reklama
CNN Prima News poplach

poplach

Výpis příspěvků ke štítku „poplach“

Fotky à la Pobřežní hlídka trápí strážníky v Chodově. Zvědavci zbytečně spouští poplach

7. srpna 2021 17:18

Český a dost možná i evropský unikát. Na veřejném koupališti v Chodově na Sokolovsku hlídají návštěvníky dvě SOS stanice. Kromě lékárničky disponují také defibrilátorem, k záchraně tonoucích pak házecím lanem a plovákem známým z Pobřežní hlídky. Právě ten ale láká nenechavce, kteří se s ním fotí a nevědomky tak spouštějí poplach.

Hasiči v Ostravě likvidují požár na vrakovišti. Hasiči radí lidem vůbec nevycházet

5. července 2021 07:08
Aktualizováno

V Ostravě v městské části Mariánské Hory hasiči likvidují požár na vrakovišti. Od 3:00 zde hoří desítky autovraků. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu. Na místě zasahuje 21 hasičských jednotek. Podle mluvčího hasičů ani po několika hodinách není požár pod kontrolou, nedochází však k jeho šíření.

Sněmovna zřejmě vydá Volného k trestnímu stíhání kvůli ivermektinu. Sám o to požádal

22. června 2021 14:39
Aktualizováno

Sněmovna pravděpodobně vydá nezařazeného poslance Lubomíra Volného (Volný blok) k trestnímu stíhání. Mandátový a imunitní výbor v úterý doporučil plénu, aby policejní žádosti vyhovělo. Novinářům to řekl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM). Policie podezírá Volného z šíření poplašné zprávy kvůli příspěvku na sociální síti o léku ivermektin. Volný novinářům řekl, že chce být vydán. Sněmovna rozhodne zřejmě na červencové schůzi.

Hrozil bombou nemocnicím, telefonáty podbarvoval arabskou hudbou. Dostal podmínku

26. dubna 2021 13:02

Soud zpřísnil trest Marcelu Houfovi, který se podílel na výhružných telefonátech policistům. Mladíka uznal vinným ze šesti různých skutků a uložil mu za šíření poplašné zprávy desetiměsíční podmínku, propadnutí počítače a povinnost nahradit část způsobené škody. Verdikt je pravomocný, uvedl v pondělí státní zástupce Martin Bílý, který Houfa původně obžaloval z podílu na několika desítkách telefonátů, z nichž některé hodnotil jako vyhrožování teroristickým trestným činem.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

28. října 2020 19:00
Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.

V Košťanech na Teplicku stále zasahují hasiči u hořící haly s papírem

4. září 2020 20:19
Aktualizováno

Požár v Košťanech na Teplicku v pátek večer zachvátil halu plnou papíru. Kouř byl na sklonku dne vidět z širokého okolí. Hasiči nejprve změnili druhý stupeň požárního poplachu na třetí a na místo přijely původním osmi jednotkám posily. Zásah ale pokračuje i v sobotu. Výše škody dle odhadů přesáhne pět milionů korun. Třetí stupeň poplachu už na místě ale není. Informoval o tom krajský operační důstojník hasičů v Ústeckém kraji Jiří Čapek.

reklama