reklama

Jan a Ondřej Měšťákovi: špičkoví plastičtí chirurgové o ženské kráse v pořadu Martina Moravce

KB Interview ve 21:25 na CNN Prima NEWS: Legenda české plastické chirurgie Jan Měšťák a jeho syn Ondřej Měšťák jsou dnes našimi hosty KB Interview. Oba dva jsou špičkou právě v oboru plastické chirurgie a zároveň se snaží ženám pomáhat, aby si uvědomily svou krásu. Ne jednou totiž vymluvili plastickou operaci ženě, u které si byli jisti, že ji nepotřebuje.

reklama

„Někdy stačí jen laskavé slovo, aby si ženy uvědomily, jak moc krásné jsou a že nepotřebují zkrášlení,“ míní Jan Měšťák s tím, že jsou muži na hezká slova skoupí. „Vždycky si na ženách něco hezkého najdu. A ony se skutečně rozpláčou. Odcházejí, já jsem vyhrál, termín nedostaly. Ale ony se cítí líp,“ dodává Jan Měšťák.

Oba se shodují na tom, že jsou kolikrát v roli amatérského psychologa. „Jen když vyzdvihneme klady na jejich osobnosti, tak vnímáme změnu v jejich sebevědomí. Je to i taková konzultace, kdy ženy začnou jinak vnímat své tělo,“ říká Ondřej Měšťák.

„My jim to řekneme. Já skutečně vím, že muži jsou skoupí na hezké a laskavé slovo ke své ženě,“ říká Jan Měšťák.

Koníčky

Společné nemají pouze názory na plastickou chirurgii, ale mají stejné i koníčky. Tím největším je sport. A konkrétně volejbal. Jan býval jako dorostenec dokonce v národním týmu a dostal se až do širší nominace na olympiádu v Tokiu. Stejný sport si oblíbil i Ondřej, který ve dvojicích patřil k nejlepším u nás.

Nejen o jejich koníčcích, ale i o práci promluví dnes v KB Interview Martina Moravce ve 21.25. Všechny díly našeho pořadu pak najdete ZDE.

Tagy:
KB Interview plastická chirurgie Měšťák estetická medicína Jan Měšťák Ondřej Měšťák
ON-LINE: Druhý den olympiády. Krejčíková slaví postup, konec hlásí ženská štafeta
OH 2021

Živě
ON-LINE: Druhý den olympiády. Krejčíková slaví postup, konec hlásí ženská štafeta

Druhý den olympijských her v Tokiu byl ve znamení prvních klání. Nejvíce medailí vybojovala Čína, na kontě má hned tři zlatí. Úspěchy slavila česká výprava skrze postupy do dalších kol, úvodní zápasy dopadly dobře pro české tenistky Barboru Krejčíkovou a Markétu Vondroušovou. Soupeře pokořil také stolní tenista Lubomír Jančařík, postup slavily také veslařské posádky.

První den olympiády: Kdo z Čechů postupuje dál a kdo se s Tokiem loučí?

První den soutěží na olympijských hrách v Tokiu dopadl dobře pro české tenistky. Barbora Krejčíková a Markéta Vondroušová se mohou těšit na druhé kolo. První zápas pingpongového turnaje zvládl Lubomír Jančařík, na veslařské regatě slavily postup tři ze čtyř českých posádek. Cyklista Michael Kukrle zanechal ve svém závodě na 230 kilometrů velmi výraznou stopu, třebaže nakonec nedosáhl na medaili.

Kokain maskovaný jako dort. Za speciální zákusek hrozí páru 20 let vězení

Díky oznámení od anonyma agenti z Úřadu pro kontrolu obchodu s drogami (DEA) v americkém státě Maine zadrželi muže a ženu, kteří ve voze převáželi čtyři kila kokainu a hotovost, pravděpodobně z nelegální činnosti. Část kokainu však byla neobvykle zabalená. Zhruba kilový blok byl upraven tak, aby vypadal jako dort. Páru nyní hrozí až 20letý pobyt za mřížemi.

Proti zdravotnické diktatuře. Ve Francii protestovalo 160 tisíc lidí, zasahovala policie

Ve městech napříč Francií se v sobotu konaly desítky demonstrací proti opatřením zaváděným v boji proti koronaviru v situaci, kdy nových infekcí každým dnem přibývá. Zapojilo se do nich přes 160 000 lidí, z toho 11 000 v Paříži, uvedlo ministerstvo vnitra. Původně se odhadovala celková účast kolem 110 000 osob. V metropoli a v Lyonu se demonstranti střetli s policií, která použila slzný plyn, uvedla televizní stanice BFM.

Být lesbickou černoškou, nestalo by se to. Propuštění muži vyhráli spor o diskriminaci

Neobvyklý případ diskriminace na základě pohlaví řešil anglický soud. Pracovníci reklamní agentury J. Walter Thompson (JWT), Chas Bayfield a Dave Jenner byli spolu s dalšími třemi kolegy propuštěni, protože jsou muži. Kreativní ředitelka společnosti Jo Wallaceová totiž slíbila, že vymaže zakořeněnou pověst agentury, která je plná „bílých, britských, heterosexuálních mužů“. Následný spor s firmou u soudu dva propuštění zaměstnanci vyhráli.

Tady se neočkujeme, lepší je slivovice, chlubí se v pohraniční vsi na Bruntálsku

Slušně řečeno, je to zapadákov. Neslušně, je to díra na samé výspě republiky, ale také ve Slezských Pavlovicích v okrese Bruntál mají názor na vakcínu proti COVID-19. „S tím běžte do pr**le, tady lidi očkování odmítají,“ nebere si servítky první občan, kterého oslovíme, pětatřicetiletý Radek Dojčar. Na covid prý platí hlavně slivovice, vakcínu odmítají i početní místní Romové.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama