reklama
CNN Prima News poplach

poplach

Výpis příspěvků ke štítku „poplach“

Fotky à la Pobřežní hlídka trápí strážníky v Chodově. Zvědavci zbytečně spouští poplach

Český a dost možná i evropský unikát. Na veřejném koupališti v Chodově na Sokolovsku hlídají návštěvníky dvě SOS stanice. Kromě lékárničky disponují také defibrilátorem, k záchraně tonoucích pak házecím lanem a plovákem známým z Pobřežní hlídky. Právě ten ale láká nenechavce, kteří se s ním fotí a nevědomky tak spouštějí poplach.

Sněmovna zřejmě vydá Volného k trestnímu stíhání kvůli ivermektinu. Sám o to požádal

Aktualizováno

Sněmovna pravděpodobně vydá nezařazeného poslance Lubomíra Volného (Volný blok) k trestnímu stíhání. Mandátový a imunitní výbor v úterý doporučil plénu, aby policejní žádosti vyhovělo. Novinářům to řekl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM). Policie podezírá Volného z šíření poplašné zprávy kvůli příspěvku na sociální síti o léku ivermektin. Volný novinářům řekl, že chce být vydán. Sněmovna rozhodne zřejmě na červencové schůzi.

Hrozil bombou nemocnicím, telefonáty podbarvoval arabskou hudbou. Dostal podmínku

Soud zpřísnil trest Marcelu Houfovi, který se podílel na výhružných telefonátech policistům. Mladíka uznal vinným ze šesti různých skutků a uložil mu za šíření poplašné zprávy desetiměsíční podmínku, propadnutí počítače a povinnost nahradit část způsobené škody. Verdikt je pravomocný, uvedl v pondělí státní zástupce Martin Bílý, který Houfa původně obžaloval z podílu na několika desítkách telefonátů, z nichž některé hodnotil jako vyhrožování teroristickým trestným činem.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.

V Košťanech na Teplicku stále zasahují hasiči u hořící haly s papírem

Aktualizováno

Požár v Košťanech na Teplicku v pátek večer zachvátil halu plnou papíru. Kouř byl na sklonku dne vidět z širokého okolí. Hasiči nejprve změnili druhý stupeň požárního poplachu na třetí a na místo přijely původním osmi jednotkám posily. Zásah ale pokračuje i v sobotu. Výše škody dle odhadů přesáhne pět milionů korun. Třetí stupeň poplachu už na místě ale není. Informoval o tom krajský operační důstojník hasičů v Ústeckém kraji Jiří Čapek.

Ve Vratislavicích na Liberecku hoří pivovar. Zranění jsou dva hasiči

Ve Vratislavicích nad Nisou na okraji Liberce hoří od rána Pivovar Konrad. Dál se již oheň nešíří, podařilo se ho lokalizovat. Požár je většího rozsahu, oheň zasáhl vnitřek budovy i střešní konstrukci. Vyhlášen byl druhý stupeň poplachu, řekla mluvčí libereckých hasičů Lucie Hložková. Při zásahu se zranili dva hasiči, jeden se propadl střechou a poranil si záda.

reklama