CNN Prima News přátelství

přátelství

Výpis příspěvků ke štítku „přátelství“

Splněný sen Simony Stašové i Lucie Bílé: Musel to zařídit někdo nahoře, rozplývá se herečka

Herečka Simona Stašová aktuálně působí v Divadle Lucie Bílé. V exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou pro Showtime prozradila, že je to pro ni splněný sen, protože v minulosti ve stejném divadle jako herečka začínala. S Lucií Bílou má Stašová podle svých slov úžasný vztah. Navzájem si pomáhají a obdivují se. „Geniální zpěvačka, neuvěřitelně si jí vážím,“ řekla Stašová o Bílé.

KOMENTÁŘ: Trampování s kamarády a náramky přátelství aneb Diplomacie podle Petra Fialy

S nejlepšími kamarády Pepou, Mírou a Vaškem máte vyrazit na výlet. Do batohu zabalíte kabanos, lahev Sklepmistra, trampský zpěvník a pečlivě naladíte kytaru. Celou dobu se těšíte na ten krásný okamžik, až si s přáteli sednete k ohni, chytnete se kolem ramen a všichni unisono zanotujete píseň „Když jsem byl mlád, bývala Ascalona nejhezčí osadou, jakou jsem znal“. Protože svornost je přece tak krásná věc. Je. Ale zahraniční politika se podle ní dělat nedá...

Herečku Ivu Janžurovou trápí bolesti kolenou. Na operaci ale nechce, má své důvody

Herečka a členka činohry Národního divadla Iva Janžurová v rozhovoru s Martinou Jandovou pro Showtime prozradila, že ji v současné době trápí bolest kolenou, na operaci se herečce nechce. Za sebou má totiž náročný chirurgický zásah. V únoru 2016 podstoupila operaci srdce, konkrétně výměnu chlopně, ke které ji přemluvil její kamarád Igor Orozovič a především kardiolog profesor Petr Neužil.

Kocábova vtipná historka se Schwarzenbergem: Lego za tisíce? Trochu jsem žárlil, přiznal

Za svou pomoc nečekal vděk, pomáhal skutečně ze srdce. Tak na Karla Schwarzenberga vzpomínal hudebník a bývalý ministr Michael Kocáb. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zdůraznil, jak krásný vztah měl kníže s dětmi včetně jeho syna Davida. „Nikdy jsem nepřišel na to, jak ví, kdy má narozeniny. Ale vždy mu volal. Dokonce mu přinesl obrovské lego za tisíce. Někdy jsem trošku žárlil,“ smál se Kocáb.

Mohl změnit zemi, míní Czernin o Schwarzenbergovi. Kinský ocenil prvorepublikovou češtinu

Kdyby se Karel Schwarzenberg stal prezidentem, celé Česko by bylo jiné. Myslí si to místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se vrátil do dětství, kdy bývalému ministru zahraničí říkával strýčku a vedl s ním dlouhé rozhovory. Na pouto se Schwarzenbergem zavzpomínal také František Kinský. Prozradil, že se mu na jeho příbuzném líbila prvorepublikové čeština, která podle něj byla brilantní.

Vágner otevřeně: Když umřela Hanka, ztratil jsem nejbližšího člověka. Teď mám jediné přání

Přátelství na život a na smrt. Přesně tak vzpomíná známý hudebník Karel Vágner na svou nejbližší kamarádku Hanu Zagorovou. Se zesnulou zpěvačkou se přátelil dlouhých padesát let. Její odchod loni v srpnu ho proto silně zasáhl. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS zavzpomínal na jejich spolupráci i krátký románek, který měli. Mimo jiné prozradil své jediné přání.