Dárek za vysvědčení – vstupenka na BLUE STYLE PRIMA FEST

Milujeme dělat radost a prázdniny k tomu, proto jsme pro všechny děti, ať jsou školou povinné nebo nikoli, připravili dárek. Udělejte radost svým milovaným potomkům a vezměte je jako odměnu za vysvědčení na rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST. Akce platí pouze v den vysvědčení, ve čtvrtek 30. června. Pokud na webu sikland.cz zakoupíte vstupenku na festival, získáte k ní po vložení kódu PRIMAVYSVEDCENI dětskou vstupenku zdarma. Užijte si dva dny plné zábavy na letním r

Vstupenku zdarma můžete získat zde: www.sikland.cz/events/hudebni-festival/ po vložení kódu PRIMAVYSVEDCENI.

Každý, kdo zakoupí vstupenku pro dospělého a zadá kód, dostane dětskou vstupenku ZDARMA. Tato speciální akce 1 + 1 dětská vstupenka ZDARMA platí pouze pro den 30. 6. Milujeme dělat radost druhým.

Podrobný program:

Kdo miluje odpočinek, relaxaci a odreagování, se může těšit na Blue Style relax zónu, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Samozřejmě nebude chybět spousta další zábavy v dětské zóně a rozmanité aktivity pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V BLACKFIRE DESKOHERNĚ se návštěvníci mohou těšit na hraní deskových her a turnaje v Double a Výbušných koťátkách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze nebo v hobby zóně. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmy jako Gump, pes, který naučil žít a Ženy v běhu. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima, herců ze seriálu ZOO a setkání s infuencery z pořadu LIKE HOUSE.

Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto a zábavu!