reklama

Policisté zadrželi muže podezřelého z vraždy ve Frýdku-Místku

Policisté v Ostravě zadrželi dvaapadesátiletého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Frýdku-Místku. Muž mírně změnil vzhled, při zatýkání nekladl žádný odpor. Uvedla to mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková.

reklama

K události došlo v pondělí kolem 17:15 v Pivovarské ulici. Policejní mluvčí Pavla Jiroušková uvedla, že podezřelý zaútočil na 39letého muže a způsobil mu zranění, kterým i přes pomoc svědků a zdravotníků na místě podlehl. „Útočník z místa události utekl,“ informovala Jiroušková.

Informace o motivu, popřípadě dalších okolnostech činu, policie momentálně nechce s ohledem na stav vyšetřování sdělovat. Ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel novinářům řekl, že muž měl v minulosti problémy se zákonem a choval se agresivně.

Kriminalisté žádali veřejnost, aby poskytla informace k pohybu a pobytu hledaného muže a v případě informací neprodleně zatelefonovala na linku 158. Sami se ho ale lidé neměli pokoušet zadržet, protože byl ozbrojený a nebezpečný.

K tématu

Další hlavní zprávy

Jan Blatný

Pondělní rozvolňování je 50 na 50, nejsem optimistický, přiznal ministr Blatný

Pondělní rozvolňování je 50 na 50, nejsem optimistický, přiznal ministr Blatný

Ještě před čtyřmi dny byl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) téměř přesvědčen, že v pondělí 30. listopadu se Česká republika dostane na stupeň tři v systému PES a že doje k dalšímu rozvolňování opatření. Ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu ale přiznal, že už tak optimistický není. Vidí to 50 na 50. Řada krajů má vysoké počty nakažených a optimální podle něj nejsou ani čísla hospitalizovaných pacientů. Vláda o rozvolnění rozhodne nejpozději v neděli.

reklama
Lékař bije na poplach. Ukazuje, co vidí lidé s covidem těsně před smrtí
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Čísla neklesají tak, jak vláda doufala. Rozvolňovat musíme s rozmyslem, říká Babiš
reklama
reklama
Šílenství kvůli Maradonovi. Rozloučit se přišly tisíce lidí, prolamovaly zátarasy

Fotbal

Domácí zpravodajství

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců
Další články
reklama
reklama