reklama

Pohřešovaná žena z Havířova se stala obětí vraždy, podezřelého policie dopadla

Tři týdny pátrali policisté po ženě z Havířova. Jejich pátrání ale skončilo tím nejhorším možným způsobem. Pohřešovanou ženu našli policisté mrtvou a zjistili, že se stala obětí vraždy. Stopy je pak dovedly až k podezřelému muži.

reklama

Policisté prověřovali úplně všechno, nemocnice, kamarádky, známé. Pátrali i v oblasti koryta řeky Lučiny v Havířově, nasadili potápěče a kynology, ale všechno bylo marné. Po třiačtyřicetileté Lucii jako by se slehla zem. Všichni se obávali nejhoršího, že zemřela násilnou smrtí. A jejich obavy se nakonec potvrdily. Žena se stala obětí brutálního činu.

„Osmatřicetiletému muži bylo sděleno obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy,“ uvedla pro CNN Prima NEWS policejní mluvčí Eva Michalíková. Policisté nalezli ženino tělo na opuštěném místě v Karviné-Dolech. Údajně je k němu přivedl sám obviněný muž.

K tématu

Jakým způsobem ženu zavraždil, to zatím kriminalisté nechtějí říct. Tají i podrobnosti o tom, jaký vztah k ní měl, pouze potvrdili, že se podezřelý vrah s obětí znali. Podle našich informací ale mělo jít o opravdu blízké známé. Ověřit tuto informaci z oficiálních zdrojů se nám ale zatím nepodařilo. Lidé v domě, kde zavražděná žena žila, o ní a jejím manželovi mluví jako o pohodových sousedech. Měli spolu prý hezký vztah.

Muži hrozí až 18 let za mřížemi

„Žili dobře, spolu stále chodili na hory o víkendech nebo když měli volno, oba pracovali a na nákupy a všude byli spolu, žádné kolize mezi nimi nebyly,“ upřesnil soused. Obviněný muž, kterému teď za vraždu hrozí 18 let ve vězení, byl zřejmě nebezpečný, zatýkala ho zásahová jednotka.

To by nasvědčovalo i tomu, že byl jeho čin hodně surový. Jak nám řekl státní zástupce, ještě ve čtvrtek podá návrh na jeho vzetí do vazby a možná už v pátek o tom bude rozhodovat soud.

Další hlavní zprávy

Domácí

Policejní prezident odvolá krajského šéfa Husáka, má zatím zůstat na řadové pozici

Policejní prezident odvolá krajského šéfa Husáka, má zatím zůstat na řadové pozici

Policejní prezident Jan Švejdar odvolá Vladislava Husáka kvůli jeho účasti na sobotní narozeninové oslavě v teplickém hotelu k 1. únoru z postu libereckého krajského policejního ředitele. Zároveň s ním povede kázeňské řízení, do jehož ukončení bude Husák na řadové pozici. Švejdar to napsal na Twitteru. „Věřím, že celá personální situace bude vyřešena co nejdříve,“ uvedl Husák.

Nehody

V Praze se srazily dva autobusy, sedm zraněných. Na místě zasahuje Atego

V Praze se srazily dva autobusy, sedm zraněných. Na místě zasahuje Atego

  • Aktualizováno

Na pražském Chodově se dnes před polednem srazily dva autobusy, lehce zraněno při tom bylo sedm lidí. Nehoda se stala na zastávce v Hviezdoslavově ulici, kde přijíždějící autobus podle prvotních informací policie zřejmě nedobrzdil a narazil do stojícího autobusu. Uvedli to policejní mluvčí Jan Rybanský a mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

KOMENTÁŘ: Jak si s námi jeden policajt vytřel zadek
Hnilička hrubě pochybil a měl by odstoupit i z NSA, říká poslanec Jakub Janda
Britská mutace koronaviru ochromuje slánskou nemocnici. Nakazil se i očkovaný personál
reklama
reklama
Jak nemít zamlžené brýle při nošení roušky? Britka ukázala jednoduchý trik

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Prymulova akce soukromého testování. Donutil ani Bohdalová nevěděli, že se jí účastní
Policejní ředitel Husák: O oslavě jsem nevěděl, v hotelu jsem měl domluvenou schůzku
Další články
reklama
reklama