Prima FRESH opět na dalším ročníku Burgerfestu 2022

Ani letos Prima FRESH nebude chybět na již 11. ročníku akce Burgerfest 2022, která se bude konat první zářijový víkend, tedy 2.–4. 9. 2022, na výstavišti Holešovice v Praze. Prima se značkou Prima FRESH je hrdým mediálním partnerem této akce a připravila si pro vás bohatý program na své cooking stagi.

Víkend plný dobrého jídla, pití, ale také zábavy. Čekají vás nejrůznější soutěže například v amaterském grilování. Můžete se zúčastnit řady kuchařských workshopů TOP šéfkuchařů z ČR i ze zahraničí, nebo se třeba zapojit do soutěží o kulinární ceny a užít si skvělé koncerty.

Již potřetí se akce spojí s Prague Harley Days, která letos slaví své 10. výročí. Jedná se o již tradiční letní oslavu svobody, která nabízí zábavu pro celou rodinu, silné stroje, populární spanilou jízdu, a hlavně také adrenalin a zábavu. Návštěvníci si budou moci znovu vychutnat to, co je v celé historii akce bavilo nejvíce. Jak novinka letošního roku vás čeká adrenalin zóna, která má za úkol nabízet nejen unikátní podívanou, ale také možnost relaxace, program pro celou rodinu i zážitky. Sobotní dopoledne si společně zpestříme již tradiční spanilou jízdou stovek strojů Harley-Davidson.

Po celý víkend vás na Burgerfestu 2022 čeká Fontána music stage s nejrůznějšími koncerty. Těšit se můžete na Sabinu Křovákovou, Pole Dance Battle nebo na GreenDay revival. Nebude chybět ani Burger music stage, kde si návštěvníci budou moci poslechnout country rytmy.

Na víkendové akci se můžete těšit také na moderátory CNN Prima NEWS: Lenku Špillarovou a Josefa Mádleho, se kterými se budete moci potkat. Přijďte první záříjový víkend na Burgerfest 2022 a vychutnejte si burgerové zážitky.

Vstupenky na tu největší burger akci najdete tady: https://goout.net/cs/burgerfest+prague-harley-days-2022/szskrlt/