CNN Prima News pokousání

pokousání

Výpis příspěvků ke štítku „pokousání“

Plavkyně přišla o část ruky, další má vážná zranění. Na Floridě opět útočili žraloci

Úřady na pobřeží severozápadní Floridy vyzvaly návštěvníky pláží k ostražitosti poté, co žraloci při dvou samostatných útocích napadli tři plavkyně. Jedné ženě museli lékaři amputovat část ruky poté, co ji v pátek pokousal žralok v okrese Walton. O necelé dvě hodiny později na jiné pláži o čtyři kilometry dál na východ napadli žraloci dvě dívky, které byly s přáteli po pás ve vodě. Jedna z dívek utrpěla vážná poranění nohy a ruky, zatímco druhá má lehčí zranění nohy, uvedl web BBC News s odkazem na hasiče.

Agresivní pes napadl ženu na Kralovicku: Vyrval jí kus masa až na kost. Zachránil ji příbuzný

Otřesný zážitek má za sebou jednačtyřicetiletá žena z Kralovicka. Napadl ji agresivní pes a vyrval jí kus masa z ruky. Oběti útoku přispěchal na pomoc příbuzný, který, aby ji zachránil, psa na místě usmrtil. Žena skončila se středně těžkými zraněními v nemocnici. Případem se nyní zabývá policie, potvrdila pro CNN Prima NEWS mluvčí Eva Červenková.

Šampiona NBA Aarona Gordona pokousal o Vánocích pes. V obličeji a na ruce má 21 stehů

Šampion NBA Aaron Gordon se ocitl na marodce basketbalistů Denveru, poté co ho o Vánocích pokousal pes žijící v jeho domácnosti. Podle zámořských médií lékaři ošetřili křídelnímu hráči tržné rány v obličeji a na pravé ruce, zákrok si vyžádal 21 stehů. Klub incident blíže nekomentoval, v prohlášení pouze uvedl, že osmadvacetiletý basketbalista je v dobrém stavu, ale k týmu se připojí až po neupřesněné době potřebné ke zotavení.

Záběry zachytily drsný útok psa na dítě. Veřejnost volá po zákazu agresivního plemena

Na britských sociálních sítích se šíří hororové video z Birminghamu. Je na něm vidět, jak pes plemene American Bully XL těžce pokousal jedenáctiletou dívku a další dva muže, kteří se ji pokoušeli zachránit. Záběry šokovaly britskou veřejnost i politiky a znovu rozproudily debatu o zákazu podobných plemen. Navzdory častému přesvědčení stojí za podobnými incidenty podle odborníka na chov psů zpravidla samotná povaha zvířete, nikoliv špatná výchova.

Zuřivý útok psa na Slovensku. Napadl osmiletou Ninu, její otec vzal na majitele zvířete motyku

V obci Sverepec na Slovensku zaútočil pes na osmiletou holčičku. Nina se v pátek v podvečer vracela se sestrou domů ze zmrzliny. Jely na kolech, když na ně zničehonic vyběhl sousedův pes. Dívky se před ním snažily utéct, ale zvíře Ninu doběhlo a způsobilo jí nepříjemná zranění. Navíc se nemělo jednat o první napadení tímto psem, a tak starosta i sousedé žádají radikální řešení, informuje slovenský web tvnoviny.sk.