Láďa Hruška si to pěkně zavařil v novém čísle Vychytávek!

Láďa Hruška si to pěkně zavařil v novém čísle Vychytávek!

I v září na vás čeká 60 stran nabitých tím nejlepším z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Tentokrát se číslo ponese v duchu letní sklizně a samozřejmě vychytaných receptů z poctivých českých surovin.

S koncem léta přichází i oblíbená aktivita všech hospodyněk, zavařování. Láďa si připravil hned několik nevšedních receptů, mezi které patří třeba hruškovo-meruňkový džem s mandlemi, který potěší každého mlsouna. Nebude chybět ani příprava pečených čajů na zimu či mátové a levandulové sirupy. Pomalu se také vracíme zpátky do pracovního režimu, proto poradíme, jak vařit chutně, rychle a zdravě. Na čtenáře čekají karbanátky pro štíhlý pas nebo dietní hambáčky. Nezapomínáme ani na houbaře, proto máme připravené ty nejlepší rady a tipy na rozpoznání méně známých hub. Mimo jiné prozradíme i recept na houbový pekáček nebo voňavé houbové koření.

V rubrice Sám sobě profíkem poradíme, co pomůže proti molům nebo jak ušetřit za prostředky na nádobí. Nebude chybět ani vylepšení dětského pokoje pomocí organizérů nebo mycí kout z barelu do dílny. A pokud si potrpíte na starožitnosti, rozhovor s vášnivým sběratelem žehliček a šicích strojů je přesně pro vás.

Pro všechny nové školáky mohou kutilové vyrobit tabuli na kreslení nebo domácí křídy. Nebude chybět ani podzimní inspirace dekorací v podobě dřevěných hodin, věnců z plat vajec nebo koberečků ze starých deček.

Ani v tomto čísle nebudou chybět tipy pro naše mazlíčky. Láďa prozradí, co zabere na psí alergie nebo jak udělat ze štěňátka šampiona. Pro chovatele včel máme připravené rady na ochranu před kleštíkem a tipy, jak jim přilepšit na zimu.

Časopis obsahuje to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Najdete ho na všech novinových stáncích již 26. 8. za pouhých 35 Kč nebo přímo ve vaší schránce jako předplatné za 116 Kč přímo ZDE.