CNN Prima News popeláři

popeláři

Výpis příspěvků ke štítku „popeláři“

Odpadky zaplavily Paříž. Popeláři se připojili k důchodové stávce, která je cítit

12. března 2023 09:13

Stávka, která je cítit. Francouzští popeláři se přidali k mobilizaci proti reformě důchodů. Právě na ně totiž těžce dopadne. Patří k takzvaným speciálním režimům, jako třeba ošetřovatelé nebo celníci, a mohou jít do důchodu i v 57 letech. Podle nové reformy na to mohou zapomenout. Proto už čtvrtý den nevyvážejí odpad. Například v Paříži je to znát.

Sledujte Hlavní zprávy: Popeláři jsou pod velkým tlakem. Útoky na ně se stupňují

28. listopadu 2022 18:14

Havířovští popeláři jsou po události, kdy v lisu jejich vozu zemřela mladá žena, která přespávala v popelnici, pod velkým tlakem. Lidé jim nadávají, jsou agresivní a dokonce na jednoho z nich zaútočili. Podobné problémy ale hlásí i popeláři ze sousední Orlové. Nejen o tom Hlavní zprávy, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.

Zdravotníci, popeláři nebo prodavači. Kdo bude moci chodit s pozitivním testem do práce?

9. ledna 2022 13:18

Koho se bude týkat pracovní karanténa, by mohlo být jasné v pondělí. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) chce v pondělí předložit Ústřednímu krizovému štábu seznam profesí, které by mohly chodit do práce i s pozitivním testem na koronavirus. Rakušan to řekl v nedělní Partii na CNN Prima NEWS. Podle informací MF DNES by se mělo jednat například o zdravotnické služby, sociální péče nebo pohřebnictví či krematoria.