CNN Prima News pořady

pořady

Výpis příspěvků ke štítku „pořady“

Sledujte Případy Josefa Klímy: Kristýna vypátrala ukradeného koně, soud jí ale vyměřil pokutu

Když vám někdo něco ukradne, je to vždy nepříjemné. Jenže co když nejde o věc, ale živého tvora? Ztrátu milovaného koně velmi těžce nesla Kristýna, která měla Falcona od hříběte. Ztracené zvíře si nakonec našla na vlastní pěst. Jenže happy end se v tomto případě nekonal. Přišel soud, statisícové pokuty a Falconova nejistá budoucnost. Druhá reportáž se ponoří do starostí obyvatel v okolí Cínovce, kde se nachází obrovské ložisko lithia a kde by se brzy mělo začít těžit. Případy Josefa Klímy začínají ve středu ve 22:45 na CNN Prima NEWS.

Případy Josefa Klímy: Nepoučitelná žena byla dříve odsouzena, přesto stále okrádá klienty

Výhodné nabídky na jednoduché odkoupení bytů v exekuci nalákaly velké množství lidí. Jenže poté, co zákazníci zaslali společnosti peníze, nikdo se už neozýval. Taková je praxe v případě jedné právně-realitní kanceláře. Její šéfka navíc byla již dříve za podobné metody pravomocně odsouzena. Mají lidé možnost dostat své peníze zpět? Případem nepoučitelné podvodnice se zabývali reportéři v pořadu Případy Josefa Klímy.

Josef Klíma se vrací na Primu. S týmem bude bojovat proti činnosti šmejdů a zločinců

Legenda české žurnalistiky je zpět! Josef Klíma se i s celým svým týmem vrací na televizi Prima, a už ve středu ve 22:50 bude rozkrývat šokující kauzy a bojovat proti činnosti šmejdů a zločinců komplikujících život lidem, kteří se sami dokážou jen těžko bránit. Hned v prvním díle si posvítí na e-shopy, které prodávají návykové látky dětem a teenagerům, a také na finančního poradce, po jehož radách se rodina dostala do ještě větších problémů a musí se soudit o dům.

Pohádkový seriál plný romantiky i detektivky. Co nového divákům přinese podzim na Primě?

Skupina Prima na podzim představí hned pět nových seriálů, nabídne ale i pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Středeční večery budou zasvěceny žánru krimi a detektivka. Od středy 30. srpna uvidí diváci osmidílný seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, na konci října naváže pokračování úspěšného seriálu s Vojtou Kotkem v hlavní roli, Einstein 2. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit ZOO. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.

Expert: Dramatičtí poslanci. Kupují spacáky a loučí se s rodinami, jsou to slovní hýřilové

Poslanci jsou dramatičtí – kupují si energeťáky, spacáky, loučí se s rodinami. Za úsporný balíček chtějí vlastně padnout. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to uvedl odborník na politický marketing Oto Klempíř. Doplnil však, že vystoupení politiků ve Sněmovně nedokázal dlouho poslouchat. „Hovořit mohou deset hodin – a za tu dobu řeknou 90 tisíc slov. Jsou marnotratní slovní hýřilové,“ podotkl.

Heřmánkovi? I herci jsou normální lidi. Svou skromností až zaráží, říká Kouklová

Karel a Hanka Heřmánkovi? I herci jsou normální lidi. Občas jsou tak skromní, že to člověka až zaráží. V pořadu Oplatky se nepečou to uvedla herečka a příležitostná modelka Nikol Kouklová, která má za manžela Karla Heřmánka mladšího. Doplnila, že v rodině je již třináct let a nějak do ní „vplula“. Mimo jiné se rozpovídala i o své druhé práci: PR.

Nesmyslná brutalita: Vít vraždil nožem i kladivem. Vím, že skončím v pekle, připouští dnes

„Žili si svůj spokojený život, pak k nim nalítl nějaký feťák, který to měl v dané chvíli v hlavě vyhrabané, a zabil je. Dodnes si nedokážu vysvětlit, co a proč se to stalo, ale skončím v pekle.“ Když v roce 2012 pěstmi, kladivem a nožem napadl tehdy 18letý Tomáš Vít své sousedy – seniorský pár – netušil, že si za svůj čin vyslouží doživotní trest a stane se nejmladším „doživoťákem“ v České republice. Dodnes zůstává vyšetřovatelům nad motivem dvojnásobné vraždy rozum stát. Příběh mladíka, který údajně vraždil kvůli prášku proti bolesti, včetně jeho osobní zpovědi, vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci pořadu Bez lítosti, který přibližuje život a činy nejhorších vrahů v Česku.

Experti o vzpouře: Euforický den. Ukrajinci fandili Prigožinovi, je z něj chodící mrtvý muž

Vzpouru v Rusku vnímali Ukrajinci jako velkou šanci. Z mého pohledu překvapivě a nepokrytě fandili Jevgeniji Prigožinovi, s nímž vedli bitvu o Bachmut. V pořadu Zprávy PLUS to uvedl vedoucí zahraniční redakce CNN Prima NEWS Matyáš Zrno. K občanské válce v Rusku však nedošlo a šéf Vagnerovy skupiny skončil v Bělorusku. Podle politického geografa Vladimíra Baara Prigožinovi ruský prezident takovou zradu neodpustí. „Dneska je z něj chodící mrtvý muž,“ uvedl.

V obchodě bodla ženu do srdce. Nejsem zrůda, ale dobrý člověk, hájí se vražedkyně ze Smíchova

Nechtěla jsem to udělat – vzít nůž a bodnout do ní. Bylo mi strašně, dodnes toho lituji. Tak nyní, po letech od vraždy, k níž došlo 21. července 2016 v obchodním centru na pražském Smíchově, obhajuje svůj čin Michelle Sudků. Byla to právě ona, kdo z regálu v sekci s domácími potřebami vzala kudlu, vyndala ji z obalu a náhodné ženě probodla srdce. Tvrdí, že není zrůda, ale dobrý člověk, z něhož vyzařuje láska. Přesto týrala a usmrtila zvířata, pokusila se o vraždu a jednu spáchala. Příběh ženy odsouzené k 30 letům vězení včetně její osobní zpovědi vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci pořadu Bez lítosti, který přibližuje život a činy nejhorších vrahů v Česku.

Vrah Stodola je veselá kopa, ze Sudků šel děs. Autorka přiblížila natáčení pořadu Bez lítosti

Nejznámější český sériový vrah Jaroslav Stodola je navzdory hrůze, kterou spáchal, veselá kopa. Uvedla to Martina Eretová, autorka pořadu Bez lítosti, který mohou diváci od 21. června sledovat na prima+. Dodala, že Michelle Sudků, vražedkyně ze Smíchova, je naopak jako z hororu. „Není příjemné s ní mluvit, ani se na ni dívat. Nevěřila jsem jí,“ řekla Eretová v rozhovoru pro CNN Prima NEWS o zákulisí osmidílné dokumentární minisérie. Prozradila, kterých doživotně odsouzených vězňů jí bylo trochu líto a kdo se podle ní vrahem narodil.

Osm příběhů, stejný zločin. Pořad Bez lítosti přináší osobní zpovědi nejhorších vrahů v Česku

Takřka 50 osob si v České republice odpykává doživotní trest. Věznění do konce života je ten nejpřísnější verdikt, který má justice k dispozici, a uděluje se pouze těm, jejichž činy šokovaly veřejnost svou nepochopitelnou brutalitou. Jak se tito lidé stali nejobávanějšími zločinci ve své zemi? Jsou to kruté děti na okraji společnosti, nebo je zlo neoddělitelnou součástí jejich osobnosti? Nejděsivější zločiny v Česku, zpovědi osmi vrahů bez příkras, odhalení jejich nynějšího života a šokující slova vyšetřovatelů. To vše nabídne pořad Bez lítosti, už 21. června na prima+.

Chlap, který luxuje a žehlí? Asexuální a trapné, myslí si Brodská. Herectví ji nelákalo

Vidět chlapa žehlit je asexuální a dehonestující. Tímto prohlášením některé překvapila oblíbená česká herečka Tereza Brodská v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kde mimo jiné oslavila 55. narozeniny. Následně přiznala, že je ve vztahu submisivní. Mimo jiné se podělila o své vzpomínky z dětství a prozradila, co zapříčinilo hádku mezí její matkou Janou Brejchovou a Jiřinou Jiráskovou.