CNN Prima News přátelství

přátelství

Výpis příspěvků ke štítku „přátelství“

Sblížila se s královnou, když sama málem zemřela. Sophie převezme po tchyni povinnosti

17. září 2022 20:58

Na viditelnější pozice v britské královské rodině se po smrti královny Alžběty II. s největší pravděpodobností dostane Sophie, hraběnka z Wessexu, manželka prince Edwarda (nejmladšího syna zesnulé panovnice). Šlechtična totiž měla se svou tchyní nebývale vřelý vztah a po její smrti se teď ujme některých Alžbětiných povinností.

Vágnerova bolestná slova o Zagorové: Volala mi z nemocnice. Věděl jsem, že to není dobré

8. září 2022 07:17

Karlu Vágnerovi se po smrti Hany Zagorové zhroutil téměř celý svět. Znal ji dlouhých 50 let a jak sám říká, byli přáteli „na život a na smrt“. S Hankou si prý neustále volali a sdíleli spolu dokonce i recepty. V kontaktu byl se zpěvačkou i v době, kdy naposledy ležela v nemocnici. Na tyto chvíle vzpomínal hudebník se slzami v očích.

Zagorová poslala Vágnerovi dojemné vyznání. Přečetl si ho v slzách až v den její smrti

29. srpna 2022 08:49

Dcera muzikanta Karla Vágnera připravila k jeho kulatinám speciální dárek. Knihu, ve které by měly být zapsány gratulace a vzpomínky od jeho blízkých přátel a kolegů. Neměl tam chybět ani vzkaz od jeho letité kamarádky Hany Zagorové. Jelikož jí však na jeho narozeniny nebylo dobře, psaní obdržel Vágner se zpožděním. A to v den, kdy 75letá zpěvačka zemřela.

Newtonová-Johnová hrát Sandy nechtěla a životní roli málem odmítla. Zasáhl Travolta

14. srpna 2022 17:00

Celý svět truchlí nad odchodem australské herečky Olivie Newtonové-Johnové. Do hollywoodských výšin ji vynesl muzikálový film Pomáda, ve kterém ztvárnila studentku Sandy. Méně se o ní ovšem ví, že svou osudovou roli málem odmítla. Kývnout na nabídku jí nakonec pomohl její herecký kolega John Travolta. Newtonová-Johnová o tom promluvila ve své autobiografii, jejíž exkluzivní úryvky zveřejnil deník The Sun.

Kotalík prozradil detaily o vztahu s Terezou H.: Kdo neseděl, nepochopí. Rozumíme si

14. července 2022 06:07

Po návratu z pákistánského vězení si Tereza H. užívá život plnými doušky. Našla si práci a během několika týdnů se z ní stala hvězda Instagramu. Začalo se hovořit také o tom, že má novou lásku, kterou není nikdo jiný než MMA zápasník Michal Kotalík. S 27letým bijcem mají totiž hodně společného. Například to, že i on strávil několik let ve vězení. Jak se však ukázalo, zprávy o jejich vztahu nebudou až tak horké. Detaily prozradil sportovec v rozhovoru pro deník Blesk.

Kate je klenot monarchie. Silné ženy mezi sebe Meghan nechtěly, má jasno novinářka

7. února 2022 10:53

Vévodkyně Kate se stala absolutním klenotem monarchie. Meghan pochopila, že mezi silné ženské osobnosti královské rodiny nebude vpuštěna. Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS k 70. výročí vlády Alžběty II. to řekla zástupkyně šéfredaktora webu Expres.cz Barbora Koukalová. Podle pedagoga a historika Martina Kováře je i díky Kate s Williamem budoucnost monarchie zajištěna.