reklama

Jan a Ondřej Měšťákovi: špičkoví plastičtí chirurgové o ženské kráse v pořadu Martina Moravce

KB Interview ve 21:25 na CNN Prima NEWS: Legenda české plastické chirurgie Jan Měšťák a jeho syn Ondřej Měšťák jsou dnes našimi hosty KB Interview. Oba dva jsou špičkou právě v oboru plastické chirurgie a zároveň se snaží ženám pomáhat, aby si uvědomily svou krásu. Ne jednou totiž vymluvili plastickou operaci ženě, u které si byli jisti, že ji nepotřebuje.

reklama

„Někdy stačí jen laskavé slovo, aby si ženy uvědomily, jak moc krásné jsou a že nepotřebují zkrášlení,“ míní Jan Měšťák s tím, že jsou muži na hezká slova skoupí. „Vždycky si na ženách něco hezkého najdu. A ony se skutečně rozpláčou. Odcházejí, já jsem vyhrál, termín nedostaly. Ale ony se cítí líp,“ dodává Jan Měšťák.

Oba se shodují na tom, že jsou kolikrát v roli amatérského psychologa. „Jen když vyzdvihneme klady na jejich osobnosti, tak vnímáme změnu v jejich sebevědomí. Je to i taková konzultace, kdy ženy začnou jinak vnímat své tělo,“ říká Ondřej Měšťák.

„My jim to řekneme. Já skutečně vím, že muži jsou skoupí na hezké a laskavé slovo ke své ženě,“ říká Jan Měšťák.

Koníčky

Společné nemají pouze názory na plastickou chirurgii, ale mají stejné i koníčky. Tím největším je sport. A konkrétně volejbal. Jan býval jako dorostenec dokonce v národním týmu a dostal se až do širší nominace na olympiádu v Tokiu. Stejný sport si oblíbil i Ondřej, který ve dvojicích patřil k nejlepším u nás.

Nejen o jejich koníčcích, ale i o práci promluví dnes v KB Interview Martina Moravce ve 21.25. Všechny díly našeho pořadu pak najdete ZDE.

Tagy:
KB Interview plastická chirurgie Měšťák estetická medicína Jan Měšťák Ondřej Měšťák

Hlavní zprávy

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama