reklama

Potuloval se kolem automobilky tak dlouho, až se z něj stal oficiální zaměstnanec

Zdroj: Facebook, Instagram
Foto:

Když něco opravdu chcete a nebojíte se za tím jít, nakonec se vám to podaří. Své o tom ví i zhruba dvouletý kříženec Tucson Prime, který tak dlouho chodil do brazilského showroomu společnosti Hyundai, až s ním navázali regulérní zaměstnanecký poměr.

reklama

„Seznamte se s @tucson_prime, obchodníkem a autorizovaným zástupcem @PrimeHyundai de Serra,“ píše automobilka na svém Instagramu. „Nový člen týmu je zhruba rok starý a rodinou Hyundai byl velmi srdečně uvítán a díky své sympatické nátuře už si stihl získat kolegy i zákazníky,“ doplňují.

Pes se dle informací na Instagramu Hyundaie potuloval kolem showroomu už nějaký čas. Nejdřív mu chtěli zaměstnanci poskytnout jen venkovní přístřeší, nicméně jeho přátelská povaha mu vynesla rovnou povýšení –⁠ vlastní průkaz totožnosti a pracovní pozici obchodníka a reprezentanta showroomu.

Ačkoliv se automobilka ujala psa už v květnu, celý příběh vyplul na povrch až před pár dny ku příležitosti tzv. Dia do Vira-Lata, což je pro Brazilce den, kdy si připomínají, jak je důležité pomáhat toulavým zvířatům. A nám nezbývá, než Tucsonovi dopřát na novém pracovním postu jen samé drbání a dobroty!

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo v Česku 11 984 potvrzených případů koronaviru. Je to nejvyšší přírůstek od začátku epidemie. V zemi je nyní více 113 tisíc nakažených. Počet úmrtí celkem je už 1 619. V zemi ode dneška platí povinnost nosit roušky i venku na území obcí, pokud bude člověk blíže než dva metry k jinému. Nemocnice budou nové nakažené hlásit do systému už do hodiny. Kabinet oznámí další zpřísnění.

Domácí

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Celé řadě českých restaurací a hospod, které nevyužívají výdejní okénko, kvůli pandemii koronaviru a opatřením hrozí, že se jejich pivo v tancích a sudech může do znovuotevření zkazit. V takovém případě by musely pivo vylít do kanalizace. S pomocí ovšem přicházejí některé velké pivovary. Ty totiž plánují restauracím prošlé pivo kompenzovat. Pivovary zároveň chtějí restauracím pomoci i v dalších směrech – včetně těch, které k výdeji z okénka přistoupily.

reklama
Nejsme tu od toho, abychom se báli. Zůstaneme s vámi až do konce, vzkazují záchranáři
Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan
Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost
reklama
reklama
Mrazáky na mrtvoly budou. Politici jsou psychopati, za mrtvé může Babiš, tvrdí Flegr

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Plošné školy v přírodě? Líbivá, ale nereálná myšlenka, vzkazuje Plaga Prymulovi
Další články
reklama
reklama