reklama

Jan a Ondřej Měšťákovi: špičkoví plastičtí chirurgové o ženské kráse v pořadu Martina Moravce

KB Interview ve 21:25 na CNN Prima NEWS: Legenda české plastické chirurgie Jan Měšťák a jeho syn Ondřej Měšťák jsou dnes našimi hosty KB Interview. Oba dva jsou špičkou právě v oboru plastické chirurgie a zároveň se snaží ženám pomáhat, aby si uvědomily svou krásu. Ne jednou totiž vymluvili plastickou operaci ženě, u které si byli jisti, že ji nepotřebuje.

reklama

„Někdy stačí jen laskavé slovo, aby si ženy uvědomily, jak moc krásné jsou a že nepotřebují zkrášlení,“ míní Jan Měšťák s tím, že jsou muži na hezká slova skoupí. „Vždycky si na ženách něco hezkého najdu. A ony se skutečně rozpláčou. Odcházejí, já jsem vyhrál, termín nedostaly. Ale ony se cítí líp,“ dodává Jan Měšťák.

Oba se shodují na tom, že jsou kolikrát v roli amatérského psychologa. „Jen když vyzdvihneme klady na jejich osobnosti, tak vnímáme změnu v jejich sebevědomí. Je to i taková konzultace, kdy ženy začnou jinak vnímat své tělo,“ říká Ondřej Měšťák.

„My jim to řekneme. Já skutečně vím, že muži jsou skoupí na hezké a laskavé slovo ke své ženě,“ říká Jan Měšťák.

Koníčky

Společné nemají pouze názory na plastickou chirurgii, ale mají stejné i koníčky. Tím největším je sport. A konkrétně volejbal. Jan býval jako dorostenec dokonce v národním týmu a dostal se až do širší nominace na olympiádu v Tokiu. Stejný sport si oblíbil i Ondřej, který ve dvojicích patřil k nejlepším u nás.

Nejen o jejich koníčcích, ale i o práci promluví dnes v KB Interview Martina Moravce ve 21.25. Všechny díly našeho pořadu pak najdete ZDE.

Tagy: KB Interview plastická chirurgie Měšťák estetická medicína Jan Měšťák Ondřej Měšťák

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Další podmínka uvolňování: V nemocnicích nesmí být víc než 3000 lidí s covidem

Další podmínka uvolňování: V nemocnicích nesmí být víc než 3000 lidí s covidem

Pro zmírnění protiepidemických opatření ze současného pátého stupně PES na čtvrtý stupeň by nemělo být v nemocnicích víc než 3000 lidí. Počet hospitalizovaných bude stanoven i pro přechod do nižších stupňů. Bude se to dobře doplňovat s rizikovým skóre, řekl na pondělní tiskové konferenci po jednání vlády ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). V neděli bylo v nemocnicích 6330 nakažených s COVID-19 a téměř 1100 z nich potřebovalo intenzivní péči.

Finance

Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti

Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti

České dráhy se chystají od dubna snížit nominální mzdy asi 700 administrativních pracovníků. Podle dřívějšího vyjádření generálního ředitele podniku by to mělo být o deset procent. Tarifní mzdy pak mají letos vzrůst jen o dvě procenta. Vzhledem k inflaci to ale znamená jejich reálný pokles. Podle ekonomů to není dobrý příklad pro ostatní, který navíc může negativně ovlivnit peníze ve zdravotnictví a sociálních službách.

Dostal obě dávky vakcíny, přesto se prominentní izraelský rabín nakazil koronavirem
Plaga: Do škol se žáci vrátí nejdříve v únoru. Prioritu mají maturanti a deváťáci
Figura budoucí revoluce? Rusové milují mučedníky, říká o Navalném expert
Hotelové vězení v Melbourne. Tenisté hýří improvizací, Strýcová sestavovala rotoped
Povinné respirátory a do práce jen s testem. Česko řeší rozvolnění, sousedé zpřísňují
reklama
reklama
Psycholog: Lidé se covidu přestali bát. Nechtějí přijmout, že sám od sebe neodejde

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Situace je neúnosná, lidé v Lidicích sáňkují i po starém hřbitově, stěžuje si obec
Pár vyrazil do Beskyd oblečený jako do nákupního centra. Téměř je to stálo život
Další články
reklama
reklama