Zimní číslo časopisu Primáček právě vychází!

Zimní číslo časopisu Primáček právě vychází!

Nové číslo oblíbeného dětského časopisu Primáček je opět plné dobrodružství. Děti se společně s Tlapkovou patrolou vypraví do zasněženého lesa, kde se naučí poznávat zvířátka podle jejich stop ve sněhu a zjistí, která zvířata patří mezi zimní spáče. Malí čtenáři se také dozvědí, co dělat, když se ztratí, a jak bezpečně bruslit na rybníce.

Dále si děti procvičí znalosti angličtiny, zkusí si zahrát sudoku a bludiště a čeká je také několik omalovánek. Na závěr si v pravidelné rubrice Tvořílkové vyrobí ponožkového sněhuláka.

Součástí čísla je i další díl Markétiny dopravní výchovy, kde si malí chodci a cyklisti osvojí pravidla bezpečnostní výchovy na silnicích.

Zimní číslo časopisu je právě dostání na pultech trafik za pouhých 59,90 Kč. Na děti čekají v každém vydání hned dvě hračky dle vlastního výběru.

Chcete potěšit své ratolesti a dostávat časopis pravidelně do své schránky? Předplaťte si Primáček na celý rok 2020 a získejte zdarma dárkový poukaz na nákup papírového bubnu Carton Cajon® v hodnotě 300 Kč nebo dárkový poukaz na nákup deskových her Dinotoys v hodnotě 300 Kč. Roční předplatné, které obsahuje celkem 4 čísla časopisu s 8 hračkami v příbalu (každé číslo obsahuje dvě hračky, jednu pro holky a druhou pro kluky) a s vámi vybraným dárkem zdarma, objednávejte zde.