Pavel Callta a Jakub Štěpán, na fotbalovém hřišti by se rozhodně nemuseli stydět

Pavel Callta a Jakub Štěpán, na fotbalovém hřišti by se rozhodně nemuseli stydět

Pohledný zpěvák Pavel Callta vyrazil na fotbalové hřiště v Řevnicích podpořit unikátní projekt Prima SVĚT, jehož cílem je pomáhat místním komunitám zatraktivňovat veřejná místa a vytvářet z nich příjemný prostor pro společné setkávání v duchu filozofie „Je Prima být spolu“.

„Dneska jsem strávil nějaký čas s dětmi, jsem rád, že existují projekty, který podporují mladý lidi a děti v tom, aby trávili více času spolu a v přírodě nebo při sportu, a netrávili čas jen na sociálních sítích,“ láká ven atraktivní zpěvák, který se proslavil nejedním singlem. „Právě točím klip pro svůj nový letní singl, který bude o svobodný mysli, o nirváně v myšlenkách, o rozhodnutí něco změnit a taky trochu o lásce a dobrodružství,“ dodává Pavel Callta.

Na hřiště společně s Pavlem Calltou dorazil také herec ze seriálu Modrý kód Jakub Štěpán. Ten si vyzkoušel, jaké to je chytat v bráně. „Můj vztah k fotbalu začíná a končí v roli diváka, a to výjimečně,“ směje se sympatický herec a moderátor. „Nikdy jsem neprahl běhat za míčem, ale dnešní odpoledne s dětmi bylo báječné. V dnešní době je dost těžké donutit děcka, aby vypadly od počítačů ven a věnovaly se jakýmkoli sportovním aktivitám. My když byli malí, rodiče měli problém nás dostat domů, teď je to bohužel naopak,“ říká Jakub Štěpán. „O to víc mě těší, když vidím skupinku dětí, jak blbnou v parku, dokážou odhodit mobily a užívat si společný chvíle při živé komunikaci. A ne jen žít virtuální realitou. Je smutné, že je to problém dnešní generace. Škoda, že neví, o co a o kolik přichází…“ konstatuje Štěpán. Po sportovním výkonu všem vyhládlo a doplnili energii opečeným buřtem. „Opékání buřtů mám už letos několikrát za sebou. Plavková sezona se blíží, proto na sobě nešetřím. Naposledy jsme opékali s rodinou minulý víkend. Vždy si vzpomenu na svoje dětský léta, táborák, kytaru, hvězdy nad hlavou…“, vzpomíná sympatický Jakub Štěpán.