Už tuto sobotu se na pražském Výstavišti uskuteční nadupaný Vodafone YOU FEST

Už tuto sobotu se na pražském Výstavišti uskuteční nadupaný Vodafone YOU FEST

Prima COOL a televize ÓČKO připravují druhý ročník nadupaného festivalu Vodafone YOU FEST, který je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, food a také fashion festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti. Program multižánrové akce je určen všem věkovým kategoriím a odstartuje už v sobotu 30. září v 11.00 hodin.

Celodenní akce se bude konat na pražském Výstavišti a její návštěvníci se už od začátku nebudou nudit. Naprosto unikátní koncert se bude odehrávat v Music zone, kde vystoupí slovenský rapper Ego a v rámci unikátní audiovizuální EGO SPECIAL SHOW, kterou si budou moci fanoušci vychutnat pouze na Vodafone YOU FESTu, bude hostit hned několik interpretů. Mezi nimi například Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, Monika Bagárová, DJ Madskill, Jofre. Samostatná vystoupení si pro návštěvníky připraví také skupina Slza, Celeste Buckingham, Sebastian, Pavel Callta, Blakkwood a další!

Na závěr večera bude navíc program pokračovat After Party se známými DJs v podání Wonderland. V hudebním programu se mohou návštěvníci těšit na zakladatele WONDERLANDU DJ Michal Poliaka, DJ NO 1, DJ Swich2smile (SK) a SaxoFrancis (CZ), speciálně Javo (NL) a domácí DJ a producent Yllow. Atmosféru doplní speciální klubová laser show, mega pódium s 11 LED TV, speciální show efekty, sexy tanečnice a spousty dalších překvapení.

Gaming zone přinese nevšední zábavu a možnost potkat nejoblíbenější youtubery a streamery Česka. K dispozici bude herní aréna HAL3000, kde se mohou návštěvníci těšit na nejnovější herní pecky jako F1 2017 nebo MotoGP! K tomu si budou moci na stánku DEV1S zahrát 1v1 s oblíbeným komentátorem Dev1m o super DEV1S ceny! Připravená bude samozřejmě i Virtuální realita, díky níž si budou moci všichni účastníci vyzkoušet, jaké to je ocitnout se v jiné části vesmíru.

ROG zóna bude doslova překypovat youtubery! Na místě bude MenT, kterého mohou návštěvníci vyzvat na duel 1v1 v CS:GO, v němž proběhne také finále ROG COOL ligy! Kromě MenTa bude možné potkat také Viktooorku, ROG Female, ROG Academy nebo oblíbené streamery Lelka, Mozillu a Bladea! Hned od rána pak budou moci hráči soutěžit ve hře HearthStone nebo League of Legends. Ve stánku Komerční banky si pak zase budou moci vyzkoušet nejnovější hru FIFA18. Stánek s herními konzolemi navíc doplní Bára Votíková a fotbalová branka. Ti, kterým se podaří dát Báře gól, získají nejrůznější výhry. U stánku Samsung si budou moci všichni zahrát nejen HearthStone na nejnovějších telefonech. Hlavní tváří stánku pak bude CzechCloud, mistr světa v HS a nejlepší český streamer. Mezi dalšími youtubery budou i ti z party #jetovtobě, jako je Martin Rota, DeeThane, Get The Louk nebo SterakDary. U stánku Vodafone si budou moci návštěvníci vyzkoušet kromě super interaktivní stěny také Clash Royale s nejlepšími hráči Česka a Slovenska, jako je Mishkin a Fifgo.

I letos přichystá Vodafone YOU FEST Fashion zone. Dámy se mohou těšit na unikátní módní přehlídku návrháře Michala Marka, který zde představí novou kolekci LOVE. Kolekce LOVE volně navazuje na kolekci Rebélie, zahrnuje ucelenou řadu pro ženy, muže i unisex kusy, které jsou poznávacím znakem Michalovy tvorby. Z barev převažuje šedá, černá, červená, bílá a jejich kombinace. Návštěvníci se mohou těšit také na jedinečnou módní přehlídku od značky Lucky Hazzard, která se zaměřuje na módu ve stylu pin-up, rock´n roll a rockabilly

Na akci budou moci navíc přijít dívky na casting My model Agency, který bude na místě již od začátku probíhat. K dispozici budou profesionální kadeřníci i vizážisti, kteří budou s dívkami pracovat. Následně budou některé vybrány a pozvány k další spolupráci. MY model Agency patří mezi nejprestižnější modelingové agentury nejen u nás v České republice, ale ve Střední a Východní Evropě. Zastupuje české supermodelky Karolinu Kurkovou nebo Hanu Soukupovou, ale do její stáje patří třeba i Ester Berdychová, Jitka Nováčková nebo Nikol Švantnerová. Modelky MY model Agency se objevují v časopisech jako Elle, Harper's Bazaar nebo Vogue a parcují pro nejzvučnější světové návrháře a módní domy jako Gucci, Dior, Chanel, Versace nebo Max Mara.

V Beauty zone pak mohou všichni návštěvníci absolvovat procedury, jako je líčení, lakování nehtů i nejrůznější masáže. Stánek Oriflame také poradí, jak na výběr kosmetiky. Salón Hilarion nabídne služby, jako jsou bary na vyšetření pleti, vyšetření nohou na podoskopu, který diagnostikuje ortopedické vady, a poradí, jak na zarostlé nehty.

Na své si přijdou i pánové, pro které bude připravena Men zone, kde budou moci absolvovat třeba barmanský kurz, využít služeb tetovacího studia a ochutnat nejrůznější nápoje. Zároveň budou moci navštívit Adam´s Barber shop, který nabízí střih, holení, úpravu vousů, trhání chloupků z nosu a ukáže také nejnovější trendy z branže. Na místě bude také stánek značky Plešinger, ve kterém bude připraveno mnoho soutěží. Návštěvníci tak budou moci vyzkoušet, jak vylepšit outfit, aniž by měnili oblečení, naučí se, jak správně vázat kravatu nebo motýlek, a mnoho dalšího.

Co by to bylo za festival, kdyby se na něm neobjevily také luxusní automobily. Diamond Race bude vozidla vystavovat před vstupní halou a nabídne také prodejní stánek s textilem. A pro ty, co rádi hledají, je připravena soutěž s Automodul.cz.

Ve Food zone budou moci všichni návštěvníci ochutnat nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, africkou, českou, indickou či vietnamskou kuchyni! K dispozici budou také gruzínské speciality od Guga baru, kuřecí speciality, belgické hranolky, burgery, sendviče i vege food. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, co mají rádi sladší pokrmy, jako jsou wafle nebo třeba donuty. Na místě bude také Prima kavárna, která nabídne dezerty a lahodnou kávu. Ochutnat budou návštěvníci moci také exotické ovoce! Pakliže na tento festival vyrazíte, určitě se nezapomeňte zastavit také ve stánku Relax, kde po vymyšlení vlastního názvu pod víčko dostanete drink zdarma.

A nudit se nebudou ani ti nejmenší! Primáčkova dětská zona powered by Baby Office přichystá herní zónu pro děti, relaxační zónu pro děti i dospělé, kojící a přebalovací zónu pro ty nejmenší a samozřejmě i zázemí pro stravování. K dispozici bude také dětská mobilní knihovnička, kde si budou moci děti číst pohádky, příběhy i listovat v encyklopediích. Dětská zóna bude ale také kreativní! Výtvarná tvůrčí dílna nabídne možnost tvoření výrobků, které si děti odnesou s sebou domů. Budou moci také absolvovat nejrůznější soutěže a jako výhry pro ně budou připraveny i skvělé zmrzliny od značky Pinko. V dětském koutku bude zajištěno rovněž hlídání dětí bez účasti rodičů. K dispozici budou lektoři z Baby Office, kteří se postarají o vaše ratolesti od 2 let.

Venkovní zóna nabídne Finále BLEND 42 VODKA Parkour Cup! Finále celého seriálu se bude konat za přítomnosti těch nejlepších parkouristů, kteří přijdou zabojovat o nejlepší umístění. Ti, kteří se umístí na prvních třech místech, budou moci soutěžit na Santorini, kde se koná Mistrovství světa v parkouru. Skvělou atrakcí pro návštěvníky je pak tzv. zorbing neboli bublinový fotbal v podání Vykulse.cz! Do této aktivity se může zapojit každý, kdo je starší 5 let a nebojí se akce. Vyřádí se všichni, ať už jde o kamarády, děti, maminky, spoluhráče nebo kolegy z práce. Bodyzorbing je zábava. Je to druh sportu, který vám udělá z každého setkání nezapomenutelný zážitek.

V Křižíkových pavilonech bude už od rána probíhat již 19. ročník Jarmarku OnaDnes.cz, který je módním tržištěm oblečení a doplňků. Tentokrát půjde část získaných peněz ze vstupného i z aukcí oblečení celebrit na pomoc panu Jaroslavovi, který se ocitl v těžké životní situaci a stará se sám o pět dětí. A navíc, všichni návštěvníci, kteří si zakoupí vstupenku na Jarmark, budou mít zároveň výraznou slevu na vstup na Vodafone YOU FEST. Po předložení pásky z Jarmarku zaplatí vstup jen 199 korun.

Akci připravuje agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.