reklama
CNN Prima News pořady

pořady

Výpis příspěvků ke štítku „pořady“

Sledujte ZÁZNAM Partie Plus: Je už Česko promořené? Debata odborníků o covidové situaci

11. prosince 2021 09:21

Bude mít Česko novou vládu v polovině prosince a je cestou z covidové krize povinné očkování? Do nedělní Partie přijali pozvání předseda Pirátů Ivan Bartoš a ministryně financí v demisi Alena Schillerová (ANO). V další části se diskuze zúčastní Zdenka Němečková Crkvenjaš (ODS), poslanec, člen Výboru pro zdravotnictví David Kasal (ANO), odborný garant TSS pro zdravotnictví Marek Zeman a senátor, člen Výboru pro zdravotnictví Karel Zitterbart (STAN). Sledujte na Primě a CNN Prima NEW od 11:00.

Kvůli studu riskují svůj život, mnohdy přitom stačí přijít včas

5. prosince 2021 07:10

Karcinom prsu je nejčastější nádorové onemocnění u žen v České republice, ale i ve světě. Jeho výskyt stále stoupá a objevuje se častěji také u stále mladších žen. A to třeba v důsledku hormonální antikoncepce. Proč tomu tak je a jak probíhá odstranění prsou? O tom promluví specialistka na prsní chirurgii Lucie Zárubová.

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke 32. výročí sametové revoluce. Kam se za tu dobu posunulo Česko?

15. listopadu 2021 11:15

Zpravodajská platforma CNN Prima NEWS u příležitosti 32. výročí sametové revoluce přichystala mimořádné celodenní speciální vysílání. Už v 9:30 dopoledne přivítá diváky ve studiu moderátorka Lucie Ptáčková a na proslulém balkónu Melantrichu Sabina Dračková. Postupně se také propojí se štáby na pražské Národní třídě, Václavském náměstí a mnoha dalších místech, včetně krajských měst.

Na hranici chudoby se kvůli cenám energií dostanou desetitisíce lidí, obává se sociolog

8. listopadu 2021 20:33

Zdražování energií se dotkne desítek domácností, některé nebudou mít ani na pokrytí mimořádných nákladů, upozornil v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS sociolog Daniel Prokop. „Vláda proto nyní musí opatrně přemýšlet, čím českým občanům uleví. Buď musíte sáhnout do populárních věcí jako jsou důchody, rodičovská, podpora penzijního pilíře, nebo musíte zvyšovat daně,“ pronesl.

Sledujte ŽIVĚ Co na to vaše peněženka: Jaké dopady budou mít vládní škrty?

8. listopadu 2021 17:29

Budou v nové Poslanecké sněmovně chybět hlasy levicových stran? Jaký bude rozpočet na rok 2022? A povede se koalicím Spolu a PirSTAN ušetřit až sto miliard v rozpočtu navrženém vládou hnutí ANO a ČSSD? V pořadu Co na to vaše peněženka se pokusí na tyto otázky odpovědět ekonomové Ilona Švihlíková a Vladimír Pikora. Na konkrétní dopady vládních škrtů se zeptáme starosty Náchoda Jana Birkeho z ČSSD a sociologa Daniela Prokopa.

Na rozštěp páteře se neumírá. Může se s ním žít naprosto normální život

31. října 2021 07:10

Rozštěp páteře neboli Spina bifida vzniká v prvních týdnech embryonálního vývoje. Je to vada páteře, při které se jeden nebo více obratlů neuzavře normálně a vznikne v nich mezera. V důsledku toho může pak být dítě mírně ochrnuté. Ne vždy to tak ale musí být. Známe příběh Nely Ďopanové, která se s diagnózou narodila a navzdory osudu chodí. A nejen to, je úspěšnou zakladatelkou projektu, který zvyšuje pohybovou gramotnost mezi Čechy.

Sledujte ZÁZNAM Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci

15. října 2021 20:41

Kdy budeme mít novou vládu? Nejen to bude téma nedělní Partie. Hosty budou Karel Havlíček z Hnutí ANO, Alexandr Vondra z ODS, Radim Fiala z SPD a Martin Jiránek z Pirátské strany, jeden z kandidátů na obsazení funkce ministra průmyslu a obchodu. Jakou roli sehraje zdraví prezidenta republiky? Ve druhé části diskuse se zeptáme současného a bývalého předsedy Senátu Miloše Vystrčila a Milana Štěcha. Sledujte od 11 hodin na CNN Prima NEWS.

reklama