ZOO tour přijede do Krtkova světa!

Přijďte se potkat s vašimi oblíbenými herci z rodinného seriálu ZOO do parku Krtkův svět. Čeká vás odpoledne plné zábavy, skvělých soutěží, zajímavých rozhovorů, nabitých koncertů, a to vše zakončené autogramiádou hrdinů seriálu ZOO. Tentokrát se můžete těšit na Míšu Tomešovou, Šimona Bilinu, Míšu Petřekovou, Honzu Kopečného a Míšu Pecháčkovou. Zábavné odpoledne proběhne ve čtvrtek 30.6. v zábavném parku Krtkův svět.

Tentokrát se můžete těšit na skvělý koncert Honzy Kopečného, kterého můžete znát jako seriálového Kamila. A co by to bylo za zábavné odpoledne bez kvízů a soutěží? O ty samozřejmě nepřijdete! Čeká vás spoustu zábavných kvízů a soutěží o krásné ceny. Například deskové hry k seriálu ZOO – Opičko, nezlob se! a mariášové karty ZOO, které si budete moci i zakoupit. Nebude chybět ani oblíbené CD Evy Burešové, tedy album, které obsahuje nejpopulárnější písně seriálové Viky ze ZOO. Společnost Instax je partnerem celé ZOO tour, a díky nim si můžou návštěvníci odnést domů svou fotografii na památku. Celé odpoledne vyvrcholí autogramiádou hlavních hereckých hvězd seriálu ZOO, které se již svých fanoušků nemůžou dočkat. Během zábavného odpoledne nebude chybět ani ochutnávka a prodej báječných Bean to bar čokolád od Steiner & Kovarik z edice ZOO. Chuťový zážitek bude obohacen o povídání o čokoládě vyráběné tradiční metodou od bobu po tabulku. Navíc si své čokolády budete moci nechat podepsat od seriálových hrdinů ZOO.

Jelikož víme, že v tento den končí školní rok a děti dostávají své vysvědčení, připravili jsme si pro ně také zaslouženou odměnu. Pro ty, kteří přijdou a ukážou nám své vysvědčení máme připravené volné žetony na atrakce v zábavném areálu Krtkův svět. Pro děti, které se k nám přijdou pochlubit se samými jedničkami máme ještě jedno speciální překvapení. Odpoledne se můžete těšit navíc na fantastické cirkusové představení, které pobaví nejen děti.

Do dopoledních 11 hodin můžete využít happy hours na své vstupenky, které zakoupíte za 117,- na osobu. Po 11 hodině je cena 177,- na osobu. Každé dítě obdrží ke vstupence žeton na placenou atrakci dle svého výběru. Navíc je možnost zakoupit si vstupenku Krtek Plus, která zahrnuje placené atrakce i cirkus za 377,- na osobu. Ale pozor, tato vstupenka je standardně k dostání pouze o víkendech (nevztahuje se na autodrom a adrenalinové atrakce), ale tento čtvrtek - 30. června si ji budete na akci Prima odpoledne se ZOO, zakoupit. K vstupence Krtek Plus zároveň dítě dostane vstupenku do motýlího domu.

Tak neváhejte a přijďte se svými dětmi oslavit nejen jejich úspěchy ve škole, ale hlavně si užít odpoledne plné zábavy.

Program akce:

14.00 – zahájení

14.15 – kvízy, soutěže

14.30 – koncert kapely Botox

15.15 – autogramiáda kapely Botox

15.45 – kvízy, soutěže

16.00 – rozhovory s herci

16.30 – kvízy, soutěže

17.00 – autogramiáda herců ze ZOO