reklama
CNN Prima News automobilka

automobilka

Výpis příspěvků ke štítku „automobilka“

Lepší verze Putinovi, horší pro „lidi“. Rusko zahájilo výrobu svého Rolls-Roycu

Zbrusu nová ruská limuzína Aurus Senat se světu představila už v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. Zahájení její výroby v továrně Jelabuga v Tatarstánu však proběhlo až nyní, kdy byly dokončeny veškeré přípravné práce. Rolls-Royce z dálného východu je jakýmsi Těremským palácem na čtyřech kolech. Hrstku vyvolených v čele s Vladimirem Putinem uhrane prvotřídním luxusem a nebeským komfortem, čemuž odpovídá i jeho pořizovací cena.

Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover

Zesnulý princ Philip prý kdysi své manželce, britské královně Alžbětě II., řekl: „Až zemřu, stačí mě strčit do zadní části Land Roveru a odvézt mě do Windsoru.“ A jak se ukázalo, přání se nakonec stane skutečností. Vévodu z Edinburghu poveze 17. dubna na pohřeb, který se uskuteční v kapli svatého Jiří právě na hradě Windsor, Land Rover Defender 130 Gun Bus z roku 2005. Vůz určený na lovecké expedice.

Experti: Superb je rodinné stříbro Česka. Za přesunem jeho výroby je hamižnost odborů

Automobilka Volkswagen potvrdila, že výrobu nové generace modelu Škoda Superb přesune do Bratislavy, kde se bude montovat společně s vozy Volkswagen Passat. Podle redakcí CNN Prima NEWS oslovených expertů jde sice o emotivně vnímaný krok, ale ve skutečnosti se nic hrozného neděje. Škodovka si tak uvolní kapacity pro výrobu modelů, které stojí na současné technologické špičce. Navíc bychom měli vnímat, že Volkswagen je nadnárodní společnost, v jejímž rozhodování hrají národní zájmy České republiky druhořadou roli.

Akcie Tesly letí vzhůru. Za Muskovu automobilku už pořídíte čtyři koncerny Volkswagen

Jaký je rozdíl mezi Harvardským privatizačním fondem Viktora Koženého a automobilkou Tesla? Zatímco někdejší finanční žralok lidem desetinásobné zhodnocení jejich úspor pouze sliboval, investice do akcií Tesly vám jistotu desetinásobku skutečně mohla přinést. Takový pocit dnes zažívají burziáni, kteří se pro firmu z podnikatelského impéria Elona Muska rozhodli přibližně před rokem.

reklama