Pohřeb pro sexuální panny, nebo focení „mrtvol“. Japonská fotografka boří předsudky

Japonská umělkyně Leiya Arataová umožňuje zákazníkům prožít ve svém neobvyklém fotografickém studiu nejtemnější fantazie. V něm pořádá pohřby pro sexuální panny a povzbuzuje lidi v tom, aby se na focení oblékali jako oběti vražd, nebo je proměňuje v milostné panny.

Fotografka založila své poněkud bizarní studio na začátku letošního roku v Ósace v západním Japonsku. Její zákazníci prý studio vyhledávají, protože se snaží najít místo, kde je lidé budou přijímat a jejich rozhodnutí jim schválí bez předsudků.

„Všichni mí zákazníci jsou dospělí lidé, ale mají velmi nízkou sebeúctu. Jejich touha něco změnit nebo být přijat je opravdu silná a mé studio je pro mnoho z nich to pravé místo. Chci tu pro ně být,“ vysvětluje svůj záměr Arataová, jejíž příběh zveřejnil britský deník Daily Mail.

Mnozí majitelé své panny považují za členy rodiny

Mezi služby, které Arataová poskytuje, patří hlavně propracované pohřby pro sexuální panny. Za ně si fotografka účtuje v přepočtu až 20 tisíc korun. Celý obřad posledního rozloučení vede transgenderová pornoherečka, která se navíc stala buddhistickým mnichem.

„Neznám nikoho lepšího, kdo by nabízel vhodný obřad, rozuměl sexu, pannám a jejich majitelům,“ popisuje svou asistentku Arataová. Na obřadu jsou živé kopie sexuálních panen umístěné v rakvích, zabalené v pohřebním oděvu a jsou ozdobené věnci.

Další „smutné“ sexuální panny obřad sledují. Nechybí ani pohřební svíčky, věnce a modlitby. Podle Arartaové bylo nutné její podnikání rozjet, protože cítila, že je to potřeba. „Mnoho majitelů si nepřeje, aby panny byly rozdrceny jako odpadky. Existuje nespočet lidí, kteří je milují, jako by byly žijícími členy jejich rodiny,“ vysvětluje fotografka.

Zmínila také, že majitelé se často bojí ostudy v případě, že by nechaly své sexuální hračky v koši, kde by je mohli najít kolemjdoucí. Takové počínání dokonce několikrát vedlo k tomu, že lidé volali policii, protože si panny pletly s lidskými oběťmi vražd.

Studio mě zachránilo před sebevražednými sklony.

Další vyhledávanou službou je oblékání lidí, aby vypadali jako sexuální panny nebo mrtvoly při focení. Například devětatřicetiletá Ai Kaneková navštívila ateliér, aby se z ní stala živá sexuální panna.

„Chtěla jsem být krásná a být pro někoho posedlostí. Nemyslím to tak, že by mě někdo ovládal, ale miloval mě a vážil si mě jako sexuální panenky,“ odhaluje Kaneková svůj důvod návštěvy fotografky. Studio ji prý zachránilo před sebevražednými sklony, kterými trpěla patnáct let, poté co našla svého přítele, který se oběsil.

V Japonsku se podle lidí z oboru prodá každý rok na dva tisíce luxusních kusů sexuálních panen. Jejich cena se pohybuje v přepočtu od 134 tisíc korun a mohou být dodávány s nastavitelnými prsty, odnímatelnou hlavou nebo genitáliemi.

Tagy: