reklama
CNN Prima News pořady

pořady

Výpis příspěvků ke štítku „pořady“

Sledujte ZÁZNAM Partie: Blížící se volby. Jak se daří kandidujícím stranám zaujmout voliče?

ČR i Evropu trápí inflace. Zdražuje se zboží i energie a nárůst cen zdaleka není u konce. Jak se na to připravit? Kdy se inflace zastaví? O tom budou diskutovat ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) a místopředseda strany ODS Zbyněk Stanjura v Partii Terezie Tománkové. Pořad můžete sledovat v neděli 26. září od 11:00 na CNN Prima NEWS i zde v článku.

Mezinárodní festival Serial Killer se blíží. Na jaké seriálové novinky se můžete těšit?

Už za pár dní startuje mezinárodní soutěžní festival televizních a webových seriálů Serial Killer. Jde o první televizní festival ve střední a východní Evropě se zaměřením na kvalitní televizní tvorbu. Akce se uskuteční ve dnech od 21. do 26. září a stejně jako i v předchozích ročnících, se ani letos festival neobejde bez známých televizních a filmových hvězd.

Prachař pohořel a nepoznal svou novou lásku. Jak reagovala sama Sandeva?

V novém televizním pořadu televize Prima Inkognito, hádají známé osobnosti nejrůznější profese, ale i exkluzivní VIP hosty. Ve čtvrtek mezi hádající čtveřici zasedl i Jakub Prachař, který naprosto pohořel. I přes nápovědy nepoznal, že hádá svou hereckou kolegyni ze seriálu Dvojka na zabití a partnerku Sáru Sandevu. „To je nespravedlnost,“ čertil se po sundání škrabošky.

Diváci se opět dočkají letního kina. Mohou se těšit na klasiku Forrest Gump i Top Gun

Po roční přestávce způsobené loňskou epidemickou situací se diváci opět mohou těšit na letní kino na střeše Centra Černý Most. Paramount Network a Prima MAX totiž spojily síly a od 15. července nabízejí po osm čtvrtečních večerů v letním Paramount MAX kině oblíbené filmové evergreeny od studia Paramount Pictures. Netradiční atmosféru letního kina tentokrát doplní i premiérová stand-up vystoupení komiků známých z pořadu Comedy Club, tematicky vždy provázaná s promítaným filmem. Vstup na promítání je i letos pro všechny diváky zdarma. Akci pořádá primácká agentura Solootions.

Dva dny volna za očkování byl můj nápad. Babiš se nechal inspirovat, tvrdí Stropnický

Dva dny volna jako benefit za očkování byl podle jeho slov nápad nestranického kandidáta ČSSD Matěje Stropnického. Uvedl to v pořadu Partie Terezie Tománkové s tím, že premiér Babiš se nejspíš nechal inspirovat. Vláda tuto kompenzaci schválila koncem července pro státní zaměstnance, soukromým firmám takový benefit doporučila. Proočkovanost v Česku ale nadále roste jen pozvolna.

Zemřela hvězda pořadu o hubnutí. Gina ve 30 letech vážila přes 250 kilo a nemohla se hýbat

Američtí diváci znali Ginu Krasleyovou z pořadů Můj život s 600 librami. Jako nová účastnice programu pro hubnutí se v roce 2020 představila v epizodě s prozřetelným názvem „Gině běží čas“. Příčinu smrti její rodina neuvedla, před nedávnou dobou však 30letá žena na sociálních sítích sdílela informaci, že má zdravotní potíže. Před svým skonem vážila přes 250 kilo.

Sledujte 360° s Robertem Šlachtou: Kdo z politiků ho štve a jak to má se ženami?

Volební modely připisují hnutí Přísaha šanci na poslanecká křesla. Proč ale nechce jeho předseda a expolicista Robert Šlachta říct, s kým by spolupracoval na úrovni dolní komory či přímo ve vládě? Kteří politici ho v poslední době naštvali? V čem spatřuje své slabiny a jak to má se ženami? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Rozhovor s Robertem Šlachtou můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo přímo zde v článku.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Jak probíhaly kontroly na hranicích do Chorvatska?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Pandemie koronaviru zasáhla i Čechy oblíbenou destinaci Chorvatsko. To od 1. července vydalo povinnost prokázat se při vstupu do země bezinfekčností. České straně se během dopoledne podařilo s Chorvaty domluvit, že se první den v měsíci Češi kontrolám vyhnou, podle řidičů to ale bylo jinak. Jak skutečně probíhala cesta přes hranice? Nejen o tom v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS.

reklama