James Cole, Hlahol, Vladimír Hron a AcustiCZ již tuto sobotu - 13. června v Letňanech

James Cole, Hlahol, Vladimír Hron a AcustiCZ již tuto sobotu - 13. června v Letňanech

PRAGUE KEMP LETŇANY bude dnes poprvé dějištěm hvězdných koncertů. Zahajujeme tak deset týdnů zábavy, umění, hvězdných vystoupení i interaktivní zábavy pro celou rodinu.

Premiérový ročník propojí široké spektrum uměleckých činností a žánrů v jeden celek a nabídne návštěvníkům komplexní letní koktejl vystoupení, událostí, aktivit a eventů.

Na pódiu se dnes představí James Cole, Hlahol, Vladimíre Hron i AcustiCZ. Vystoupení začíná od 17:00 v sobotu 13. června 2020 v areálu Prague Kempu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

V rámci programu se v Letňanech představí i další hvězdná jména. Již ve středu - 17.června vystoupí například skupina Olympic, která poprvé představí nového člena kapely. Návštěvníci se mohou těšit také na další jako je Adam Mišík, skupina Arakain, Petr Kolář s kapelou nebo kapelu Botox.

Podrobný program najdete na www.praguekemp.cz.

Vstupenky jsou již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně ke koupi na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.