reklama

Policisté zadrželi muže podezřelého z vraždy ve Frýdku-Místku

Policisté v Ostravě zadrželi dvaapadesátiletého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Frýdku-Místku. Muž mírně změnil vzhled, při zatýkání nekladl žádný odpor. Uvedla to mluvčí moravskoslezské policie Pavla Jiroušková.

reklama

K události došlo v pondělí kolem 17:15 v Pivovarské ulici. Policejní mluvčí Pavla Jiroušková uvedla, že podezřelý zaútočil na 39letého muže a způsobil mu zranění, kterým i přes pomoc svědků a zdravotníků na místě podlehl. „Útočník z místa události utekl,“ informovala Jiroušková.

Informace o motivu, popřípadě dalších okolnostech činu, policie momentálně nechce s ohledem na stav vyšetřování sdělovat. Ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel novinářům řekl, že muž měl v minulosti problémy se zákonem a choval se agresivně.

Kriminalisté žádali veřejnost, aby poskytla informace k pohybu a pobytu hledaného muže a v případě informací neprodleně zatelefonovala na linku 158. Sami se ho ale lidé neměli pokoušet zadržet, protože byl ozbrojený a nebezpečný.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Slovensko pozastavilo očkování AstraZenecou. Po vakcinaci náhle zemřela 47letá žena

Slovensko pozastavilo očkování AstraZenecou. Po vakcinaci náhle zemřela 47letá žena

Slovensko pozastavilo očkování proti nemoci COVID-19 vakcínou od firmy AstraZeneca. V úterý o tom informovalo ministerstvo zdravotnictví. Rozhodlo tak po informaci slovenského Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), že příčina nedávného úmrtí 47leté ženy pravděpodobně souvisela s očkováním zmíněnou vakcínou. Nadále jí však na Slovensku budou očkováni lidé, kteří již dostali první dávku této látky.

Slovensko začne brzy očkovat Sputnikem, říká Matovič. Ministr zdravotnictví o tom neví
Místo k moři jeďte do Prahy. Pomůže to českým podnikům, říká šéf CzechTourism
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: V příštích týdnech otevřou zahrádky, skončí rotační výuka a ožije kultura

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Ministerstvo zdravotnictví neumí odůvodnit svá rozhodnutí. Soud zrušil další opatření
Jednou budu premiérem, věří si Novotný. Lidé už na něj sází, favoritem zůstává Bartoš
Další články
reklama
reklama