Ideální vánoční dárek na poslední chvíli

Prima připravuje 4. ročník BLUE STYLE PRIMA FESTu a má pro vás skvělý vánoční dárek

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST přináší zábavu pro celou rodinu a je ideálním dárkem pod stromeček. Udělejte si letní radost už v prosinci. A navíc přicházíme s bezkonkurenční vánoční nadílkou pro všechny – takto širokou festivalovou nabídku za tuto cenu jinde nenajdete! Zvýhodněné vstupné za polovinu platí pouze do konce prosince – kategorie: dospělá 499 Kč, dětská (100–140 cm) 250 Kč a rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) 1 248 Kč. Všechny vstupenky platí na oba dny nabitého programu. Osoby do 100 cm výšky mají vstup zdarma. Vstupenky na ticketstream.cz.

Festival se opět uskuteční v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s hudebními hvězdami jako Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus nebo Jelen.

Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky nebo Zlobidla s.r.o. a spoustu dalších. Navíc se jako již tradičně potkáte s oblíbenými herci z televizní obrazovky a populárními influencery. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

Festival nabídne tradičně velké množství zábavy. V dětské zóně bude spousta aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si něco nového. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců z oblíbených seriálů ZOO, Dobré zprávy a další. Výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které zábavní park Šikland nabízí, v podobě širokého množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní.

Podrobný line-up brzy zveřejníme. Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu.