CNN Prima News pořady

pořady

Výpis příspěvků ke štítku „pořady“

Švihlíková: Že se Čechům vyplatí nakupovat v Německu? Nenormální, naše ekonomika je prolezlá

28. ledna 2023 12:10

Česká republika se kromě vysoké inflace potýká i s vysokými cenami potravin. Za ně podle expertů nemůže jen přirozený vývoj. Ekonomka Jana Matesová v pořadu Co na to vaše peněženka uvedla, že obchodní řetězce nejsou bez viny. Její kolegyně Ilona Švihlíková doplnila, jaké další faktory zdražování ovlivňuje.

Exkluzivní seriály i filmy v předpremiéře. Prima startuje novou streamovací službu prima+

24. ledna 2023 15:30

Trh streamovacích služeb se rozrůstá o přitažlivou novinku. Již ve středu 8. února spustí skupina Prima vlastní videoslužbu. Nová česká streamovací služba pro celou rodinu prima+ nabídne vedle televizních předpremiér tisíce filmových i seriálových titulů, včetně exkluzivní seriálové tvorby pod hlavičkou prima+ ORIGINALS. Uživatelé se mohou těšit například na komediální gangsterku Bodyguardi, politické drama Sedm schodů k moci, detektivní seriál Půlnoční zpověď či tajemnou detektivní love story Zákony vlka. Každý si může vybrat hned ze tří tarifů předplatného od prémiové verze bez reklam až po sledování zdarma s reklamami. Originální zaváděcí kreativní kampaň se opírá o animovanou rodinu Plusákových a mimozemšťana Pýtýho.

Stropnický: Otec se s dezinformátorem Jovanovičem nesešel záměrně. Ani já toho pána neznám

23. ledna 2023 20:31

Můj otec nepozval proruského aktivistu Žarka Jovanoviče záměrně, o tom jsem skálopevně přesvědčen, prohlásil aktivista a bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický. Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický se s dezinformátorem i vyfotografoval, snímek pak sdílel místopředseda Sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL), který požadoval jeho rezignaci.

Sledovanost CNN Prima NEWS se loni zvýšila na 1,75 %. Vzrostl i počet videopřehrání na webu

5. ledna 2023 18:39

Rok 2022 byl pro mediální skupinu Prima nejlepším v její dosavadní historii. Ze všech televizních skupin si připsala nejvyšší nárůst podílu na sledovanosti, a to v celodenním vysílání i v hlavním vysílacím čase. V cílové skupině 15+ navíc skupina Prima s celodenním share 26,90 procenta (meziroční nárůst o 1,72 procentního bodu) poprvé v historii porazila konkurenční komerční skupinu.

Kandidáti v superdebatě? Unavení strejdové, co nemají prezidentskou ráži, shodli se experti

4. ledna 2023 23:58

Uchazeči o Hrad, kteří se ve středu předvedli v superdebatě na CNN Prima NEWS, nemají pro post prezidenta předpoklady, shodli se politolog Jan Kubáček a odborník na politický marketing Oto Klempíř. Kandidáty Jaroslava Baštu, Karla Diviše, Pavla Fischera, Marka Hilšera, Josefa Středulu a Tomáše Zimu v pořadu 360° označili „za unavené strejdy“ bez vize.

Jurečka stojí za Hladíkem. Není jediný důvod, proč by neměl být ministrem, řekl v 360°

4. ledna 2023 22:22

Vicepremiér a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka dál stojí za nominací Petra Hladíka (KDU-ČSL) na ministra životního prostředí. V pořadu 360° uvedl, že nevidí jediný relevantní důvod, proč by jeho stranický kolega neměl být ministrem. O dalším postupu bude jednat celostátní výbor KDU-ČSL, který Jurečka svolal na páteční odpoledne.

Outsideři v boji o Hrad jsou exhibicionisti. Potřebovali by odbornou pomoc, rýpl si Kolář

14. prosince 2022 17:46

Pokud si Karel Diviš a Denisa Rohanová mysleli, že v prezidentských volbách uspějí, měli by vyhledat odborné zařízení. Těmito slovy zhodnotil jejich mizivé šance podle předvolebních průzkumů komentátor MF Dnes Petr Kolář ve vysílání CNN Prima NEWS. Zatímco Diviš uspěl s odvoláním a boje o Hrad se zúčastnit může, Rohanová s kandidaturou neuspěla.