightonu vzniklo pietní místo pro miminko Constance Martenové a Marka Gordona, které policisté nalezli bez známek života v zalesněné oblasti. Lidé přinášejí květiny, plyšáky, zapalují svíčky a píší i vzkazy. Jeden z nich chytá za srdce. Svědek v něm píše, že měl „jít za dětským pláčem“ a celou událostí je traumatizován. Policisté navíc zveřejnili tragické detaily k případu.

Menstruační volno i rozšíření práv na potrat. Španělsko schválilo nové zákony

Španělsko se ve čtvrtek stalo první evropskou zemí, která svým zaměstnankyním poskytne placenou menstruační dovolenou, a to měsíčně ve výší tří dnů s možností prodloužení až na pět. Je určena ženám, které při menstruaci trpí silnými bolestmi. Španělská vláda zároveň přijala řadu zákonů, které rozšiřují práva na potrat a práva transsexuálů.

Třídní schůzky, nebo Senát? Pirátka to kvůli „fňukání“ schytala, rýpl si i Kalousek

Jít na třídní schůzky svých dětí, nebo se zúčastnit schůze horní komory Parlamentu? Nad touto otázkou přemýšlela senátorka Adéla Šípová (za Piráty). O radu požádala uživatele na Twitteru. Dostalo se jí mnoho odpovědí včetně ironických reakcí. Zapojil se například i exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) či europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).